İçimizden Biri Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

12.09.2021
144

Bu konumuzda sizler için İçimizden Biri dizisinin tekrarlarının ne zaman, hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını paylaşacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği İçimizden Biri dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Keskin oturmaktadır. Başrollerini Bora Akkaş ve Özge Yağız’ın paylaştığı İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra İçimizden Biri dizisinin ne zaman başlayacağı, tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağı da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İçimizden Biri dizisinin ne zaman yayın hayatına başlayacağını, tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

İçimizden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

İçimizden Biri Dizi Tekrarı Ne ZamanÇekimleri Muğla ilimize bağlı olan Marmaris ilçesinde gerçekleşecek olan İçimizden Biri dizisinde, Ortodoks bir papazın oğlu Adam ile geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızı olan Havva’nın aralarında yaşanan imkansız aşk konu edinecektir. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İçimizden Biri dizisi 12 Eylül pazar akşamı saat 20.00 da ekranlarda olacaktır. Yani İçimizden Biri dizisi bu akşam yayınlanacaktır. 12 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan İçimizden Biri dizisi bu akşamdan itibaren her pazar Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir.

İçimizden Biri Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Oyuncu kadrosunda Hira Nur Eyigün, Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora, Renan Bilek’e; Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı İçimizden Biri dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Tanıtım fragmanı kısa süre içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlenen İçimizden Biri dizisi bu akşam yani, 12 Eylül pazar günü Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.İçimizden Biri Dizisi Reyting Sonuçları

İçimizden Biri Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Senaryosunu Banu Kirmitçi ve Irmak Gelirler’in kaleme aldığı, aşk ve drama türünde ki İçimizden Biri dizisi bu akşam yayınlacak olan ilk bölümüyle Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. 12 Eylül pazar akşamı yayın hayatına başlayacak olan İçimizden Biri dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacağı da merak edilmiştir. Birinci bölümü saat 20.00 da Show TV ekranlarında yayınlanacak olan İçimizden Biri dizisinin birinci bölümü yine 12 Eylül akşamı saat 22.30 da Show TV’de olacaktır. Ayrıca İçimizden Biri dizisinin birinci bölümünün tekrarı 13 Eylül Pazartesi akşamı da ekranlarda olacaktır.
İçimizden Biri Dizisi 5 Ekim Saat 20:00 Yeni bölüm
İçimizden Biri 7 Ekim 02:45 Bölüm Tekrarı
İçimizden Biri 8 Ekim 01:15 Bölüm Tekrarı
İçimizden Biri 9 Ekim 01:45 Bölüm Tekrarı

İçimizden Biri Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

Süreç Film imzalı İçimizden Biri dizisinin başrolünde Özge Yağız ve Bora Akkaş yer almaktadır. Henüz yayınlanmadan bile büyük ilgi gören İçimizden Biri dizisinin ilk bölüm fragmanı kısa süre içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Sosyal medyada da oldukça ses getiren ve çekimleri Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılan İçimizden Biri dizisinin ilk bölümü bu akşam saat 20.00 da Show TV ekranlarında olacaktır. İçimizden Biri dizisinin ilk bölümü bittikten sonra saat 22.30 da ilk bölümünün tekrarı yine Show Show TV’de yayınlanacaktır. 13 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’da da tekrarı yayınlanacak olan İçimizden Biri dizisi bugünden itibaren her pazar Show TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Bu konumuzda sizler için İçimizden Biri dizisinin ne zaman başlayacağını, tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.