Hizmetçiler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

09.02.2020
544

Kanal D ekranlarında önümüzdeki günlerde başlayacak olan Hizmetçiler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? sorularını merak eden izleyicilerimiz için detayları burada paylaşmak istiyoruz. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan Hizmetçiler Dizisinin kaç bölüm yayınlanacağı, orjinal dizinin Meksika’da kaç sezon ve kaç bölüm olduğuna dair bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hizmetçiler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Hizmetçiler dizisinin Fabrika yapımdan Öner Arslanel’in girişimleri ile hazırlanan Türk versiyonu Meksika’da olduğu gibi iki sezon ve elli bölüm devam eder mi bilmiyoruz ama Fabrika yapım ile Kanal D arasında ilk 6 bölümlük ön sözleşme yapıldı. Sonrasında eğer dizi talep görür ve iyi reyting alırsa bölüm sayısı sezon sonuna kadar uzatılacak ve Şubat ayı sonunda başlayacak olan Hizmetçilerin Mayıs ayı ortasına kadar ortalama 10-12 bölüme ulaşması bekleniyor. Kısacası eğer dizi tutulur ve izlenirse bölüm sayısı artacak, ancak Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova gibi güçlü dizilerin arasında kalır da perşembe günü reyting alamazsa kısa sürebilir.

Hizmetçiler Dizisi Kaç Bölüm SürecekHizmetçiler Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Hizmetçiler dizisinin Meksika’da yayınlanmış olan orijinal adıyla Ellas son La Alegria Del Hogar olan dizi yaklaşık 50 bölüm sürmüş ve iki sezon ekrana gelmiş. Bizde de benzer olur mu diye merak edenler için kısaca şöyle yazabiliriz: Hizmetçiler dizisi perşembe günleri çok zorlanabilir, çünkü çok iyi reyting alan dizilerle mücadele etmek zorunda kalacak. Bu nedenle Hizmetçiler dizisinin ne zaman biteceğinin kesin olarak söylenmesi hatta kaç bölüm ve kaç sezon olacağının tahmin edilmesi ülkemizde çok zor. Çünkü reyting canavarı denen bir illet var ve dizilerin korkulu rüyası durumunda.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Başrollerini Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir gibi isimlerin paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi Hizmetçiler’in kadrosu gittikçe zenginleşiyor. Diziye en son dahil olan oyuncu Ali İl dahil oldu. Böylelikle sürekli güçlenen sağlam kadroyla uzun süreli ekranda kalacak bir yapım olmasını istiyor Kanal D. Çünkü bu sezon bir çok dizisi erken final yapan kanal oldukça büyük zararlar etmişti. Amerikan uyarlaması olan Hizmetçiler dizisinden yüzü gülecek mi izleyip göreceğiz.

Hizmetçiler Dizisi ne zaman final yapacak bitecekHizmetçiler Dizisi Erken Final Yapar mı Biter mi?

Hizmetçiler dizisinin başlamasının ardından reyting sonuçlarını Ab ve Total sonuçlarıyla sizlere sunmaya çalışacağız. Dizilerin erken final yapmasının en büyük nedeni dizinin tutmaması, izleyiciyi diziye çekememesidir. Zaman zaman dizi ile izleyici arasında elektrik az olunca diziler erken final yapmak zorunda kalabiliyor. Bakalım Hizmetçiler dizisi nasıl bir reytingle karşımıza çıkacak yeteri kadar izleyici bulacak mı yoksa kısa sürede final yapıp ekrana veda mı edecek bunu zaman gösterecek.

Hizmetçiler Dizisinin konusu nedir? Hizmetçiler Neyi anlatıyor?

Hizmetçiler dizisinin Konusu: Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar. Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır. Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır. Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları’nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir, Hizmetçiler dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Merak edenler için Hizmetçiler dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna cevabımıza bakmanızı öneririz. İyi seyirler..

YORUMLAR

  1. Meryem dedi ki:

    Final olmasın içeriğini okudum inş tutulur

  2. Bartu Güven dedi ki:

    Dizi final olmayacak böyle yazmayı vazgeçin yoksa çok fena olacak