Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri ve Set Neresi?

02.02.2020
201

Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu tamamlanınca sete çıktı ve çekimleri başladı. Hizmetçiler dizisinin başrol oyuncuları netleşti ve çekimleri devam ediyor. Çekimler devam ederken diziye oyuncularda dahil olabilir elbette. Dizinin oyuncu kadrosunu ve yeni katılan oyuncuları sizlere başka okulumuzda paylaştık. Hizmetçiler dizisi çekim mekanlarını sizlerle konumuzun devamında paylaşacağız.Kanal D’nin Fabrika Yapım imzalı yeni ve iddialı dizisi Hizmetçiler’in çekimleri başladı.

Hizmetçiler dizisi Cennet Konakları NeresiHizmetçiler Dizisi Çekim mekanları adresleri nerede?

En merak edilen soruların başında geliyor Hizmetçiler Dizisinin çekildiği konak. Aslında dizinin fragmanında gördüğümüz Cennet Konakları Hizmetçiler Dizisindeki ana mekan oldu. Yani hizmetçiler Dizisi Cennet konakları diye gördüğümüz sitede geçiyor. Lüx bir yaşam içine hapsolmuş Hizmetçileri anlatan dizinin çekildiği mekanlar çok görkemli.

Hizmetçiler Dizisinin Çekildiği Cennet Konakları Nerede?Hizmetçiler dizisinin çekildiği ev konak nerede

Hizmetçiler Dizisinde Cennet Konakları diye geçen yer aslında gerçek hayatta olan bir site. Hizmetçiler Dizisi İstanbul Büyükçekmece’de bulunan Cennet Konakları sitesinin alanında özel bir alanda çekiliyor. Elbette sitede çekimler zor olacağı için bir dubleks daire kiralanmış ve çekimler için Cennet Konakları yazan mekandan giriş yapılıyor. Burası İstanbul’da Büyükçekmece ilçesinde bulunuyor. Ha ilçe diye ucuz sanmayın buradaki evler 750 bin liradan başlıyor.

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtçu, Algı Eke, Seçkin Özdemir, Selen Domaç, Aleyna Solaker ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Hizmetçiler dizisinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. Hizmetçiler dizisi senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alp Özgen kaleme alıyor. Hizmetçiler dizisi çekimleri bugün başladı. Hizmetçiler Dizisinin tüm oyuncu kadrosu için Tıklayın >> Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor

Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisi Meksika’da yayınlanan ”Ellas son La Alegria Del Hogar” isimli dizisinin uyarlaması olarak yayınlanacak. Hizmetçiler dizisi çekim mekanları değişkenlik göstermektedir. Hizmetçiler dizisi İstanbul’un çeşitli mekanlarında yapılıyor. Lüks evlerde yapılacak olan çekimlerde Hizmetçilerin hayatları ve zengin ailelerin gizledikleri bir cinayet sırrı anlatılacak. Bu yüzden de çekim mekanları İstanbul’un lüks villalarında evlerinde gerçekleşecek. Hizmetçilerin kendi evlerine de gidip geleceklerdir muhtemelen. Bu yüzden de İstanbul’un arka soakkları da Hizmetçiler dizisinin çekim mekanları arasında yer alabilir.

Üstelik dizi de gizemli bir cinayet olduğu için polis karakol sahneleri de olacaktır. Hizmetçiler dizisi çekimleri çeşitli mekanlarda gerçekleşecek. Şimdilik konumuzda sizlere Hizmetçiler dizisinin çekim mekanları adreslerini net olarak veremiyoruz. Ancak çekim mekanları adresleri belli değil. Hizmetçiler dizisi çekimleri başladı ve mekanlar sürekli değişiyor. Çekim yapılan adresleri semtleri konumuza eklemeye devam edeceğiz. Şimdilik çekimler İstanbul’un hangi semtinde mahallesinde yapılıyor tam olarak bilmiyoruz. Çekimlerin sağlıklı şekilde devam etmesi içinde bir süre çekim mekanları söylenmiyor ve gizli tutuluyor.Hizmetçiler Dizisinin çekildiği mekanlar set neresi

Hizmetçiler dizisinde İstanbul’da lüks bir sitede yer alan dört villa ve burada çalışan hizmetçilerin hayatları, onların ev sahipleri ile olan ilişkileri anlatılacak. Hizmetçiler dizisi orijinalinde 5 hizmetçinin biri cinayet kurbanı oluyor. Diğer hizmetçiler bu durumun sebebini öğrenmeye çabalarken zengin insanlar bu durumu gizlemeye çalışacaklar ve örtbas edeceklerdir. Türkiye’ye birebir uyarlanacak mı yoksa ufak değişiklikler olacak mı göreceğiz.

Hizmetçilerden birisinin ölümünden sonra eve yeni gelen hizmetçi bu cinayetin sırrını çözmeye çalışıyor. Zengin ev halkı bu cinayetin üstün kapatmış ve hizmetçiyi ortadan kaldırmıştır.Diğer çalışan hizmetçilerin de hepsinin başka bir hayatı vardır. Evlerinde çalıştıkları insanların hayatlarına karışan ve kendi hayatları ile ilgili hayaller kuran hizmetçilerin başlarına ne işler gelecek? Zengin aileler bu cinayeti nasıl sakladılar? Polisten gizledikleri bu cinayetin faili ortaya çıkacak mı? Eve yeni gelen hizmetçi bu işin peşini bırakmayacak ve bu cinayeti çözecek. Zengin aileler bu işi gizlemiş olsa da hizmetçilerden birisi bu işi çözecek ve cinayetin suçlusu ortaya çıkacak. Hakettiği cezayı alacak.

Hizmetçiler Cennet Konakları Nerede?Hizmetçiler Cennet Konakları Nerede

Hizmetçiler Cennet Konakları Nerede sorusuna yukarıda İstanbul Büyükçekmece cevabını vermiştik zaten. Hizmetçiler dizisi konusunu da sizlerle paylaştık. Konusundan hareketler Hizmetçiler dizisinin genel olarak zenginlere ait villalarda geçeceğini görebiliyoruz. Sonrasında cinayet olduğu için polis ve karakol sahneleri de olacaktır. Bakalım Hizmetçiler dizisi çekim mekanları da izlenme oranında etkili olacak mı? Hizmetçiler dizisi İstanbul’un hangi semtinde çekilecek? Yorumlarınızı dizinin çekim mekanları ile ilgili bilgilerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.