Hizmetçiler Dizisi Final Kararı Aldı, Yeniden Başlar mı Tekrar Çekilir mi?

Kanal D ekranlarında Şubat ayının sonunda başlayan Hizmetçiler dizisinin ömrü çok kısa sürdü. Yapımcıdan gelen açıklama ile Hizmetçiler Dizisi Final Kararı Aldı, Hizmetçiler Yeniden Başlar mı Tekrar Çekilir mi? bu konuda meraklı soruları yanıtlayacağız. Hizmetçiler dizisi neden final yaptı, tekrar yayınlanır mı ekrana gelir mi bir daha detaylıca araştırdık.

Hizmetçiler Dizisi Neden Final Kararı Aldı

Öncelikle Hizmetçiler dizisinin almış olduğu final kararından dolayı çok üzgünüz. Çünkü bu kadar emek bu kadar çaba sarf ettikten sonra reytingler düşük diye alınan bu karar hem izleyicileri hem de hizmetçiler dizisinin oyuncularını oldukça üzmüştür. En azından emek verilmiş ortaya çıkarılmış ve yayınlanmış bir dizinin bir final yaparak izleyiciye veda etmesi taraftarıyız. Bu nedenle hizmetçiler dizisinin de final kararı öncesinde oyuncularına ve ekibine danışarak bu kararı almasını isterdik. Bir çok konu bilinmez kaldı dizide, örneğin Derin’in nerede olduğu yaşayıp yaşamadığı gibi. Sonuçta emek verilmiş ortaya çıkarılmış bir dizinin böyle apar topar yangından mal kaçırırcasına final kararı alıp bir daha ekrana gelmemesini doğru bulmuyoruz.

Hizmetçiler dizisi final kararı aldı yeniden başlar mıHizmetçiler Dizisi Yeniden Başlar mı Tekrar Çekilir mi?

Hizmetçiler dizisi yapımcısı fabrika yapım dizinin almış olduğu düşük reytinglerden dolayı coronavirüs sonrasında tekrar ekrana gelmeyeceğini ve aldıkları kararla final yaptığını açıkladı. Kadrosu oldukça güçlü olan hizmetçiler dizisinin oyuncuları arasında Deniz Baysal Yurtçu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir gibi önemli isimler yer alıyor. Böylesine güçlü dizi oyuncularının bulunduğu bir dizinin final kararı alması izleyenleri çok üzdü. Bu nedenle hizmetçiler dizisi yeniden başlar mı hizmetçiler dizisi yeni sezonda tekrar çekilir mi gibi sorular merak ediliyor. Ancak fabrika yapım dan aldığımız son bilgilere göre final kararı son karar ve dizinin bir daha başlamasına imkan görünmüyor.

Hizmetçiler Dizisi Neden İzlenmedi Tutulmadı Final Yaptı?

Öncelikle hizmetçiler dizisinin Meksika yapımı bir diziden uyarlama olduğunu zaten izleyenler biliyor. Fakat oradaki anlayış ile ülkemizdeki kültürel farklılıklar insanların hizmetçiler dizisine önyargılı bakmasına neden oldu. Zaten Anadolu insanının çoğu hizmetçi nedir bilmez, kendi işini kendi yapar. Dolayısıyla sadece zenginlere hitap eden onların evinde olup bitenleri aktaran ve ev sahipleri ile hizmetçiler arasındaki olayları anlatan bu dizi ülkemiz insanına çok hitap etmedi. Bu yüzden de başladığı ilk haftadan beri çok düşük reytingler aldı. Ortalama 3 oranındaki Total reyting alan Hizmetçiler dizisi Kanal D’ye zarar ettirmesine neden oldu. Bu sebeple dizinin ömrüde kısa oldu. İşte yapımcıdan final kararı:Hizmetçiler erken final kararı Fabrika yapım

Hizmetçiler Dizisinden sonra Cumartesi Kanal D de Ne Yayınlanacak?

Sadece 3 bölüm yayınlanan ve daha sonra başlayan coronavirüs vakaları nedeniyle çekimleri duran Hizmetçiler dizisi Fabrika yapım tarafından yayından kaldırıldı. Kanal D çok düşük reytingler alan dizinin daha fazla ekrana gelmeyeceğini yapımcıya bildirdi. Peki şimdi Hizmetçiler dizisinin yerine ne başlayacak hangi dizi yayınlanacak bu soru merak ediliyor. Şu sıralar Kanal D’de ekrana getirmek için Yeni Hayat isimli diziyi hazırlamıştı. Ancak çekimleri devam eden diziyi coronavirüs vurdu. Temmuz ya da Ağustos ayında Yeni Hayat dizisinin cumartesi günleri Kanal D’de yayınlanması bekleniyor. Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları

Hizmetçiler Dizisinin Final Kararı Sonrasında İzleyici Yorumları:

Elbette Hizmetçiler dizisinin almış oldu final kararı sonrasında izleyicilere de bu konuda söz hakkı vermek gerekiyor. Çünkü bağlanıp bir diziyi 3-4 hafta izledikten sonra bir daha ekrana gelmeyeceğini duymak o diziye değil de kanala oldukça ciddi bir tepkiye neden oluyor. Kanal D maalesef bu konuda çok başarılı değil. Reytingleri biraz düşen dizileri hemen erken final yaptırmaya zorluyor. Zaten Arka Sokaklar ve Hekimoğlu gibi diziler dışında önemli bir yapımda kalmadı kanalda.

Siz Kanal D’nin hizmetçiler dizisini kaldırması hakkında neler düşünüyorsunuz? Doğru bir karar mı bu, yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler