Hükümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Hikayesi

Yorum Yap 36 kez izlendi

Acun Ilıcalının sahip olduğu Exxen isimli dijital platformun yeni dizilerinden birisi de Hükümsüz Dizisi olacak. Bizde bu konumuzda Hükümsüz Dizisi oyuncuları kimler, Hükümsüz Dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuları ve kısa tanıtımlarını sizlere yazacağız. Ayrıca Hükümsüz Dizisi konusu ve hikayesi hakkında merak edilen bilgileri paylaşacağız.

Hükümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ayla, Müslüm ve Naim gibi filmlerin yaratıcısı olan Mustafa Uslu’dan izleyeceğimiz Hükümsüz Dizisinin başrolünde Özgü Namal’ın yer aldığını hemen belirtelim. Ekim ayının ilk günlerinde eşi Ahmet Serdar Önal’ı kaybeden Özgü Namal daha önce Hükümsüz dizisine imza atmıştı. Eşi ölen başarılı oyuncunun çekimleri biraz geciktireceği belirtiliyor. Özgü Namal uzun bir aranın ardından Hükümsüz dizisi ile yeniden izleyici karşısına çıkacak.Hükümsüz Dizisi oyuncu kadrosu

Özgü Namal

Özgü Namal 28 Aralık 1978 tarihinde İstanbul Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. Annesi Selanik kökenli babası ise Makedon göçmeni olan Özgü Namal Üsküdar’da Cumhuriyet Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümününden mezun oldu. 1997 yılında çocuk tiyatrosu oyunlarında görev alarak oyunculuğa başladı. Müjdat Gezen tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri de alan Özgü Namal ilk olarak Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar’ın sevgilisini canlandırmış ve Elif Eylül karakteri ile tüm Türkiye’nin tanıdığı başarılı bir oyuncu haline gelmiştir.

Hükümsüz Dizisi konusu ve hikayesiÖzgü Namal 2005 yılında rol almış olduğu Kiralık Oyun tiyatrosuyla Afife tiyatro ödüllerine layık görülmüştür. 2014-2015 sezonunda yetenek sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan Özgü Namal Oktay Kaynarca ile 2002 yılında evlenmiş 2008 yılında ayrılmıştır. 2014 yılında Ahmet Serdar Oral ile evlenen ve iki çocuğu olan Özgü Namal eşini 6 Ekim 2020 de kalp krizi sonucu kaybetmiştir. Kurtlar Vadisi dizisinden sonra Hanımın Çiftliği dizisinde oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Özgü Namal 2021 yılı için Hükümsüz dizisi ile anlaşmış ve Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen isimli dijital platformda dizisi yayınlanacak. Özgü Namal’ın hükümsüz dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli olunca yazacağız.

Hükümsüz Dizisi konusu ve hikayesi

Hükümsüz Dizisinin hikayesi konusu ve özeti hakkında Exxen platformu tarafından herhangi bir detay paylaşılmadı. Ancak dizinin sıradışı bir aksiyon ve gerilim dizisi olacağı belirtiliyor. Hükümsüz Dizisi konusu nedir neyi anlatacak yeni gelişmeler oldukça sizlere sunacağız.Hükümsüz Dizisi Exxen digital platformda

Hükümsüz dizisi ne zaman yayınlanacak

Exxen platformunda yayınlanacak olan hükümsüz dizisinin 2021 yılında başlayacağı kesinleşti. Hükümsüz dizisinin oyuncu kadrosu belli olmayan başlayınca sayfamıza tüm oyuncuların bilgilerini yazacağız. Hükümsüz dizisi ile ilgili yeni gelişmeleri ve bilgileri sizlere bu sayfadan paylaşacağız. Tüm yeni dizileri Dizi Oyuncu Kadrosu kategorimizden takip edebilirsiniz. Sizler de Hükümsüz dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler