Hudutsuz Sevda Telefon Araba Markaları Oyuncu Ücretleri

03.10.2023
8.511

Hudutsuz Sevda telefon, araba markaları ve oyuncu ücretlerini sizlerle paylaşacağız. Daha önce İyilik, Bir Aile Hikayesi, Aşk Mantık İntikam, Yasak Elma gibi başarılı projeleri çeken Murat Öztürk’ün yönetmeni olduğu Hudutsuz Sevda dizisi Fox Tv’de yayınlanmaktadır. Medyapım imzalı Hudutsuz Sevda dizi oyuncularının kullandığı telefon ve arabaların markası, oyuncu ücretleri merak edilmiştir. Bizlerde Hudutsuz Sevda oyuncularının maaşlarını, telefon ve araba markalarını sizlerle paylaşacağız.

Hudutsuz Sevda Telefon Araba Markaları Oyuncu Ücretleri

Başrolünde Miray Daner ve Deniz Can Aktaş’ın yer aldığı Hudutsuz Sevda dizisinin senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener yazmaktadır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Hudutsuz Sevda oyuncularının haftalık olarak aldığı ücretler, dizide kullandıkları telefon ve arabalarda merak edilmiştir. Bizlerde, Hudutsuz Sevda dizi oyuncularının ücretlerini, araba ve telefon markalarını sayfamıza ekleyeceğiz. Hudutsuz Sevda Dizi Tekrarları Hangi Gün ve Saat Kaçta?

Hudutsuz Sevda Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş) Telefon, Araba Markası ve Maaşı

Hudutsuz Sevda Telefon Araba Markaları Oyuncu ÜcretleriSon dönemin popüler isimler arasında yer alan Deniz Can Aktaş, Hudutsuz Sevda dizisinin erkek başrol oyuncusudur. Deniz Can Aktaş, dizide bölüm başına yaklaşık 100 bin tl ücret almaktadır. Oyuncumuzun dizide canlandırdığı Halil İbrahim karakterinin kullandığım telefonun markası belli değildir. Halil İbrahim’in arabası ise Mercedes Benz G serisidir.

Hudutsuz Sevda Zeynep (Miray Daner) Telefon, Araba Markası ve Maaşı

Güzel oyuncumuz Miray Daner ise Hudutsuz Sevda’nın kadın başrol oyuncusudur. Miray Daner’in maaşı, dizideki araba ve telefon markası da merak edilmiştir. Oyuncumuz Miray Daner, dizide bölüm başına 150-170 bin tl arasında bir ücret almaktadır. Hudutsuz Sevda dizisinde iPhone marka telefon kullanan oyuncumuzun arabası ise Mercedes GLS’dir.

Hudutsuz Sevda Edanur (Naz Çağla Irmak) Telefon, Araba Markası ve Maaşı

Ana karakterlerden biri olan Edanur’a hayat veren oyuncumuz Naz Çağla Irmak, Hudutsuz Sevda dizisinde bölüm başına yaklaşık olarak 50 bin tl gibi bir maaş almaktadır. Fakat oyuncumuzun canlandırdığı Edanur karakterinin kullandığı telefonun markası bilinmemektedir. Edanur’un arabası da yoktur. Bizler Edanur’un telefon markasını öğrenince sizlerle paylaşacağız

Hudutsuz Sevda telefon, araba markaları ve oyuncu ücretlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk sen yaz..