İçimizden Biri Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Süreç Film imzalı, İçimizden Biri dizisinin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturmaktadır. 12 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan İçimizden Biri dizisi her pazar Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Çekimleri Muğla’nın Marmaris ilçesine devam eden, İçimizden Biri dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizleri için İçimizden Biri dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıklayacağız.

İçimizden Biri Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

İçimizden Biri Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman FinalBaşrollerinde Bora Akkaş, Özge Yağız, Mustafa Avkıran, Derya Alabora, Benian Dönmez ve Renan Bilek’in yer aldığı, İçimizden Biri dizisi 12 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 da Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmıştır. Sezona başarılı bir giriş yapamayan, İçimizden Biri dizisi totalde aldığı reytinglerle, reyting sıralamasında 17. sıraya yerleşmiştir. Yeni dizilerin başlamasıyla reytinglerinde büyük düşüş yaşayan içimizden Biri dizisinin kaç bölüm süreceği hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır ancak bizler, İçimizden Biri dizisinin en fazla 10 bölüm süreceğini tahmin etmekteyiz.

İçimizden Biri Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Senaryosunu Gülbike Sonay Üte, Yelda Arıtaş Erdem, Müge Şeviker ve Damla Güçer’in kaleme aldığı İçimizden Biri dizisinin ne zaman final yapacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Teşkilat dizinin ikinci sezonu açmasıyla ve Yargı gibi başarılı dizilerin başlamasıyla birlikte reytinglerinde büyük düşüş yaşayan içimizden Biri dizisi totalde aldığı reytinglerle, reyting sıralamasında 17. sıraya yerleşmiş ve Pazar gününün en az izlenen dizisi olmuştur. Bundan dolayı içimizden Biri dizisinin önümüzdeki haftalarda final yaparak ekranlara veda etmesi beklenmektedir.İçimizden Biri dizisi ne zaman bitecek final yapacak

İçimizden Biri Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği drama ve aşk türünde ki içimizden Biri dizisi 12 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Aldığı reytinglerle her hafta düşüşe geçen, İçimizden Biri dizisinin izleyicileri tarafından dizinin ne zaman biteceği de merak edilmiştir. İçimizden Biri dizisinin ne zaman biteceği hakkında kesin bir tarih yoktur ancak İçimizden Biri dizisi en fazla 10 bölüm sürecektir. Yani İçimizden Biri dizisi düşük reyting sebebiyle önümüzdeki haftalar içerisinde final yaparak ekranlara veda edecektir.

İçimizden Biri Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Çekimleri Muğla’da devam eden, İçimizden Biri dizisi sezona başarılı bir giriş yapamamıştır. Reytinglerinde her hafta düşüş yaşayan dizi, özellikle Teşkilat dizisinin ikinci sezonun başlamasıyla ve Yargı gibi başlarılı dizlerin ekrana gelmesiyle birlikte yakaladığı izleyici kitlesinde kaybetmiştir. Pazar gününden en az izlenen dizisi olan İçimizden Biri dizisi önümüzdeki günlerde final yapacaktır. Yani düşük reyting sebebiyle ekranlara veda etmeye hazırlanan İçimizden Biri dizisi ikinci sezon olmayacaktır.

Sizler için İçimizden Biri dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. İçimizden Biri Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? konumuz bu kadar. İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: