Hey Canlı Sunucusu Elif Ece Uzun Kimdir? İnstagramı Sunduğu Programlar

01.07.2019
509

Hey Canlı Sunucusu Elif Ece Uzun Kimdir? İnstagramı Sunduğu Programlar… Hey Canlı programı her yaz olduğu gibi bu yazda Show TV ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Show TV ekranlarının klasiği haline gelen Hey Canlı programı yaz aylarında yeni bölümleri ile yeniden başlıyor. Yeni bölümleri yayınlanırken Hey Canlı programının sunucusu da değişti. Hey Canlı programı sunucusu her sezon değişiyor bazen de aynı kalıyor. Hey Canlı programı bilgileri konumuzun devamında.

Hey Canlı programı yaz boyunca  ekranda olacak. Hey Canlı programı magazin dünyasının nabzını tutuyor. Magazin dünyasının özel haberlerini özel fotoğraflarını ekranda sizlere sunacaklar. Hey Canlı programının bu zamana kadar bir çok sunucusu oldu. Hey Canlı programı cuma gününden itibaren her cuma gecesi izleyiciyle Show TV ekranlarında buluşacak.

Hey Canlı programında En özel haberler, en özel röportajlar, en çarpıcı görüntüler, gündeme damga vuran olaylar, dünya starları ve daha fazlası yer alıyor. Hey Canlı programı yıllardır kaliteden ödün vermeden sanat dünyasının ünlü isimlerinin çok özel açıklamaları ile yayınlanıyor. Hey Canlı programı sunucusu Elif Ece Uzun. Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hey Canlı Sunucusu Elif Ece Uzun Kimdir?

Elif Ece Uzun 1984 yılında Adapazarı’nda doğdu. Turizm otelcilik lisesinde eğitim alırken yerel televizyonlarda programlar yaptı. 15 yaşındayken mesleğe ilk adımını atmıştır. Elif Ece Uzun 2003 yılında iletişim sanatları alanında eğitim aldı ve modellik yaptı. Sonrasında okul bitince de 2004 yılında profesyonel olarak modellik yaptı ve İstanbul’a yerleşti.

Elif Ece Uzun modellik yaptığı defilelerden birisinde Bebek lakabını almıştır. Serap Paköz, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders almıştır. Sonrasında Şafak Sezer ile Star TV’de bir show programı sundu. Ardından  Kanal 1’de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Bir dönem Mehmet Ali Erbil ile Çarkıfelek sunuculuğunu üstlendi. 2010 yılında da Atv de Klip TV adlı programı sundu.

Sinan Çetin’in sahibi olduğu Plato’da oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm’ün oyunculuk okulu olan akademi 35,5 da tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra reklam filmlerinde rol aldı. Gezmeyi seyahat etmeyi sevmektedir. Başarılı model işine devam ederken bu yaz da Show TV ekranlarında Hey Canlı programı sunuculuğunu üstlenmektedir. Elif Ece Uzun’un sunumuyla Hey Canlı cuma 23.30’da Show TV’de yayınlanıyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.