Hizmetçiler Bitti mi neden Yayınlanmıyor? Yeniden Başlayacak mı?

Star tv de ekrana gelen ve Cumartesi günleri izleyici ile buluşan Hizmetçiler dizisi 28 Mart cumartesi günü ekrana gelmeyecek. Koronavirüs nedeniyle çekimleri duran dizinin zaten düşük olan reytingler nedeniyle tamamen yayından kaldırılabileceği ve bir daha ekrana gelmeyeceği konuşuluyor. Koronavirüs nedeniyle Hangi diziler yayınlanmayacak?

Hizmetçiler Dizisi Bitti mi neden Yayınlanmıyor? 28 MartHizmetçiler dizisi neden yok bitti mi

Hizmetçiler Bitti mi yeni bölüm neden Yayınlanmıyor? Yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alp Özgen’in kaleme aldığı ve başrollerini Deniz Baysal Yurtçu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in paylaştığı dizinin çekimlerine ‘coronavirüs’ tedbirleri kapsamında ara verildi. Bu nedenle dizinin yeni bölümü bir süre ekrana gelmeyecek.

3. Bölümüyle 21 Mart cumartesi günü yayınlanan Hizmetçiler dizisinin 4. bölüm çekimleri devam ederken koronavirüs nedeniyle ara verildi. İlk 3 bölümde yeterli reyting alamayan dizinin yeni bölümleri de virüs nedeniyle yetişmeyince dizinin tamamen yayından kaldırılması gündeme geldi. Dizinin 4. bölümü çekimleri yarıda kaldı, tamamlanmadığı için gelecek hafta 28 Mart günü yayınlanmayacağı açıklandı.

Hizmetçiler dizisi yayınlanmayacak 28 martHizmetçiler dizisi Yeniden Başlayacak mı?

Hizmetçiler dizisinin parlak gitmeyen reytingleri dizinin geleceğinin sorgulanmasına neden oldu. Zaten bir çok dizi gibi Hizmetçiler dizisi de ekrana zorunlu bir ara verdi. Ancak reytingleri de oldukça kötü giden kısacası ülkemizde tutulmayan beğenilmeyen Hizmetçiler dizisinin tamamen yayından kaldırılacağı final bile yapmadan diziye koronavirüs arasından sonra da çekim yapılmayacağı iddia edildi.

28 Mart Hizmetçiler dizisi var mı yok muHizmetçiler dizisi 4. Bölüm 28 Mart var mı yok mu?

Hizmetçiler dizisinin yarım kalan bölümleri kısa çekimlerle tamamlanacak ve eğer başka bir sorun olmazsa ‘Hizmetçiler’ yeni bölümüyle 4 Nisan Cumartesi 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek. Ancak dizinin 4. bölümünden sonra 5. bölüm çekimleri yapılır mı dizi devam eder mi şimdilik belirsizliğini koruyor. Bu konuda bir gelişme yaşanacak olursa sizlere duyuracağız. Sizlerde Hizmetçiler Bitti mi neden Yayınlanmıyor? Yeniden Başlayacak mı? konularındaki sorularınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bu arada merak edenler için hemen yazalım >> Hizmetçiler Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu İşte Reytingler ve Ab Total sonuçları..

Etiketler