Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Nerede Çekiliyor?

27.09.2019
1.306

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Nerede Çekiliyor?  Hizmetçiler dizisi yeni sezonda yayınlanmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Hizmetçiler dizisi çok farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Zengin insanların hayatını onu edinen dizilere nazaran bu dizi de zengin hayatların yanında çalışan hizmetçilerin sırları hayatları anlatılacak.

Makbule Kosif’in yazdığı, Metin Balekoğlu’nun ise yöneteceği uyarlama dizi olan Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu netleşti. Oyuncu kadrosu ve karakter bilgilerini sizlere konumuzun devamında paylaşıyoruz.Müziklerini Atakan Ilgazdağ’ın yaptığı dizinin 22 Ocak’tan sonra sete çıkması bekleniyor. Oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendi. Oyuncuların hepsini konumuzun devamında bulabilirsiniz. Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu; Seçkin Özdemir, Deniz Baysal, Aleyna Solaker, Algı Eke, Yiğit Kirazcı, Ayşenil Şamlıoğlu, Cansu Fırıncı, Selen Domaç, Servet Pandur, Gökhan Soylu, Özer Arslan ve Nilay Erdönmez.

Hizmetçiler Dizisi Derin Kimdir? Ortadan Kaybolan Ölen Hizmetçi Kimdir TIKLAYIN..

Hizmetçiler dizisi yabancı bir dizinin Türkçe uyarlaması olarak yayınlanıyor. Uyarlama olan dizi Türkiye’ye de Hizmetçiler adı ile yayınlanıyor. Hizmetçiler dizisi Fabrika Yapım ve Avşar Film ortaklığında yayınlanırken kanalı da netleşmeye başladı. Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak gibi görülüyor. Hizmetçiler dizisi yapımcılığını Öner Arslanel üstlenirken proje tasarımında Ali Leskay imzası bulunuyor.  hizmetçiler dizisi afişi

Hizmetçiler Dizisi Konusu

Hizmetçiler dizisinde çok ünlü ve zengin beş ailenin esrarengiz bir cinayetin ardından yaşadıklarını konu edinen dizi bu konuyu evlerinde çalışan hizmetçilerin gözünden anlatıyor. Hizmetçiler bu cinayeti ve ailelerin hayatındaki değişimleri görüyorlar içlerinde yaşıyorlar. Ancak onların hayatı da bu sebeplerden değişecektir elbette.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları

deniz baysal hizmetçiler ela sönmez kimdirDeniz Baysal- Ela Sönmez

Deniz Baysal 1991 yılında İzmir’de doğdu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Dış Ticaret eğitimi almıştır. İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda eğitim aldı ve 10 yıl tiyatro oyunculuğu yaptı. Deniz Baysal’ın rol aldığı dizi filmlerden  bazılarını paylaşalım. Derin Sular 2011, Babalar ve Evlatlar, Aşk Ekmek Hayaller, Kaçak Gelinler, Beyaz Yalan, Sevda Kuşun Kanadında, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz dizilerinde rol aldı. Yeni dizisi Hizmetçiler’de Ela Sönmez karakterini canlandıracaktır. Deniz Baysal instagram hesabı https://www.instagram.com/denizbaysal_/

Ela Sönmez Kimdir? Kendi halinde sıradan bir hayatı olan Ela’nın başkasının yanında hizmetçi olmak gibi bir hayali yoktu ancak hayat ına seçme şansı vermedi. Kendi cevaplarını bulmak için gerekeni yaptı ve o cevaplar ona yeni bilinmezliklere yeni sorulara sürükledi. 

Seçkin Özdemir kimdir yeni dizisi HizmetçilerSeçkin Özdemir-Yiğit Atahanlı

Seçkin Özdemir 1981 İstanbul doğumludur. Seçkin Özdemir Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler mezunudur. Üniversite döneminde radyo programları ile tanınmış ve meşhur olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Birçok gece kulübünde dj lik yapmıştır. Seçkin Özdemir’in rol aldığı dizi filmler; 2008- Yaban Gülü, Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar, Racon, Acı Aşk, Kiralık Aşk, Ateşböceği, Tehlikeli Karım, Sevgili Geçmiş dizilerinde rol aldı. Şimdi de Hizmetçiler dizisinde Yiğit Atahanlı rolünü canlandırmaktadır.

