İbrahim Çelikkol Kimdir, Yeni Dizisi Ne?

Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol rol aldığı her dizide oyunculuğunun üstüne çıkıyor. Bizlerde bu konumuzda sizlere İbrahim Çelikkol’u tanıtmak istedik. Son olarak Kuş Uçuşu dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol kimdir? Başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol’u daha yakından tanıyacağız. İbrahim Çelikoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.  ibrahim celikkol yeni dizisi ne

İbrahim Çelikkol Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz 14 Şubat 1982 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa adım atmadan önce profesyonel olarak modellik yapan İbrahim Çelikkol basketbolla da yakından ilgilenmektedir. Ligde basketbol oynayan İbrahim Çelikkol, basketi bıraktıktan sonra çeşitli oyunculuk eğitimleri almıştır. Anne tarafı Selanik göçmeni Baba tarafı ise Arap kökenli olan başarılı oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Pars Narkoterör dizisi ile geçmiştir.

Dizide hayat verdiği Şamil karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl M.A.T dizisinde boy göstermiştir. Özellikle Karadağlar ve İffet dizilerindeki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz daha önce Keskin Bıçak, Fetih 1453, Merhamet, Sadece Sen, Reaksiyon, Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk, Muhteşem İkili, Doğduğun Ev Kaderindir, Kuş Uçuşu, Seddülbahir 32 Saat gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Mesti Aşk filmiyle geçen oyuncumuz bu sezon Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ekranlarda olacaktır.

İbrahim Çelikkol Yer Aldığı Diziler

2008 Pars Narkoterör (Şamil Baturay)
2009 M.A.T (Sinan Atalay)
2010 Keskin Bıçak (Mithat)
2010 – 2011 Karadağlar (Gül Ali Karadağ)
2011 – 2012 İffet (Cemil Özdemir)
2013 – 2014 Merhamet (Fırat Kazan)
2014 Reaksiyon (Oğuz)
2016 Seddülbahir 32 Saat (Mehmet Çavuş)
2016 Kördüğüm (Ali Nejat Karasu)
2017 – 2018 Siyah Beyaz Aşk (Mert Barca)
2019 – 2021 Doğduğun Ev Kaderindir (Mehdi)
2021 Kuş Uçuşu (Kenen)
2021 Bir Zamanlar Çukurova (Hakan Gümüşoğlu)
2022-Kuş Uçuşu

İbrahim Çelikkol Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 829 gönderisi ve 1,9 milyon takipçisi vardır. İbrahim Çelikkol’un resmi ınstagram hesabı: @ibrahimcelikkol41 ibrahim celikkol yeni dizisi nedir

İbrahim Çelikkol Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

39 yaşındaki başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol, 2017 yılında mimar Mihre Mutlu Çelikkol ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çift 2019 yılının Aralık ayında oğullarını kucaklarına almıştır. 4 yıldır evli olan çift oğullarına Ali ismini vermiştir.

İbrahim Çelikkol Kıyafetleri

Oyunculukla tanışmadan önce profesyonel olarak modellik yapan yakışıklı oyuncumuz İbrahim Çelikkol, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuz sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz İbrahim Çelikkol’un özel hayatında giydiği ceket, gömlek, kaban, tişört, kazak, hırka, mont, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve Siyah belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için İbrahim Çelikkol’u yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: