İbo Show Neden Yok Bitti mi Final mi Yaptı?

08.01.2022
607

Bu içerimizde İbo Show neden yok? İbo Show bitti mi, final mi yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. 18 sezon boyunca yayınlanan Ibo Show 9 yılın ardından 31 Ekim 2020 tarihinde yeni sezonu ile Star Tv de izleyici karşısına çıkmıştır. 26 Haziran 2021’de ekrana gelen 30. bölümü ile sezon finali yapan ve ekranlara kısa bir ara veren Ibo Show izleyicileri tarafından programın final yapıp yapmadığı da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu içerimizde Ibo Show neden yok? Ibo Show bitti mi, final mi yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İbo Show Neden Yok?

İbo Show Neden Yok Bitti mi Final mi Her cumartesi Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan ve her hafta birbirinden ünlü konularıyla adından sıkça söz ettiren İbo Show 9 yılın ardından 26 Haziran 2020 tarihinde tekrar yayınlanmaya başlamıştır. İbrahim Tatlıses’in sunumuyla ekranlara gelen İbo Show 26 Haziran 2021 tarihinde sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermiştir. 31 Aralık 2021 tarihinde yine Star TV’de “Yılbaşı Özel” bölümü ile ekrana gelen ve birbirinden ünlü konuları sayesinde yılbaşı programlarının arasında en çok izlenen programlar arasına girmeyi başaran Ibo Show, yılbaşı dolayısıyla geçtiğimiz hafta ekranlarda yoktu.

İbo Show Bitti Mi?

19 Kasım 1993 tarihinde yayımlanmaya başlayan İbo Show, 13 Mart 2011 tarihinde sona ermiştir. 9 yılın ardından 31 Ekim 2020 tarihinde Star Tv de yayınlamaya başlayan program sosyal medyada da oldukça ses getirmiştir. Sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına giren ve her hafta birbirinden ünlü konularıyla adından sıkça söz ettiren program en son 31 Aralık 2021 tarihinde yılbaşı özel bölümü ile yayımlanmıştır. Programın yılbaşı özel bölümüne ise, Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Ümit Besen, İrem Derici, Ceylan, Mahmut Tuncer, İdo Tatlıses, Şafak Sezer ve Oryantal Didem konuk olmuştur. Ibo Show geçtiğimiz hafta yılbaşı dolayısıyla yayınlanmamıştır.

İbo Show Final Mi Yaptı?

En son 31 Aralık akşamı Yılbaşı Özel bölümüyle ekranlara gelen programa Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Ümit Besen, İrem Derici, Ceylan, Mahmut Tuncer, İdo Tatlıses, Şafak Sezer ve Oryantal Didem konuk olmuştur. Yapımcılığını Kolay Yağcı’nın üstlendiği İbo Show programı aldığı reytinglerle en çok izlenen yılbaşı programları arasına girmeyi başarmıştır. Büyük Imparator olarak bilmen İbrahim Tatlıses’in tekrar ekranlara dönmesi büyük yankı uyandırmıştır. 9 yılın ardından Star Tv de izleyici karışısına çıkan ve her hafta oldukça başarılı isimleri ağırlayan İbo Show geçtiğimiz hafta yılbaşından dolayı yayınlanmamıştır.

Bu içerimizde Ibo Show neden yok? Ibo Show bitti mi, final mi yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Valeh dedi ki:

    İbo show nə zaman başlayır