Hicran Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek?

17.12.2022
2.615
Hicran Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölüm Bitecek?

Hicran dizisi ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımını İnter yapım ve Filmevi Yapım’ın üstlendiği Hicran dizisinin senaryosunu Gayb Senaryo Ekibi kaleme almaktadır. Hicran dizinin sevenleri dizinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Hicran dizisi ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. hicran dizisi kac bolum surecek

Hicran Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D’nin yeni dizisi Hicran hafta içi her gün ekranlara gelmektedir. Hicran dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak bu dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Hicran dizisi totalde 0,90 oranında reyting almıştır. Dizi reytinglerinde her hafta düşüşe geçmektedir. Hicran dizisinin yapımları henüz final tarihini açıklamamıştır. Ancak bizler Hicran dizisinin önümüzdeki günlerde final yapacağını düşünüyoruz.

Hicran Dizisi Bitti Mi?

Yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş’in oturduğu Hicran dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Hicran dizisinin reytingleri her hafta düşüşe geçmektedir. Hicran dizisi totalde 0,90 oranında reyting almıştır. Bu reyting dizinin maliyetlerini karşılamaya yetmeyecek kadar azdır. Bundan dolayı da dizinin yapımcıları final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani, Hicran dizisi düşük reyting sebebiyle   önümüzdeki günlerde bitecektir. hicran dizisi ne zaman biteeck

Hicran Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Başrollerini Nisa Sofia Uygur, Zehra İrem Elçin ve Berk Bakioğlu’nun paylaştığı Hicran dizisi yayın hayatına başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak dizi başladıktan sonra izlenmemiştir. En az izlenen diziler arasına giren Hicran’ın sevenleri dizinin kaçıncı bölümde biteceğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak bu konu hakkında bir bilgi yoktur. Bizler, Hicran dizisinin kaçıncı bölümde biteceği belli olunca bunu sayfamızdan paylaşacağız.

Hicran Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Yapımını Filmevi Yapım’ın Inter Yapım ortaklığıyla üstlendiği Hicran dizisinin yapımcılığını Dilek Yorulmaz ve Erol Demir yapmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Hicran, bir günlük dizidir. Dizi aldığı reytinglerle günden güne düşüşe geçmektedir. İzleyiciler Hicran dizisinin 2. sezon olup olmayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Hicran dizisi önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecek ve 2. sezonda olmayacaktır.

Hicran dizisi ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde bitecek? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Berk Bakioğlu fc dedi ki:

  Yanlış yorumladınız aslında bu reytingler kanala yetiyor. 100 bölüme kadar hicran dizisinin çekimleri yapılmış. Hicran dizisi sezon sonuna kadar devam edecek.

  1. Gizli dedi ki:

   2. Sezon olacak mı peki bir bilginiz var mı? 100 bölüm sanırım Nisan ayına tekabül ediyor

  2. Anonim dedi ki:

   Merhaba ne olur final olmasın çok beğenerek izliyoruz

  3. Hasan dedi ki:

   Sayın Berk Bakioğlu merhaba.
   Öncelikle sizin hayranınızım ve size sormak istediğim bir şey var Hicran dizisi 100. Bölümden sonra yani 101. Bölümüyle yine yayınlanacakmı.