Hizmetçiler Reytingleri Nasıl? Dizi Cumartesi Günleri izlenir mi Tutar mı?

Hizmetçiler dizisinin yayın günü belli oldu. Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri ekrana gelecek. Kanal D’nin büyük bir bekleyiş içinde yayınlamayı beklediği Ellas son La Alegria Del Hogar dizisinin yerli uyarlaması Hizmetçiler dizisinin günü Cumartesi olarak kesinleşince dizinin nasıl bir reyting alacağı da merak konusu oldu..

Hizmetçiler Dizisi Reyting Sonuçları7 Mart 2020 cumartesi reytingleri

Hizmetçiler dizisi ilk bölümüyle 7 Mart cumartesi akşamı ekrana geldi. Beklentilerin aksine çok iyi bir başlangıç yapamayan Hizmetçiler ilk bölümünde 3.40 oranında total reyting aldı. Uzun süredir cumartesi günlerini birinci götüren Kuzey Yıldızı yerini Zümrüdüanka dizisine bırakırken  ilk haftada düşük reytingler alan Hizmetçiler dizisi bakalım gelecek haftalarda nasıl bir sonuç alacak..

Hizmetçiler dizisi Reyting sonuçlarıKanal D ekranlarında Hizmetçiler dizisi cumartesi günleri ekrana gelmeye başladıktan sonra düzenli olarak sizlere almış olduğu izlenme oranlarını düzenli olarak bu sayfada paylaşmak istiyoruz. Dizi oldukça zorlu bir günde yayın hayatına başlayacak. Hizmetçiler Reytinglerini etkileyecek önemli rakipler bulunuyor haftasonu ekranında. İşte Hizmetçiler dizisinin yarışacağı o diziler ve şansları:

Hizmetçiler Dizisi Reytinglerde Kimlerle Yarışacak?

Yurt dışındaki versiyonunu izlemiş olanlar Hizmetçiler dizisinin efsane olabilecek nitelikte bir dizi olduğunu her yerde yazıp çiziyorlar. Ancak cumartesi günleri de oldukça zorlu bir rekabet yaşanacak. Hizmetçileri dizisi Show Tv de yayınlanan Kuzey Yıldızı, Fox Tv de ekrana gelen Zümrüdüanka ve Trt ekranlarındaki Kalk Gidelim dizisi ile reyting mücadelesi yapacağını belirtelim. Afili Aşk dizisinin final yapmasıyla başlayacak olan Hizmetçiler dizisinin şansı nasıl? kısaca yorumlayalım..

Hizmetçiler Dizisi Cumartesi günü Reyting Alabilir mi?

Yapımcılığını Fabrika Yapımdan Öner Arslanel’in, proje tasarımını Ali Leskay’ın üstlendiği Hizmetçiler dizisinin yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu yapıyor. Peki zorlu bir gün olan cumartesi günleri Hizmetçiler reyting alabilir mi yoksa vasat bir dizi olmaya mahkum mu kalır? Yurt dışı izlenmeleri çok iyi olan dizinin ülkemizde de merak konusu olacağı kesindir ancak özellikle Kuzey Yıldızı ile Zümrüdü Anka dizisiyle yarışmasının çok zor olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu diziler kadar reyting alamasa da kısa sürede onları zorlamasını bekliyoruz.

Hizmetçiler dizisi cumartesi günü Reyting alır mıHizmetçiler Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kanal D de ekrana gelecek olan Hizmetçiler dizisi 7 Mart Cumartesi günü saat 20.00’da başlıyor. Dizinin güncel reyting oranlarını ve izlenme sıralamalarını sizlerle düzenli olarak paylaşacağız. Sizlerde Hizmetçiler dizisinin reytingleri hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Berbat bir dizi zaten çakmaymış yani elalemin dizisini alıyo aynen kopyalıyo entrikalar mentrikalar bildik konular vakit kaybı

Etiketler