Hudutsuz Sevda Nergiz Leto Kimdir? Dursun’un eşi (Tülay Günal)

11.11.2023
130

Hudutsuz Sevda dizisi Nergiz Leto Kimdir? Dursun’un eşi olan yeni oyuncu bilgileri gerçek adı (Tülay Günal) olan oyuncudur. Hudutsuz Sevda dizisinde Dursun leto’nun karısı olan Nergis kiran neto oldukça ihtiraslı zeki çevik güçlü ve karanlık bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu sayfada hudutsuz Sevda dizisi Nergis leto karakteri hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Hudutsuz Sevda Nergiz Leto Kimdir?

Perşembe akşamları FOX TV’de yayınlanan hudutsuz Sevda isimli dizide yeni oyuncu ve karakterler diziye renk katacak. Bunlardan birisi olan Nergis kiran leto dizide Dursun leto’nun eşidir. Oldukça ihtiraslı bir kadın olan Nergis leto leto hanedanının kendi evlatları tarafından yönetilmesini isteyecek Amerika’da okuyan oğlu ile Zeynep’in nişanlanmasını istemiştir. Ancak bu isteği olmayınca yavuz’un Leyla ile nişanlandırılacağını öğrenmiş ve böylelikle kendisine oldukça aşağılanmış bir hisse kapılmış olan Nergis leto birdenbire korkunç bir kaynanaya dönüşür. Nergis leto karakterine hayat verecek olan Tülay Günal oldukça güzel bir oyunculuk sergilemektedir.

Hudutsuz Sevda Nergiz Leto Kimdir? Dursun'un eşi (Tülay Günal)Nergiz Kiran Leto ihtiraslı, güçlü, zeki ve karanlık bir karakterdir. Zamanı geldiğinde Leto Hanedanı’nı kendi evlatlarının yönetmesini isteyen Nergiz Leto; Amerika’da okuyan oğlu ile Zeynep’in nişanlanmasını istemiş, bu talebi kabul olmayıp oğlu Yavuz’un Leyla ile nişanlandırılacağını öğrendiğinde kendini aşağılanmış hissederek korkunç bir kayınvalideye dönüşmüştür. Nergiz ihtirasını, gücünü, zekasını zarafetiyle süslerken ona ve ailesine düşmanlık edenlere kim olurlarsa olsun merhamet göstermeyen, acımayan çok güzel bir “ana”dır. Bir gün dul kalsa, ailesinin gayri meşru gücünü o yönetecektir.

Tülay Günal kimdir?

Hudutsuz Sevda Nergiz Leto KimdirHudutsuz Sevda dizisinde Dursun’un eşi Nergis leto karakteri olarak diziye dahil olan Tülay Günal 1970 yılında Kastamonu’da dünyaya gelmiş Ankara üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde görev alan Tülay Günal ilk olarak Kanal d ekranlarındaki asi isimli dizide 2007 yılında rol almıştır. Daha sonra ikimizin sırrı, çatı katı aşk, kuzgun, kördüğüm, tatlı küçük yalancılar, umutsuz ev kadınları gibi dizilerde de rol alan Tülay Günal hudutsuz Sevda dizisinde Nergis leto karakterini hayat verecek.

Hudutsuz Sevda Nergiz Leto Kimdir? Dursun’un eşi (Tülay Günal) Hudutsuz Sevda dizisine yeni gelen Nergiz Leto Kimdir? Dursun Leto’nun eşi kim sorusuna yanıt verdik. Hudutsuz Sevda Nergiz Leto karakteri hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..