Hür Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl ilçe mahalle neresi?

31.07.2022
3.790

Hür dizisinin nerede, hangi ilçe ve mahallede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği Hür dizisinin senaryosunu İlker Arslan ve Barış Erdoğan kaleme almaktadır. Hür dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve TRT Dijital’de yayınlanacak olan Hür dizisinin nerede, hangi ilçe ve mahallede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

hur dizisi cekilen yerler eskisehir

Hür Dizisi Nerede Çekiliyor?

1 Ekim’de hizmete girmesi planlanan TRT Dijital’de izleyici karşısına çıkacak olan Hür dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Hür dizisinin çekimleri ağustos ayının başında Eskişehir’de başlayacaktır. Dizinin çekimlerinin bir kısmı Eskişehir elimizde tamamlandıktan sonra tüm set ekibi İstanbul’a gidecek ve çekimlere orada devam edecektir. Yani, Hür dizisi Eskişehir ve İstanbul illerimizde çekilecektir.

Hür Dizisi Hangi İlçe Ve Mahallede Çekiliyor?

Başrollerini Hilmi Cem İntepe ve Deniz Çataşbaş’ın paylaştığı Hür dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde Eskişehir’de başlayacaktır. Tarihi ve kültürel zenginliğiyle çok beğenilen şehirlerimizden biri olan Eskişehir’de çekilecek olan Hür dizisinin Eskişehir’deki çekimleri tamamlandıktan sonra dizinin devamı İstanbul’da çekilecek ve çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi ile mahallesi kullanılacaktır. hur dizisi cekilen yerler hava limani nerede

Hür Dizisi Çekim Yerleri

Dört savaş pilotunun etkileyici hikayesinin anlatılacağı Hür dizisi TRT Dijital’de yayınlanacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Hür dizisi için tüm set ekibi Eskişehir’e gidecek ve çekimlere başlayacaktır. Hür dizisinin çekimlerinin bir kısmı Eskişehir’de tamamlandıktan sonra çekimler İstanbul’da devam edecektir. Hür dizisinde Eskişehir ve İstanbul illerimizin bir çok farklı yeri kullanılacaktır.

Hür dizisinin nerede, hangi ilçe ve mahallede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Exelâns 26 dedi ki:

  Bazı bölümleri bizim köyde çekildi Ankara/Nallıhan/Yenice Köyü ✈🚁🙋‍♂️

 2. Elif dedi ki:

  Şehitliğe geldiler gördüm.çekim vardı

  1. Efe dedi ki:

   Evet bende gördüm

 3. aslı dedi ki:

  Hür dizisi eskişehirin Büğdüz köyünde yani benim doğduğumm yerde çekiliyor ve gurur duyyuyorum tüm sey ekibi kameranan ve senaridte başarılar dilerm

  1. Exelâns 26 dedi ki:

   Bazı bölümleri de bizim köyde çekildi 🙋‍♂️