İçimizden Biri Dizisi Havva Kimdir? (Özge Yağız)

05.07.2021
735

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlenmiş olduğu İçimizden Biri dizisi yeni sezonda Show TV’de yayın hayatına başlayacaktır. Oyuncuları birer birer belli olmaya başlayan İçimizden Biri dizisinin başrol kadın oyuncusu da belli oldu. İçimizden Biri dizisinin başrol kadın karakteri olan Havva karakterine güzel oyuncumuz Özge Yağız hayat verirken, bu konumuzda da sizlere Havva karakterinden ve güzel oyuncumuz Özge Yağız’dan detaylı bir şekilde bahsedip sizlere tanıtacağız.

İçimizden Biri Dizisi Havva Karakteri

İçimizden Biri Dizisi Havva KarakteriYönetmenliğini ve senaristliğini Ersoy Güler’in yapacağı İçimizden Biri dizisinin kadın başrol karakteri geçtiğimiz günlerde açıklanmıştır. İçimizden Biri dizisinin başrol kadın karakteri Havva karakteri olacaktır. Havva, Müslüman ve geleneklerine-göreneklerine bağlı bir ailenin kızıdır. Havva’nın yolu İrlandalı Ortodoks bir papazın oğlu ile kesişecek ve aşk yaşayacaklardır. Ailelerin ve dinlerin birbirlerine uyum sağlamaması bu ikiliyi zorlu süreçlere mahkum bırakacaktır.

İçimizden Biri Dizisi Havva Kimdir?

Yeni sezonda Show TV’nin gözde dizilerinden bir tanesi olması beklenen İçimizden Biri dizisinde Havva karakterine hayat veren güzel oyuncumuz da oldukça merak uyandırmıştır. İçimizden Biri dizisinin kadın başrol karakteri olan Havva karakterine güzel ve başarılı oyuncumuz Özge Yağız hayat verecektir. Konumuzun ilerleyen kısmında da başarılı oyuncumuz Özge Yağız’dan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Özge Yağız Kimdir

Özge Yağız Kimdir?

Son zamanların popüler kadın oyuncularından bir tanesi olan Özge Yağız, 10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi’nde tamamlamıştır. 1,69 boyunda ve 52 kilogram ağırlığında olan Özge Yağız, oyunculuğa 2017 yılında başlamıştır. En son karşımıza Sol Yanım dizisindeki Serra karakteri ile çıkmış ve seyircilerin beğenisini de toplamıştır.

Özge Yağız’ın Dizileri

2021 – İçimizden Biri (Havva)
2020 – Sol Yanım (Serra)
2019 – Yemin (Reyhan)
2017 – Adını Sen Koy (Zeliha)

Özge Yağız’ın Sevgilisi Var Mı? Kim?

Özge Yağız'ın Sevgilisi Gökberk DemirciÖzge Yağız, 2019 yılında yer almış olduğu Yemin dizisinde hayatının aşkını bulmuştur. Yemin dizisinde beraber rol almış olduğu Gökberk Demirci ile aşk yaşamaya başlamıştır. Yaklaşık 3 yıllık bir ilişkileri olan Özge Yağız ve Gökberk Demirci çifti sosyal medya hesaplarında da birlikte fotoğraflarını takipçileri ile sık sık paylaşmaktadırlar.

Özge Yağız’ın Resmi İnstagram Hesabı

Özge Yağız, resmi instagram sayfası ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Özge Yağız’ın resmi instagram hesabında 119 gönderisi ve 2,2 milyonu aşkın takipçisi yer almaktadır. Gündelik hayatından kesitleri, sevgilisi Gökberk Demirci ile birlikte olan fotoğraf karelerini ve yer almış olduğu projeleri sık sık takipçileri ile instagram hesabında paylaşmaktadır. Özge Yağız’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @ozgeyagizzÖzge Yağız'ın Resmi İnstagram Hesabı_1

İçimizden Biri Dizisi Havva’nın Kıyafetleri

İçimizden Biri dizisinin kadın başrol karakteri olan Havva karakteri kıyafetleri ile de oldukça dikkat çekmektedir. Giymiş olduğu birbirinden güzel kıyafet ve elbiseler ile göz kamaştıran Havva karakterinin kıyafetlerini dizi yayın hayatına başladığı zaman detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. İçimizden Biri dizisi Havva karakterinin elbiseleri ve kıyafetlerine marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte ulaşabilmek adına bizi takipte kalabilirsiniz. Tıklayın >> İçimizden Biri Dizisi Havva (Özge Yağız) Kıyafetleri

İçimizden Biri dizisinin başrol kadın karakteri olan Havva karakterinden ve Havva karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Özge Yağız’dan sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki soru, yorum görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.