Hizmetçiler Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu, Yorumlar Nasıl?

Kanal d ekranlarında 7 Mart cumartesi gününden itibaren yepyeni bir dizi başlıyor. Hizmetçiler dizisi ilk bölümü ile 7 Mart 2020’de ekrana gelmeye başlayacak. Bu sayfada hizmetçiler dizisi izlendi mi tutuldu mu izleyici tarafından beğenildi mi yorumları nasıl gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Hizmetçiler Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu?

Hizmetçiler Dizisi reytingleri nasıl İzlendi mi Tutuldu muBeğenilerek izleneceğini düşündüğümüz dizilerden birisi olan ve Meksika asıllı bir diziden uyarlanan hem dramatik hem de ihtiras dolu bir dizi olan hizmetçiler dizisi 7 Mart cumartesi gününden itibaren Kanal d’de ekrana gelmeye başlarken dizi İstanbul’da çok lüks bir sitede çalışan 4 farklı hizmetçinin başından geçen olayları ve yaşamış olduğu ilişki ağını anlatıyor.

Aslında ülkemizde büyük şehirlerin dışında Anadolu’da hizmetçilik çok fazla ön plana çıkan bir sektör olmadığı için ilgi ve alaka durumu nasıl olur insanlar izler mi takip eder mi bu konuda çok fazla fikrimiz yok. Ancak emin olduğumuz bir şey var ki dizi de çok önemli oyuncular yer alıyor ve izlenmesini yüksek reytingler almasını sağlayabilir. Hizmetçiler dizisinin başrollerinde Deniz Baysal, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Hizmetçiler İzlendi mi Tutuldu mu, Yorumlar Nasıl?Hizmetçiler Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu

Kadrosu gerçekten de çok güçlü olan hizmetçiler dizisinin yapımcısı fabrika yapım oldukça büyük emekler vererek güçlü bir dizi ortaya çıkarmış. Böylesine güçlü bir dizinin cumartesi günleri ekrana gelmesi izleyici tarafından çok hoş karşılanmadı. Çünkü hafta sonu olmasına rağmen hem Kuzey yıldızı gibi güçlü bir komedi dizisi hem de drama alanında Zümrüdüanka gibi bir dizi yer alıyor.

Bu güçlü dizilerin yanında hizmetçiler dizi izlenir mi tutulur mu izleyici benimser mi yeteri kadar reyting alabilir mi ilk bölümlerde izleyip göreceğiz. Ancak son dönemde yayınlanan dizilere baktığımızda izleyicilerin yeni dizilere yöneldiği ve oldukça yüksek izlenme rakamlarına ulaştıklarında şahit oluyoruz. Mesela Babil dizisi veya Zümrüdü Anka dizileri çok iyi izleyici topladı. Bu yüzden Hizmetçiler dizisinin beklentilerin üzerinde reyting alması içten bile değil.

7 Mart 2020 cumartesi reytingleriHizmetçiler Dizisi İzleyici Yorumları Nasıl?

Sizlerde Hizmetçiler dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir dizinin sevilip sevilmeyeceğini tutulup tutulmayacağını yorum ve görüş olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

İlk İzlenim: Ben çok şaşırdım, daha iyi bir senaryo daha kaliteli oyunculuk bekliyordum. Epey düşük geldi seviyesi. Ama izleyip beğenenler de olmuştur. Ancak aynı gün yayınlanan Kuzey Yıldızı ve Zümrüdü anka dizilerini geçmesi mümkün değil bence. Vasat bir dizi olarak belki sezon sonuna kadar devam eder ancak çok tutması ve reytinglerde yüksek hedefler şimdilik mümkün görünmüyor.. Not: Dizinin reytinglerini ekledik, beklediğimiz gibi düşük oranlar geldi ilk bölümde..

Yorum yaz

10 Yorum

 1. Emeklerine sağlık.hizmetçiler dizisi izlenir.Evin kızı rolündeki oyuncuya bayıldım.

 2. Ben çok beğendim ekip şahane tüm sevdiğim oyuncular bu dizide toplanmış emeğinize sağlık

 3. Ne demek istediyinizi anlamadım.

  • Avatar Yönetici

   Jale yani diyorum ki keşke Afili aşk devam etseydi. Hizmetçiler hiç başlamasaydı… Bu arada bizim sitemizde çok Azeri arkadaş var, sürekli yorum yapıp soohbete katılan..

 4. Sonuçta emek var.Amma bende beğenmedim.AFİLİ AŞKI tercih ederim Keske final yapmasa.

  • Avatar Yönetici

   Afili aşkı gününden edecek bir yapım değilmiş Hizmetçiler, bakalım 2 haftaya herşey belli olur..

 5. Avatar Fatma kıymaz

  Ben dün izlemeye çalıştım ama beni ekrana kilitlemedi beklediğim gibi olmadı bizim ülkemize göre bir dizi değil bence

Etiketler