Yiğit Atahanlı Kimdir? Yiğit Atahanlı hayatını yaşayan biridir. Evli olmasına rağmen eşini de çekinmeden aldatan her gece başka yerde gönül eğlendiren her istediği olan biridir. Bencildir ve hayatta kendinden başkasını önemsemez. Bu yaptıkları çevresine göre yanlış olsa da o bunları normal kabul etmektedir.

Aleyna solaker kimdir yeni dizisi HizmetçilerAleyna Solaker- Çiçek Tuna

Aleyna Solaker 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Genç yaşına rağmen bir çok dizi filmlerde rol aldı. Mankenlikte yapmaktadır bu zamana kadar rol aldığı dizi filmleri de sizlerle paylaşalım. Aleyna Solaker 6 yaşında Kuş Dili filminde rol aldı. Dersimiz Atatürk filminde de rol alan oyuncuyu asıl parlatan dizi ise Kırgın Çiçekler oldu. Kırgın Çiçekler dizisinden sonra meşhur oldu ve şimdi de Hizmetçiler dizisinde Çiçek Tuna karakterine hayat verecek. Aleyna Solaker instagram hesabı https://www.instagram.com/aleynasolakerr/?hl=tr

Çiçek Tuna Kimdir? Çiçek kendini sevmediği bir işi yapan biri olarak tanımlıyor. Plazada çalışanda evde çalışanda bir ona göre herkes birilerine hizmetçilik yapıyor. Çiçek’in bir aşkı var ama hiç kendine göre biri değil. Zengin aile çocuğuna aşık muhtemelen oyüzden de annesi bu aşkı hiç desteklemiyor. 

Hizmetçiler dizisi Algı Eke kimdirAlgı Eke- Atiye Kulaksız

Algı Eke 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Berlin Dramaturji eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimi 2008 yılında rol aldığı Baba Ocağı dizisi oldu. Hayat Sevince Güzel, Ayrılsakta Beraberiz, Galip Derviş, Annem Uyurken, Keşanlı Ali Destanı, Dürüye’nin Güğümleri ve İsimsizler dizilerinde rol aldı. Kaçma Birader, Yok Artık, Kaygı, Guruldayan Kalpler, Kedi Özledi, Mazi Yarası filmlerinde rol aldı.Algı Eke instagram hesabı: https://www.instagram.com/algieke/ Algı Eke Hizmetçiler dizisinde Atiye karakterini canlandıracak.

Atiye Kulaksız Kimdir? Atiye hizmetçi olmaktan gocunmayan halinden mutlu olan birisi. Eşini çok seviyor bu hayattan tek istediği bir evlat. O evladı da olsa kendinden daha mutlu kimse olmayacaktır ona göre bu hayatta.

yiğit kirazcı yeni dizisi HizmetçilerYiğit Kirazcı- Aras Atahanlı

Yiğit Kiraczı 1983 İstanbul doğumludur. Bilgi Üniversitesinin İletişim Fakültesi Reklam Bölümünden mezundur. 2005 yılından beri modellik yapıyor. Yiğit Kirazcı Ümit Çırak Modern Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. Ümit Çırak’ın Üç Mota Oyunculuk Atölyesinde eğitim almaktadır. 2014 yılında Güllerin Savaşı dizisinde Damla Sönmez, Canan Ergüder, Barış Kılıç ve Sercan Badur ile rol arkadaşı oldu. Yiğit Kirazcı, 2016 yılında Seviyor Sevmiyor dizisinde rol aldı. Yiğit Kirazcı’nın rol aldığı diziler; Son Tercih, Mavi Kelebekler, Güllerin Savaşı, Yüzleşme, Hayaller ve Hayatlar dizilerinde rol aldı. Yiğit Kirazcı 2020 yılında Hizmetçiler dizisi ile anlaşma yaptı. Yiğit Kirazcı instagram hesabı https://www.instagram.com/yigitkirazci/

Aras Atahanlı kimdir? Aras Atahanlı genel olarak hayatından memnun olmayan birisidir. Babası annesini terk etti sonrasında yeni bir aile kurdu. Şirketleri battı yaşanan her şey Aras’ı mutsuz etti. Aras yine de kendini üvey abisi Yiğit’e göre şanslı buluyor. Sorumluluklarından kaçmadığını dile getiriyor.

