Hizmetçiler Ne Zaman Bitecek Final Yapacak, 2. Sezon Olacak mı?

Hizmetçiler Dizisi 7 Mart Cumartesi günü Kanal D ekranlarında başlıyor. Uzun süredir tanıtım fragmanları yayınlanmaya devam eden Hizmetçiler dizisi 7 Mart 2020 cumartesi gününden itibaren her hafta sonu ekrana gelmeye devam edecek. Bu sırada cumartesi günleri yayınlanan Afili Aşk dizisi de gün değişikliği yaparak perşembe gününe alındı. Peki Hizmetçiler dizisi kaç bölüm düşünüldü ne kadar devam edecek işte detaylı bilgiler.

Hizmetçiler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Yeni Sezon Olacak mı?

Hizmetçiler Dizisi izlenir mi tutulur muHizmetçiler dizisi Meksika’da yayınlanmış ve oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşmış dramatik bir dizi. Ülkemizde çok fazla olmasa da farklı ülkelerde hizmetçilerin nasıl bir yaşam tarzına sahip olduklarına ev sahipleri ile yaşadıkları ilişkileri konu alan hizmetçiler dizisi İstanbul’da lüks bir sitede çalışan 4 farklı hizmetçinin başından geçen olayları ve ev sahipleri ile olan ilişki ağını anlatan bir dizi olacak.

Hizmetçiler dizisinin kesin olarak kaç bölüm süreceğini izleyici belirleyecek. Çünkü ülkemizde bazı diziler izleyiciler tarafından hemen benimseniyor, çok yüksek izlenme oranlarına ulaşıyorken bazıları ise kısa sürede erken final yapabiliyor. Örneğin bir Kore dizisinden uyarlanmış olan Kadın dizisi Fox TV ekranlarında tam 3 sezon boyunca oldukça yüksek reyting oranları aldı. 80 bölümü geride bırakan kadın dizisi ülkemizdeki en başarılı uyarlama dizilerden birisi oldu.

Hizmetçiler dizisi de bir Meksika dizisinden uyarlama olacak. Ancak Anadolu halkı tarafından izlenip izlenmeyeceği konusunda tereddütlerimiz var. Bu nedenle Hizmetçiler dizisi 10 bölüm ya da 20 bölüm gibi sürecek demek oldukça manasız olur. Yapımcılığını fabrika yapımın üstlendiği hizmetçiler dizisi ilk 6 bölümü sonrasında Kanal d ile Fabrika yapım arasında yeni bir sözleşme imzalanacak. Eğer hizmetçiler dizisinin reytingleri yüksek olursa dizinin ilk 6 bölüm sonrasındaki yeni bölümleri 15. bölüme kadar uzatılacak. 15 bölüme ulaşan dizi sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek yine reyting oranları belirleyecek. Hizmetçiler dizisinin reyting oranları için tıklayın >> Hizmetçiler dizisi reyting oranları

Hizmetçiler Dizisi erken final yapar mıHizmetçiler Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Hizmetçiler dizisinin final yapması ya da erken final yapması tamamen reyting oranlarına bağlı görünüyor. Dizi beklentilerin üzerinde reyting alırsa kesinlikle sezon finali yaparak yaz tatiline girecek daha sonra Eylül 2020’de 2. sezonu ile kaldığı yerden yoluna devam edecek. Ancak reytingler beklentilerin altında kalacak olursa kısa sürede erken final yapma ihtimali de bulunuyor. Bu nedenle Hizmetçiler dizisinin ne zaman final yapacağına dair kesin bir bilgiyi reyting sonuçları ortaya çıktıktan sonra sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hizmetçiler Dizisi Kaç Sezon Olacak? 2. Sezon Devam  Eder mi?

Hizmetçiler dizisi 7 Mart cumartesi gününden itibaren Kanal D’de ekrana gelecek ve iyi bir izleyici kitlesi toplayabilir ve izlenme oranları yüksek çıkarsa hizmetçiler biz kesin olarak ikinci sezonda da devam edecek diyebiliriz. Dizinin orijinali Meksika’da uzun yıllar devam etmiş ve yaklaşık 4 sezon boyunca izleyici ile buluşmuş reyting rekorları kırmış bir dizidir. Ancak ülkemizde yeteri kadar seyirci bulabilir mi özellikle cumartesi günleri Kuzey yıldızı gibi Zümrüdüanka gibi dizilerin olduğu hafta sonu yeteri kadar izleyici bulabilir mi zamanla göreceğiz. Bizim tahminlerimizi göre Hizmetçiler dizisi çok fazla tutulmayacak izlenmeyecek bu nedenle de Mayıs 2020’de final yaparak ekranlara veda edecektir. Hizmetçi kelime olarak bile Türk halkının mantığına gelenek ve göreneklerine aykırı bir kelime olduğu için çok yüksek izlenme oranlarına ulaşmasını beklemiyorum şahsım adına.

Hizmetçiler Dizisi 2. sezon olacak mıHizmetçiler Cumartesi günü izleyici Toplar mı?

Hizmetçiler dizisi Kanal d ekranlarında cumartesi günleri yayınlanacak ancak cumartesi oldukça zorlu bir gün sayılabilir. Show TV ekranlarında Kuzey yıldızı İlk Aşk dizisi, Fox TV ekranlarında zümrüdü Anka dizisi, ATV ekranlarında kim milyoner olmak ister yarışması, TRT ekranlarında kalk gidelim dizisi, TV8 ekranlarında Survivor 2020 devam ediyor. Bu dizi ve programların arasında hizmetçiler dizisi yeteri kadar izleyici bulabilir mi reyting toplayabilir mi açıkçası biz emin olamadık. Bu nedenle de 7 Mart ve 14 Mart cumartesi günleri hizmetçiler dizisinin reyting oranlarına göre bu konuda daha net yazabiliriz. Bu nedenle dizinin ilk haftalardaki resmi reyting sıralamalarını görmemiz gerekiyor.

Hizmetçiler Dizisini Nasıl Buldunuz? İzleyici YorumlarıHizmetçiler Dizisi Kaç Sezon Olacak

Tanıtım fragmanlarından gördüğümüz kadarıyla Hizmetçiler dizisinin çok farklı bir alanda lüks evlerde adeta saray gibi binalarda yaşayan zengin insanlarla onların evlerini temizleyen veya onlara hizmet eden hizmetçiler arasındaki diyalogları ilişkileri izleyeceğimiz bu dizi farklı bir alanı gözler önüne serecek. Özellikle bizim ülkemizde zengin erkekler fakir kızlar arasındaki diziler hep ilgi görmüş ve ciddi oranda reyting almıştır. Hizmetçiler dizisi de zengin lüks muhitlerde insanların nasıl yaşadığını ve onlara hizmet edenlerin nasıl bir ilişki ağına takıldıklarını gösteren güzel bir dizi olarak hizmetçiler dizisi ekrana gelecek.

Hizmetçiler dizisi hakkında izleyici olarak sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak diziyi nasıl bulduğunuzu bizlere yazın lütfen. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Dizioyuncu.Com Merak edenler için dizinin tüm Oyuncuları >> Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu

Etiketler