Hiç Filmi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekildi?

23.08.2022
45

Hiç filmi oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekildiği yerleri sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Rü Yapım’ın üstlendiği Hiç filminin yönetmen koltuğuna Mustafa Kotan oturmaktadır. Senaryosunu Kamuran Süner’in kaleme aldığı Hiç filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, konusu ve nerede çekildi de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Hiç filmi oyuncu kadrosu, konusunu ve çekildiği yerleri sizlerle paylaşacağız.

Hiç Filmi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Tamer Levent (Profesör Adem)
Aslıhan Güner (Canan)
Onur Tuna (Cem Altın)Hiç Filmi Oyuncu Kadrosu karakter bilgileri

Aslıhan Güner (Canan)

Hiç filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Aslıhan Güner, 17 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner, kame karşısına ilk kez 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisi ile geçmiştir. Özellike Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde canlandırdığı Yıldız Kadıoğlu karakteriyle tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Uzak Şehrin Masalı dizisiyle geçmiştir.

Onur Tuna (Cem Altın)

Hiç Filmi Oyuncu Kadrosu Aslihan Guner-Onur TunaHiç filminin başrol oyuncusu Onur Tuna, 2 Temmuz 1985 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisansını tamamladıktan sonra, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı’nda bir yıl Sanat Müziği Ses Eğitimi almıştır. 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisiyle sektöre adım atan Onur Tuna daha önce modellikte yapmıştır ve karşımıza en son Mahkum dizisiyle geçmiştir.

Tamer Levent (Profesör Adem)

13 Ekim 1950 İzmir’de dünyaya gelen Tamer Levent, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra, devlet Tiyatrolarında önce oyuncu daha sonra yönetmen olarak çalışmalar yapmıştır. 7. Asya Pasifik Sinema Akademi Ödülleri’nde (APSA) jüri üyesi olan Tamer Levent, daha önce Aşk Yeniden, Cesur ve Güzel, İstanbullu Gelin, Fatih, Yol Arkadaşım 2, Maria İle Mustafa, Kış Uykusu gibi projelerde de yer almıştır.Hiç Filmi Oyuncu Kadrosu Aslıhan Güner

Hiç Filminin Konusu

Yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu Hiç filminin başrolünde yer alan Tamer Levent başarılı bir akademisyen olan Profesör Adem’i canlandıracaktır. Adem’in eskiden asistanı olan genç eşi Canan, intihar edecektir ve Adem bu olayla çok sarsılacaktır. Adem, eşi Canan’ın bu intiharından Cem’ı sorumlu tutacaktır ve Hiç filminde bu yüzleşmeler anlatılacaktır.

Hiç Filminin Çekildiği Yerler

Senaryosunu Kamuran Süner’in kaleme aldığı Hiç filminin çekimleri henüz başlamamıştır. Bundan dolayı Hiç filminin çekildiği yerler henüz belli değildir. Bizler Hiç filminin çekildiği yerleri önümüzdeki günlerde sayfamızdan paylaşacağız.

Hiç filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekildiği yerleri sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..