İdil Yazar ile Keyifli Tarifler Sunucusu Şefi Bilgileri

14.12.2022
671

İdil Yazar ile Keyifli Tarifler sunucusu, şefi ve program hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Her Pazar saat 10.30’da yayınlanacak olan program Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. İzleyiciler İdil Yazar ile Keyifli Tarifler sunucusu ve şefini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Programı İdil Yazar sunacaktır. İdil Yazar ile Keyifli Tarifler sunucusu ve program hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İdil Yazar ile Keyifli Tarifler Sunucusu ve Şefi

Star Tv’nin yeni programı İdil Yazar ile Keyifli Tarifler, Pazar günü yayınlanacaktır. Programda her hafta birbirinden lezzetli yemek tarifleri verilecektir. İzleyiciler programın sunucusu ve şefini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Programın sunuculuğunu ve şefliğini İdil Yazar üstlenmiştir. Bundan dolayı İdil Yazar’ı yakından tanıtacağız. idil yazar ile keyifli tarifler programi tarifleri

İdil Yazar Kimdir?

8 Temmuz 1985 yılında Bursa’da dünyaya gelen İdil Yazar, Amerika’da bulunan Babson College üniversitesinde Girişimcilik ve Pazarlama eğitimi almıştır. 2 sene New York’ta dünyanın en büyük kozmetik şirketlerinden biri olan Coty’de görev alan İdil Yazar 2009 yılında Türkiye’ye döndü ve spikerlik yapmıştır. 2013 senesinde Mutfak Sanatları Akademisi’nde profesyonel aşçılık eğitimi alan İdil Yazar, 2015 yılında yemek tarifleri paylaştı bir YouTube kanalı açmış ve kariyerine böyle devam etmiştir.

İdil Yazar Resmi İnstagram Hesabı

Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yemek tarifleri hakkında sık sık paylaşım da bulunan İdil Yazar’ın İnstagram da 3795 gönderisi ve 425 bin takipçisi vardır. Sosyal medyayı aktif kullanan İdil Yazar’ın resmi İnstagram hesabı: @idilyazar

İdil Yazar ile Keyifli Tarifler Bilgileri

Program her Pazar saat 10.30’da yayınlanacaktır. İdil Yazar ile Keyifli Tarifler programında her hafta birbirinden farklı yemek tarifleri verilecektir. İdil Yazar’ın şef ve sunucusu olduğu İdil Yazar ile Keyifli Tarifler programı 20 dakikalık bölümlerden oluşacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen İdil Yazar ile Keyifli Tarifler Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

İdil Yazar ile Keyifli Tarifler sunucusu, şefi ve program hakkında ki bilgileri sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.