Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Nerede Çekiliyor?  Hizmetçiler dizisi yeni sezonda yayınlanmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Hizmetçiler dizisi çok farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Zengin insanların hayatını onu edinen dizilere nazaran bu dizi de zengin hayatların yanında çalışan hizmetçilerin sırları hayatları anlatılacak.

Hizmetçiler dizisi yabancı bir dizinin Türkçe uyarlaması olarak yayınlanıyor. Uyarlama olan dizi Türkiye’ye de Hizmetçiler adı ile yayınlanıyor. Hizmetçiler dizisi Fabrika Yapım ve Avşar Film ortaklığında yayınlanırken kanalı da netleşmeye başladı. Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak gibi görülüyor. Hizmetçiler dizisi yapımcılığını Öner Arslanel üstlenirken proje tasarımında Ali Leskay imzası bulunuyor. 

Hizmetçiler Dizisi Konusu

Hizmetçiler dizisinde çok ünlü ve zengin beş ailenin esrarengiz bir cinayetin ardından yaşadıklarını konu edinen dizi bu konuyu evlerinde çalışan hizmetçilerin gözünden anlatıyor. Hizmetçiler bu cinayeti ve ailelerin hayatındaki değişimleri görüyorlar içlerinde yaşıyorlar. Ancak onların hayatı da bu sebeplerden değişecektir elbette.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları

Hizmetçiler dizisi oyuncuları henüz netleşmedi. Uyarlama olan dizi için henüz cast çalışmaları sürerken dizi için her hangi bir başrol oyuncusu ile ya da diğer roller için görüşmeler başlamadı. Hizmetçiler dizisi oyuncuları kimler olacak bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hizmetçiler Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Hizmetçiler dizisinin masaüstü çalışmaları tamamlanmak üzere. Hizmetçiler dizisinin yapım şirketleri Fabrika Yapım ve Avşar Film. İki yapım şirketinin ortaklığında yayınlanan Hizmetçiler dizisi yapımcılığını Öner Arslanel üstlenirken Ali Leskay proje tasarımında görev alıyor.

Hizmetçiler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Hizmetçiler dizisi ile ilgili bilgiler netleşmeye başlarken dizinin hangi kanalda yayınlanacağı da merak konusu. Hizmetçiler dizisi yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Daha önce birçok önemli diziyi reytinglerde birinci olarak gören Kanal D bu dizide de istediği reytinglere ulaşabilecek mi? Hizmetçiler dizisi oyuncuları nerede çekildiği bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisi nerede çekiliyor nerede çekilecek? Hizmetçiler dizisinde zengin ve ünlü 5 ailenin hikayesi anlatılacağı için çok güzel ve lüks villalar köşkler kullanılacak. Güzel evleri bol bol izleyeceğimiz Hizmetçiler dizisinde hizmetçilerin hayatı da anlatılacağı için İstanbul’un fakir semtleri de dizide yer alacaktır. Hizmetçiler dizisi yeni bilgiler ile konumuzu sürekli güncelleyeceğiz.