Hudutsuz Sevda Yasemin Kimdir? Biran Damla Yılmaz

03.08.2023
1.976

Hudutsuz Sevda Yasemin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hudutsuz Sevda dizisinin yapımcılığını Medyapım üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Hudutsuz Sevda dizisİ Yasemin karakterine popüler oyuncumuz Biran Damla Yılmaz hayat verecektir. Bizlerde Hudutsuz Sevda dizisi Yasemin karakterini ve Yasemin karakterini canlandıran oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ı yakından tanıtacağız.

Hudutsuz Sevda Yasemin Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in kaleme aldığı Hudutsuz Sevda dizisi Yasemin karakteri, dizinin ana karakterlerinin başında gelmektedir. Yasemin, Deni Can Aktaş’ın canlandırdığı Halil İbrahim’in çocukluk aşkıdır. Hudutsuz Sevda’nın kilit rollerinden biri olan Yasemin, çok dramatik bir karakterdir.  biran damla yilmaz yeni dizisi ne

Hudutsuz Sevda Yasemin Kimdir?

Halil İbrahim’in çocukluk aşkı Yasemin karakterini oyuncumuz Biran Damla Yılmaz canlandıracaktır. Biran Damla Yılmaz, son dönemin popüler isimleri arasında yer almaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Hudutsuz Sevda dizisi Yasemin karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizler de güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ı yakından tanıtacağız.

Biran Damla Yılmaz

28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Biran Damla Yılmaz, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında yani rol olarak yer aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisiyle geçmiştir. Ümit Çırak’tan oyunculuk dersi alan Biran Damla Yılmaz, konservatuar bölümünde eğitim almıştır. 2015- 2018 yılları arasında Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterini canlandıran oyuncumuz kariyerindeki çıkışı bu dizi ile yakalamıştır. Kamera karşısına en son başrolünde yer aldığı Yasak Elma dizisiyle geçen Biran Damla Yılmaz, 2021 yılının en iyi kadın televizyon oyuncusu ödülünü almıştır.

Biran Damla Yılmaz Yer Aldığı Diziler

2013-2014 Muhteşem Yüzyıl
2014 Yasak – Esma
2015 Beyaz Yalan – Nesrin
2015-2018 Kırgın Çiçekler – Eylül Acar
2019 Canevim – Ceylan Haksever
2020-2021 Baraj – Nehir Aksu
2021-2023 Yasak Elma – Kumru Yıldırım
2023 Hudutsuz Sevda – Yasemin

Biran Damla Yılmaz Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Biran Damla Yılmaz, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’da 90 gönderisi ve 3.7 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ın resmi Instagram hesabı: @bdamlayilmaz

Biran Damla Yılmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz henüz evli değildir. Biran Damla Yılmaz daha önce Darüşşafaka takımında forma giyen basketbolcu Doğuş Özdemiroğlu ile birlikteydi. Fakat çift anlaşamamış ve ayrılmıştır. En son başarılı müzisyen Çağrı Telkıvıran ile bir ilişki yaşayan oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ın şimdilerde hayatında biri yoktur. biran damla yilmaz hudutsuz sevda dizisi kim

Hudutsuz Sevda Yasemin – Biran Damla Yılmaz Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Biran Damla Yılmaz, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de sektörde kısa sürede yükselmiştir. Oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Son trendlere uygun giyinen Biran Damla Yılmaz, tarzıyla büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ın Hudutsuz Sevda’da giydiği tüm kıyafetlerini ve yaptığı kombinlerini markaları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Hudutsuz Sevda Yasemin kimdir? Yasemin karakterini canlandıran oyuncumuz Biran Damla Yılmaz’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.