Hizmetçiler Derin Kimdir? (Melisa Akman)

2. bölümü ile Star tv de devam eden Hizmetçiler dizisinde Derin karakteri çok merak edilen oyunculardan biri oldu. Hizmetçiler dizisi Derin kimdir gerçek adı nedir öldü mü diziye geri gelecek mi soruları çok merak konusu oldu. Hizmetçiler Derin rolünü oynayan oyuncu hakkında bilgi verelim.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosundaki DERİN Kimdir?

Hizmetçiler Derin Kimdir? Hizmetçiler dizisinde Derin rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı soyadı Melisa Akman’dır. Hizmetçilerde Derin olarak izlediğimiz ve dizide öldü mü yoksa yaşıyor mu diziye geri gelecek mi bu konuda merak edilen isimlerden birisi olan Derin karakterindeki Melisa Akman dizide ilk bölümde öldürüldüğü gösterilse de yaşayan bir oyuncudur.Hizmetçiler Derin Kimdir (Melisa Akman)

Kısaca özetleyecek olursak Hizmetçiler dizisindeki Derin evin yakışıklı çocuğu Yiğit ile dost hayatı yaşamış, Yiğit eşi Gülseren’e rağmen Derin ile büyük bir aşk yaşamıştır. Eşi aldatan Yiğit Derin ile ilişkisinden Yusuf isimli bir çocuğu da olmuş, Gülseren ise bu çocuğu kendi çocuğu gibi görmüştür. İşin sonunda Derin oğlu Yusuf’u da alıp evden gitmek istemiş ancak bu sırada birileri Derin’i öldürmek istemiş onu kanlar içinde bırakmıştır.

Hizmetçiler dizisinde Derin öldü mü yaşıyor mu?

Büyük ihtimalle Gülseren tuttuğu adamlara Derin’i öldürmeleri için talimat vermiş onlara yaptırmış olabilir. Hizmetçiler dizisinde Derin öldü mü yaşıyor mu belli değil, ancak kanlar içinde kaldığı kesin. Hizmetçiler dizisinde Derin karakterine hayat veren Melisa Akman ilerleyen bölümlerde yine dizide olmaya devam edecek. Şimdi kısaca bilgilerini yazalım sizlere.

Melisa Akman Kimdir? (Hizmetçiler dizisi Derin)Hizmetçiler dizisi Derin Kimdir

Melisa Akman 1990 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. 30 yaşında olan güzel oyuncu yüksek eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. İlk dizi deneyimi Muhteşem Yüzyıl dizisi olmuş daha sonra ise, Kanatsız Kuşlar dizisinde Aslı karakterinde yer almıştır. 2020 yılında Hizmetçiler dizisinin kadrosuna katılan Melisa Akman Derin karakterine hayat veriyor.

Hizmetçiler dizisindeki Derin hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir oyuncunun ölüp ölmediği hakkında ve kardeşi Ela ile ilgili yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Etiketler