Hicran Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi

07.04.2022
7.553

Bu içeriğimizde Hicran dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş’in oturduğu Hicran dizisinin yapımcılığını Filmevi Yapım üstlenmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Hicran dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Biz de sizler için bu içeriğimizde Hicran dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Hicran Dizisi Nerede Çekiliyor?

KanalD  ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hicran dizisinin yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş oturmaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Hicran dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Ancak, Hicran dizisi nerede çekiliyor hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizlerde oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi bir çok sebepten dolayı Hicran dizinin İstanbul’da çekildiğini tahmin ediyoruz. hicran dizisi nerede cekiliyor Hicran dizisi çekimleri fragmanda görülen yer bir kumsal. Kayalıkların ve sahilin yer aldığı yer İstanbul’daki bir plaj.

Hicran Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç, Özlem Çınar, Nisa Sofia Aksongur, Melda Arat, Yaşar Üzer gibi başarılı isimlerin yer aldığı Hicran dizisinin nerede çekildiği hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler, günlük dizi olan Hicran dizisinin İstanbul’da çekileceğini tahmin ediyoruz. Ancak, KanalD ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hicran dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Hicran Dizisi Nerede Çekiliyor il ilçe mahalle

Hicran Dizisi Hangi Mahallede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş’in oturduğu Hicran dizisinin hangi mahallede çekildiği de merak edildi ve araştırıldı. Bizler, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi birçok sebepten dolayı diğer dizilerde olduğu gibi Hicran dizisinin çekimlerinde de İstanbul’un farklı mahallelerinin kullanılacağını tahmin ediyoruz. Hicran Dizisi Nerede Çekiliyor mekanlar mahalle neresi

Hicran Dizisi Çekim Mekanları

Filmevi Yapım imzalı Hicran dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Hicran dizisi önümüzdeki günlerde hafta içi her gün KanalD ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan Hicran dizisinin çekim mekanları belli değildir. Bizler, İstanbul’da çekildiğini tahmin ettiğimiz Hicran dizisi yayın hayatına başladığı zaman yada, dizinin çekim mekanları belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu içeriğimizde Hicran dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Hicran Dizisi Oyuncu kadrosu burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..