Hizmetçiler Dizisi Derin (Ölen Kaybolan Hizmetçi) Kimdir Gerçek Adı

Hizmetçiler Dizisi Ölen Kaybolan Hizmetçi Derin Kimdir Gerçek Adı… Hizmetçiler dizisinde Derin’in kaybolması ile ortalık karışıyor. Derin kaybolunca mahalledeki herkes başta aynı sitede çalışan hizmetçiler emniyete götürülüyor. Ortadan kaybolan Hizmetçi Derin ve Yusuf nerede?

Derin kendi çocuğuna bir yıl boyunca bakıcı olarak bakmak ve o evde hizmetçi olmak zorunda kalır. Derin bir sene boyunca sırf çocuğu için katlanır bu duruma. Çünkü çocuğu Yusuf Yiğit’tendir. Yiğit eşi Gülseren’i aldatır ve Derin’le birlikte olur. Sonrasında Yusuf doğar ve Gülseren Yusuf’u oğlu olarak kabul eder. Gülseren onu ilk günden beri Yusuf’un yanında istemese de buna mecbur kalır ve Derin o evde bakıcı olarak kalır.

Derin akşam kaçarken Neslihan onu görür ancak Derin onun sevgilisi olduğunu kocasına herşeyi anlatacağını söyleyerek tehdit eder ve Neslihan’dan kurtulur. Neslihan susmak zorunda kalır. Derin Yusuf’u alıp kaçacakken şifreli kapıyı açamaz ve arkasından gelen takım elbiseli birisi onun ağzını kapatır ve kaçırır.  Sonrasında merdivenlerden aşağı iter ve Derin en son merdivenin alt kısmında kanlar içinde görülür. Ancak bu arada Yusuf nerededir? Yusuf ne zaman ortaya çıkacak belli değil derken Yusuf birden bire komşularının partisinde ortaya çıkar.

Hizmetçiler Dizisi Tüm Oyuncu Kadrosu Bilgileri TIKLAYIN…

Bir balonun ardından emekleyerek havuza düşen Yusuf’un hayatını Ela kurtarır. Yiğit ve ailesi Yusuf’u kurtardığı için Ela’ya borçludurlar. Bu yüzden de Ela’yı Yusuf’a bakıcı olarak alırlar.  Yusuf nasıl geldi? Ela bu işi araştırmak için mi geldi? Derin bir yerden çıkacak mı?Diziye dahil olacak mı? Derin’in sırrı çözülecek mi?Hizmetçiler dizisi derin resimleri gerçek adı

Derin’in Nerede? Gerçek Adı Bilgileri

Derin merdivenin dibine atıldı ve son olarak kanlar içinde görüldü. Derin aslında eve hizmetçi olarak gelmişti ancak sonrasında evin oğlu Yiğit ona göz dikti ve birlikte oldu. Derin Yiğit’ten hamile kaldı ve Yusuf doğdu. Yusuf doğunca da Gülseren bunu kabullenmek zorunda kaldı. Derin evde bakıcı olarak kalıp Yusuf’a bakmakla yetinmek zorunda kaldı sadece. Derin o evde hizmetçi değildi. Atiye polise ifade verirken Derin hizmetçi değildi diyor. Bir açık veriyor ancak yine de bildiklerini anlatmıyorlar. Hizmetçiler dizisi derin resimleri isimleri

Melisa Akman Kimdir?

Melisa Akman 1990 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezundur. Melisa Akman Muhteşem Yüzyıl dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Melisa Akman’ın rol aldığı dizi filmler; Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sibyan ve Koca Dünya projelerinde de rol aldı. Son olarak Kanatsız Kuşlar dizisinde rol almıştır. 2018 yılında da Borç Harç projesinde rol aldı. Melisa Akman instagram hesabı https://www.instagram.com/melisaakman/?hl=tr Melisa akman kimdir hizmetçiler derin kimdir

Hizmetçiler Derin Sönmez geri gelecek mi?

Derin Hizmetçiler dizisinin ilk bölümde oynadı ve bir çok bilinmezin odak noktasında yer aldı.  Hizmetçiler dizisinde Derin kanlar içinde görüldü son olarak. Polis ise Derinin kardeşi Elayı bulmuş ancak Ela Derin’in hizmetçilik yapmayacağını bildiği için işin aslını öğrenmek için konağa geldi. Gelir gelmez de Yusuf’u kurtarınca kahraman oldu. Ela Derin’in hizmetçilik yapmayacağından emindi. Derin’de o evde bulunurken hizmetçilik yapmadı ancak çocuğu için katlanmak zorunda olduğu şeyler vardı.

Hizmetçiler Derin kim geri gelecek mi

Derin şimdilik ortada yok. Ancak düştüğü merdivenin dibinden onu kurtaran biri olduğunu düşünüyoruz. Aslında oyuncu kadrosunda ismi görülmeyen Derin ölmüş olarak diziden ayrılmış olması da büyük ihtimal. Dizinin son sahnesinde Aras siteye dönüyor ve evini temizleyen hizmetçi evde bir telefon bulduğunu söylüyor. Aras telefonun sahibini buluruz diyerek masaya koyuyor. Sizde Hizmetçiler Dizisi Derin hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler