Hicran Dizisi Oyuncuları Konusu Yapımcısı

Bu haberimiz Hicran Dizisi Oyuncuları Konusu Yapımcısı kadrosu hakkında olacak. Filmevi Yapım’dan yeni bir günlük dizi hazırlığı başladı. Daha önce yaptığı diziler ile adından söz ettiren Filmevi yapım şirketi Hicran Dizisini hazırlamaya başladı. Hicran Dizisi Oyuncu seçmeleri de hızlandı. İşte detaylı haberimiz.

Hicran Dizisi Oyuncuları

Hicran Dizisi Konusu YapımcısıDaha önce hazırlamış olduğu ‘Nerdesin Birader?’ ve ‘Rüzgarın Kalbi’ dizilerinin yapımcılığını üstlenen Filmevi Yapım, Hicran isimli diziyi de çekecek. Hicran Dizisinin yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş’in oturacağı bilgisi geldi.Filmevi daha önceki dizilerinden elde ettiği başarıyla geçtiğimiz hafta sete çıkan Hicran isimli yeni bir günlük dizi hazırlamaya başladı. İlk başrol oyuncusu ise Berk Bakioğlu..

Berk Bakioğlu

Berk Bakioğlu Hicran dizisinin erkek başrol oyuncusu oldu. 1999 doğumlu olan Berk Bakioğlu, İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro eğitimi alan Berk Bakioğlu, halen Selin Boronkay Ajans bünyesinde dizilerde oyunculuk yapmaktadır. İlk dizi deneyimini Star Tv de yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere isimli dizi ile yaşamıştır. Son olarak ise TRT ekranlarındaki Anneler dizisinde rol almıştır. Berk Bakioğlu yeni sezonda yayınlanacak olan Hicran isimli günlük dizinin de başrol oyuncusu olmuştur.

Hicran Dizisi Konusu Yapımcısı

Hicran Dizisi Oyuncuları kadrosuBaşrolünde ‘Acemi Anneler’ ile ‘Sevdim Seni Bir Kere’ gibi dizilerde izleyici karşısına çıkan Berk Bakioğlu’nun oynayacağı dizinin konusu henüz açıklanmadı. Hicran adlı dizinin kanalı henüz kesinlik kazanmasa da Kanal D olacağına dair bilgiler kulislerde dolaşıyor. Hicran Dizisi Yapımcısı ise Filmevi şirketi olacak. Hicran Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Yapımcısı hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

2 Yorum