İçimizden Biri Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

27.08.2021
149

Yeni sezonda Show TV’de seyirci karşısına çıkacak olan İçimizden Biri dizisinde merak edilen pek çok konu oldu. Başrol oyunculuğunu Özge Yağız ve Bora Akkaş’ın üstlendiği İçimizden Biri dizisinde kullanılan müzikler de izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Dizinin ilk tanıtımının yayınlanması ile birlikte izleyiciler dizide kullanılan şarkı ve müzikleri büyük bir merakla araştırmaya başladı. Biz de bu konuda sizlere yardımcı olabilmek adına İçimizden Biri dizisinde kullanılan şarkı ve müzikleri sözleri ile birlikte sunacağız. İçimizden Biri dizisinde kullanılan şarkı ve müziklerini tamamını konumuzda bulabilirsiniz.

İçimizden Biri Dizisinde Kullanılan Müzikler

İçimizden Biri Dizisinde Kullanılan MüziklerAşk ve dram türünde olan İçimizden Biri dizisinde sahne ve bölümlere uygun olarak pek çok müzik kullanıldı. Kullanılan müziklerin sahnelere en uygun şekilde seçilmesine özen gösterildi. Geçtiğimiz günlerde birinci tanıtımı yayınlanmış olan İçimizden Biri dizisi şimdiden izleyiciler tarafından tam not almayı başardı. Uzun soluklu bir dizi olması beklenen İçimizden Biri dizisi Show TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman dizide kullanılan müzikleri güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İçimizden Biri dizisinde kullanılan müziklerinin tamamı için bizi takipte kalabilirsiniz.

İçimizden Biri Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

İçimizden Biri Dizisinde Çalan Şarkılar ve SözleriBirinci tanıtımı ile 25 Ağustos 2021 günü karşımıza çıkmış olan İçimizden Biri dizisi ilk tanıtımı ile oldukça beğeni topladı. Tanıtımında kullanılan şarkıda izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. İçimizden Biri dizisinde kullanılan şarkıyı ve sözlerini de konumuzda sizler ile paylaşacağız. İçimizden Biri dizisinin ilk tanıtımında kullanılan şarkının sözlerini sizlere sunacağız. Ayrıca aşağıda bıraktığımız videodan birinci tanıtımda kullanılan şarkıyıda dinleyebilirsiniz. İşte İçimizden Biri dizisinin birinci tanıtımında kullanılmış olan şarkı ve sözleri.

İçimizden Biri dizisinin tanıtımında kullanılan şarkı ve sözleri;
Bir masal gibi geldi
Güneş yüzüme vurdu sanki
Bu hayat senin
Kalbim senin
Ben seninim
Kader bize gösterdi
Adem ile Havva’yı

İçimizden Biri Dizisinin Jenerik Fonu

Yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler’in üstlenmiş oldu İçimizden Biri dizisinde kullanılan jenerik fonunda sahnelere uygun olarak seçilmesine özen gösterildi. Birinci tanıtımda daha ağır ritimli ve sade bir jenerik fon tercih edildi. Yukarıda bıraktığımız videoyu izleyerek İçimizden Biri dizisinin jenerik fonunu da yakından inceleme imkanı bulabilirsiniz.

İçimizden Biri dizisi Jenerik müziği dinle

İçimizden Biri dizisinde kullanılan şarkı, müzik ve jenerik fonu sizlere aktarmak istedik. İçimizden Biri dizisinde kullanılan şarkı ve müzikleri güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İçimizden Biri dizisinde kullanılan şarkı ve müziklerden sizinde merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Ayrıca İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosunu yakından incelemek isterseniz İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosu isimli konumuza da bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.