Servet Pandur Hizmetçiler dizisindeServet Pandur- Belkıs Sipahioğlu

Servet Pandur 1970 İzmir doğumlu. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk mezunudur. Bir Varmış Bir Yokmuş, Fatmagülün Suçu Ne, Hayata Beş Kala, A.Ş.K., Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri, İçimdeki Fırtına, Bir Aile Hikayesi dizilerinde rol aldı. Servet Pandur instagram hesabı https://www.instagram.com/servetpandur/

Belkıs Sipahioğlu kimdir? Üvey oğlu Armağan onun en kıymetlisi. Armağan için her şeyini vermeye hazır o mutlu olsun istiyor. Bu yüzden de Çiçek’ten uzak kalmasını istiyor. Armağan için daha parlak zengin bir gelecek hayal ediyor bu yüzden de Çiçek’ten ayırmak için mücadele ediyor.

Ayşenil Şamlıoğlu yeni dizisi HizmetçilerAyşenil Şamlıoğlu- Nimet Atahanlı

Ayşenil Şamlıoğlu 1956 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Fakültesi’ni kazanarak eğitim görmeye başladı ancak eğitimini yarıda bıraktı. Frankfurt’ta dil eğitimi aldı. Ayşenil Şamlıoğlu amatör tiyatro gruplarıyla çalıştı. ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde eğitim görmeye başladı ancak eğitimini yarıda bıraktı. Ayşenil Şamlıoğlu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 1982 yılında Adana Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. Bir çok dizi filmde rol aldı. Ayşenil Şamlıoğlu bazı dizi filmleri;  Bizim Yenge, Sende Gitme, Kötü Yol, Bebek İşi, Kocamın Ailesi, Tatlı İntikam, Kırlangıç Fırtına, Jet Sosyete dizilerinde rol aldı.

Nimet Atahanlı Kimdir? Nimet Hanım Atahanlı ailesinin başı. Onlara birinin yön vermesi gerektiğini savunuyor. Verdiği her kararı bu ailenin iyiliği için verdiğini söylerken ben onlara mutlu olmaları için sebep verdim diyor. Verdiği kararlar kötü sonuçlar doğursa da o kararlarının arkasında.

Nilay Erdönmez kimdir yeni dizisi HizmetçilerNilay Erdönmez- Gülseren Atahanlı

Nilay Erdönmez 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinde ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. Daha sonra Sevdaluk ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol aldı. Nilay Erdönmez şimdi de Hizmetçiler dizisinde Gülseren karakterini canlandıracak.

Gülseren Atahanlı Kimdir? Gülseren geleneksel bir ailede büyüdü. İyi de bir evlilik yaptı. Yiğit Atahanlı ile evlendi. Yiğit Atahanlı ona göre dünyanın en yakışıklı eğitimli zeki insanı. Gülseren kocasının jestlerini kadınları büyüleyen tavırlarını ilk başlarda sadece kendine yapıyor zannedip ona aşık olmuştu. Sonralarda Yiğit’in çapkın biri olduğunu ve her kadını etkilemek için böyle davrandığını anladı.

Gamze Karaduman kimdirGamze Karaduman- Demet Atahanlı

Gamze Karaduman 1987 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Reklam filmlerinde rol aldı. İlk kez Avrupa Yakası dizisinde oynadı. Yıldızlar Şahidim, Aramızda Kalsın, Merhaba Hayat, Bıçak Sırtı ve Yalaza dizilerinde rol aldı. Gamze Karaduman instagram hesabı https://www.instagram.com/gamzek8/?hl=tr

Demet Atahanlı Kimdir? Demet Atahanlı ailesinin tek kızı. Renkli kişiliği ile diğerlerinden çok farklı birisi. Abisi Yiğit sorumsuz birisi iken Demet kendini herkesten farklı olarak tanımlıyor. Onların kurallarına uymadığı için onu farklı biye nitelendirdiklerini söylüyor. Aslında farklı olan Atahanlı ailesinin ta kendisi.

