Huysuz Virjin Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu

12.12.2022
23

Huysuz Virjin filmi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Âlim Yapım’ın yapımcılığını, Amorf Film’in ortak yapımcılığını üstlenmiştir. Huysuz Virjin filminin senaryosunu Yıldız Bayazıt, Sema Kaygusuz, Gülay Batur, Sıla Bayazıt Ve Esen Bayazıt yasamaktadır. Projenin araştırma sürecini ise gazeteci-yazar Gülşen İşeri ile senaryo ekibi ve Erdinç Ulutaş üstlenmiştir. İzleyiciler Huysuz Virjin filminin oyuncu kadrosu ve konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Huysuz Virjin filminin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Huysuz Virjin Filmi Oyuncu Kadrosu

Âlim Yapım’ın yapımcılığını, Amorf Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği Huysuz Virjin filminin 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor. İzleyiciler gişede büyük ilgi görmesi beklenilen Huysuz Virjin filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak filmin oyuncuları ve yönetmeni henüz belli değildir. Bizler Huysuz Virjin filminin oyuncuları belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Huysuz Virjin Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu

Huysuz Virjin Konusu

İzleyiciler filmin konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Filmde başarılı şarkıcısı Seyfi Dursunoğlu’nun hayat anlatılacaktır. 17 Temmuz 2020’de vefat eden Seyfi Dursunoğlu’nun lakabı Huysuz Virjin’dir. Sanatçı Huysuz Virjin isminin çıkışını ise şöyle anlatmıştır; ‘Virjin’ adını ünlü kantocu ‘Minyon Virjin’den aldım. Ramazan eğlencesini yönetirken bana ‘Ay ne huysuzsun hiçbir şey beğenmiyorsun’ diyorlardı. Çalıştığım arkadaşlar ‘Virjin’in başına ‘Huysuz’ koy’ dediler, böylece Huysuz Virjin oldum.”

Huysuz Virjin Filmi Seyfi Dursunoğlu Kimdir?

Ad Soyadı: Seyfi Dursunoğlu Doğum Tarihi: 01 Ekim 1932 Nereli: Trabzon Meslekler: Komedyen, Talk-show Sunucusu, Tiyatro Oyuncusu Ölüm Tarihi: — Burcu: Terazi Seyfi Dursunoğlu kimdir, Huysuz Virjin rolü ile tanınan sanatçıdır. Huysuz Virjin filminin oyuncuları ve kadrosundaki isimler belli oldukça konumuza ekleyeceğiz.

Huysuz Virjin filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..