Hoş Geldin Ya Şehri RAMAZAN (2023)

Tv
12.01.2023
2.193

On bir ayın sultanı, rahmet ve mağfiret müjdecisi Ramazan-ı Şerif’in birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi temennisi ve bereketini hem sofralarımızda hem de kalplerimizde hissederek geçirmemiz duası ile Hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Ey Ramazan,
Sen Evlerimize Huzur,
Sofralarımıza Bereket,
Bedenimize Sağlık,
Afiyet Ver Pırıltılar
Hayırla Gel
Huzurla Gel
Esirgeyen de, Bağışlayan da Sensin
Muhtacız ya Rabbi
Cümle Müslüman Alemiyle Bu Zor Günlerden Kurtulmamızı Nasip Et.. Allah; ‘insânın oruç dışında her âmeli kendisi içindir. Oruç benim içindir, mükâfatını da ben vereceğim’ buyurmuştur. Hakkıyla ihyâ edenlerden olma ümidiyle, #ramazan ayı bizlere mübârek olsun!

Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan 2020

Hoş Geldin Ya Şehri RAMAZAN (2023)

On bir ayın sultanı, rahmet ve mağfiret müjdecisi Ramazan-ı Şerif’in birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi temennisi ve bereketini hem sofralarımızda hem de kalplerimizde hissederek geçirmemiz duası ile.. “Yalnız insan orucu özlemez, oruç da insanı özler. Ramazan ayı gelince, meleklerin bile önünde eğildiği insana koşar.” Aziz Türk milletine ve İslam alemine hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden azad olmaya vesile olan mübarek Ramazan’ı Şerif’in; ülkemize, islam dünyasına, tüm insanlığa sağlık ve rahmet getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.
Ramazan ayımız mübarek olsun.

“Ey Rabbimiz! Bizi sana teslim olanlardan kıl neslimizden de sana teslim olan bir ümmet çıkar, bize ibadet yerlerimizi göster, tövbemizi kabul et zira tövbeleri kabul eden, çok merhametli olan ancak sensin.” Kalbimizin Güneşi Efendimiz (sav) ne buyuruyor: “Her kim Ramazan ayının gelmesi ile sevinir ve ferahlanır ise, Allah onun vücudunu Cehenneme haram kılar”
Biz sevinmeyelim de kimler sevinsin O halde…

Ramazan 2020 resimleri

Hoş Geldin Ya Şehri RAMAZAN (2023)

“Ramazanın bereketi bir yağmur gibi yağsın üzerimize, tüm Müslüman aleminin ve gönül dostlarının Ramazan ayı mübarek olsun.” “Kim, faziletine inanarak ve karşılığını Allah’tan bekleyerek Ramazan orucunu tutarsa, geçmiş günahları bağışlanır.” (Buhârî, Îmân 28, Savm 6)

Ramazan ayına girerken helalleşmek SÜNNETTİR
Sizlerle helâlleşmek isterim.
Hakkım varsa benden yana
CANI GÖNÜLDEN helâl olsun.
Sizlerde hakkınızı helâl ediniz..

Sıradışı bir ramazan ayı yaşayacağız. Sizde 2022 Ramazan ayı hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden Teşekkür eder hayırlı Ramazanlar dilerim. Allah tuttuğunuz oruçları, kıldığınız namazları ve tüm ibadetleri kabul eylesin.

YORUMLAR

 1. Özgür dedi ki:

  Bu mubarek ay bir bakarız yarıyı geçmiş, gelmiş Ramazan Bayramı…
  Hayırlı nice Ramazan aylarına, bayramlarına hep birlikte…
  Hayırlara vesile olsun tüm İslam alemine ve ülkeme, ümmeti MUHAMMED ‘e🌹SELLALLAHÜ ALEYHİ VESSELLEM 🌹🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 2. 61 dedi ki:

  ❝Hoş Geldin Ya Şehr-i Ramazan❞

  Bizleri bu aya ulaştıran Rabbimize sonsuz hamd ü senalar olsun.
  Ümmeti olmakla şerefyap olduğumuz Habib-i Huda Muhammed Mustafa
  (s.a.s.)’e salat ve selam olsun. #HayırlıRamazanlar

  1. Anonim dedi ki:

   Lamazi gogo ..Her şey gönlünce olsun sevdiklerinle birlikte..
   Ne güzel yorum👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏💯💯Haklısın ❤❤❤❤❤

 3. Sayın Mehmet Oğuz Bey dedi ki:

  Öncelikle sayfa için gönlunuze sağlık Allah razı olsun siz çok güzel dostluklara vesile oldunuz ,bu zamanda selamı bile esirgeyen bireylerin varlığı çoğalmışken yaş farkı bile hiç önemli olmayan bu dostluk yıllar yılları takip edecek Allah’ın izni ile. ..Her şey için teşekkurler gönlunuzce Ramazan ayı bsağlık sıhhatle başarılar… Tabi ki helâl olsun Allah size uzun omür versin Prenses lerinizin her murvetini gorün Rabb’iin izni ile âminnn

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkür ederim Özgür teyze,güzel dileklerin için sağol. İnşallah rabbimin rızasına uygun bir Ramazan ayı yaşarız hep birlikte.

   1. Özgür dedi ki:

    Hayırlı, gönlünüzce zamanlar Özdere ailesi.. Ve âminnnn

 4. Özgür dedi ki:

  Allah hayırlı Ramazan ayının her günü,her sahuru ,gönlunuzce olsun sağlık sıhhatle ,güç kuvvetle,bolluk bereketle huzur mutlulukla sayın site sakinleri gönul dostlarım,yorumumu okuyanlar ..
  koranavirusünden uzak Allah’a emanet olun. Sevgimle ..