Selen Domaç kimdir yeni dizisi HizmetçilerSelen Domaç- Hacer Tuna

Selen Domaç 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Başta devlet tiyatrosu olmak üzere bir çok özel tiyatroda da rol almıştır. Farklı Desenler Feride, Acayip Hikayeler, Serçe Sarayı dizilerinde rol aldı. Selen Domaç instagram hesabı: https://www.instagram.com/selendomac/s

Hacer Tuna Kimdir? Belkıs Sipahioğlu ailesinin evine ilk geldiğinde annesi onların hizmetçisiydi. O annesinden hizmetçi olmayı öğrendi. Önce o evin beslemesi oldu şimdi de hizmetçisi olarak kendini bildi bileli bu aile için çalışıyor.

Cansu Fırıncı kimdir Hizmetçiler dizisiCansu Fırıncı-Yaşar Tuna

Cansu Fırıncı 1982 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2011 yılında ilk kez Urfalıyam Ezelden dizisinde rol aldı. Kırgın Çiçekler dizisinde ki Kemal rolüyle meşhur oldu. Kızlarım İçin, Mehmetçik Kutül Amare dizilerinde rol aldı. Yeni dizisi Hizmetçilerde Yaşar Tuna karakterini canlandıracak. Cansu Fırıncı instagram hesabı https://www.instagram.com/cansufirinci/

Yaşar Tuna Kimdir? Yaşar Tuna kötü insafsız gaddar biri. Çevresindeki herkesi korkutur herkese kötü davranır. Bu şekilde istediği alır. Bu yüzden de böyle davranmaya devam eder. Ama onu hayatta kimse sevmez bu yüzden böyle biridir. Sevgiyi görse başka biri olacağını söyler.

hazal benli kimdir hizmetçiler dizisiHazal Benli- Aslı Coşkun

1993 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet TiyatrosuOpera Şan bölümü mezunudur. İlk olarak 1995 yılında Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı. Hazal Benli Bu Şehir Arkandan Gelecek, Kara Yazı ve Kırgın Çiçekler dizilerinde rol almıştır. Hazal Benli instagram hesabı https://www.instagram.com/benlihazal/

Aslı Coşkun Kimdir? Aslı zengin bir ailenin hanımı. Youtube da yayın yaptığı kanalı var. Mother of Life adınla bir youtube kanalı varmış. Çocuğu ile gösterişli videolar çekerek onun üstünden para kazanıyor. Aslında çocuğuna ilgi sevgisi sadece göstermelik. Aslı eşinin kazandığı paranın ona yetmediğini ve bu sayede para kazandığını söylüyor.

Neslihan arslan Hizmetçiler dizisindeNeslihan Arslan- Neslihan Gülkaya

Neslihan Arslan 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Neslihan Arslan ilk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. Familya ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol aldı. Neslihan Arslan İnstagram hesabı https://www.instagram.com/nesly.arslan/

Neslihan Gülkaya Kimdir?  Neslihan Gülkaya kendini bilen bir kadın. Bu hayatta kim olduğunu ve kapasiteni bilirsen sorun olmaz ama sonu yalnızlık diyor. Kendini de yalnız biri olarak nitelendiriyor.

Melisa Akman

Hizmetçiler dizisine yeni katılan Melisa Akman dizide ilk bölüm oynuyor ve Derin rolünü canlandırdı. Melisa Akman 1990 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezundur. Melisa Akman Muhteşem Yüzyıl dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Melisa Akman’ın rol aldığı dizi filmler; Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sibyan ve Koca Dünya projelerinde de rol aldı. Son olarak Kanatsız Kuşlar dizisinde rol almıştır. 2018 yılında da Borç Harç projesinde rol aldı. Melisa Akman instagram hesabı https://www.instagram.com/melisaakman/?hl=tr Hizmetçiler dizisi Melisa Akman kimdir

ali il kimdir yeni dizisi Hizmetçiler oldu Ali İl- Alper

Ali İl 16 Kasım 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Ali İl İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. 2002 yılında oyunculuğa adım atmıştır. Ali İl 2005 yılında Küçük Kadınlar dizisinde Ali karakterini canlandırmıştır. Ali İl instagram hesabı; https://www.instagram.com/aliilofficial/
Ali İl’in rol aldığı dizi filmler;
2005- Ihlamurlar Altında- Kerem,
2005- Kırık Kanatlar- Rıfkı,
2005- Seher Vakti,
2007- Aşk Eski Bir Yalan- Sinan,
2008- Başka Semtin Çocukları- Gürdal’ın Arkadaşı
2008- Küçük Kadınlar- Ali,
2009- Adını Sen Koy- Can,
2011- Seni Bana Yazmışlar- Mehmet,
2012- Böyle Bitmesin- Atilla,
2012- Mahmut ile Meryem,
2013- Benimle Oynar Mısın? – Laço,
2014- Poyraz Karayel- Sadrettin,
2017- Ver Elini Aşk,
2018- Bebek Geliyorum Demez-Alper
2019 – Savaşçı- Murat dizi filmlerinde rol aldı. Ali İl yeni dizisi Hizmetçiler’de Alper rolünü canlandıracaktır.

Emrah Akkuş- Armağan

 Gökhan Soylu kimdir Hizmetçiler dizisiGökhan Soylu- Selim

1974 yılında İzmir’de doğan oyuncu Gökhan Soylu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümü mezunudur. Köprü, Vali, Karamel, Sakarya Fırat,İşler Güçler, Böyle Bitmesin ve Leyla ile Mecnun dizilerinde rol aldı.

özer arslan hizmetçiler dizisinde

Özer Arslan -Osman

1983 Adapazarı doğumlu olan oyuncu Özer Arslan Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Şubat ve Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizi filmlerinde rol aldı.

Hizmetçiler Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Hizmetçiler dizisinin masaüstü çalışmaları tamamlanmak üzere. Hizmetçiler dizisinin yapım şirketleri Fabrika Yapım ve Avşar Film. İki yapım şirketinin ortaklığında yayınlanan Hizmetçiler dizisi yapımcılığını Öner Arslanel üstlenirken Ali Leskay proje tasarımında görev alıyor.

Hizmetçiler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Hizmetçiler dizisi ile ilgili bilgiler netleşmeye başlarken dizinin hangi kanalda yayınlanacağı da merak konusu. Hizmetçiler dizisi yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Daha önce birçok önemli diziyi reytinglerde birinci olarak gören Kanal D bu dizide de istediği reytinglere ulaşabilecek mi? Hizmetçiler dizisi oyuncuları nerede çekildiği bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisi nerede çekiliyor nerede çekilecek? Hizmetçiler dizisinde zengin ve ünlü 5 ailenin hikayesi anlatılacağı için çok güzel ve lüks villalar köşkler kullanılacak. Güzel evleri bol bol izleyeceğimiz Hizmetçiler dizisinde hizmetçilerin hayatı da anlatılacağı için İstanbul’un fakir semtleri de dizide yer alacaktır. Hizmetçiler dizisi yeni bilgiler ile konumuzu sürekli güncelleyeceğiz.

Hizmetçiler Dizisi tanıtım fragmanı videosu

https://www.youtube.com/watch?v=OUcddzecR-A

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Hakan dedi ki:

  Hizmetciler dizisi resadiye de 5 lüx villanın olduğu butik bir sitede çekiliyor ve sitenin tamamı bu dizi için kiralanmas

  1. Oğuz dedi ki:

   Teşekkür ederim Hakan, benzer haberlerini bekliyoruz..

 2. Anonim dedi ki:

  Benje super olmuz Seçkin Deniz ıy partner olur

 3. Anonim dedi ki:

  Yeni oyuncular istiyoruz dizilerde hep aynı yüzleri görmek istemiyoruz

 4. Hakan dedi ki:

  Dizinin nerde çekileceğini biliyorum 3 villa belirlendi