Hercai Yeni Sezon Fragmanında Çalan Sevmek Suçsa Suçluyum Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri

Hercai Yeni Sezon Fragmanında Çalan Sevmek Suçsa Suçluyum Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri… Hercai dizisi yeni sezon fragmanında yer alan şarkının sözlerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz. Hercai dizisi Melike Şahin’in seslendirdiği Sevmek Suçsa Suçluyum şarkısı sözleri bilgileri kimin söylediği detayları konumuzun devamında.

Hercai dizisi yeni sezonunda çok farklı bir konsept ile giriş yapıyor. Hercai dizisi yeni sezon fragmanında Aslanbey ve Şadoğlu aileleri aynı masada yemek yiyor. Birlikte gülerek eğlenerek zaman geçiriyorlar ve Reyyanla Miran’ın mutlu anları görülüyor. Reyyan gelinlikle masada oturuyor. Miran Reyyan’ın gözüne aşkla bakıyor. En mutlu günlerini aileleri ile paylaşıyorlar.

Hercai dizisi yeni sezon fragmanında Miran ve Reyyan aşkı damla vuruyor. Ama sonrasında Hercai dizisinin hüzünlü yüzünü görüyoruz. Her yer kararıyor. Reyyan’ın başındaki papatyalar bile soluyor. Miran’ı görüyor Reyyan ve herkes nerede diyor. Miran ise o aşk dolu bakışlarının yerini yine kin dolu bakışlara bırakmış ve susuyor Reyyan’a bakarak. Hercai dizisi yeni sezonda yeni sürprizler sizleri bekliyor.

Hercai dizisi yeni sezon fragmanında Melike Şahin’in seslendirdiği Sevmek Suçsa Suçluyum şarkısı çalıyor. Sevmek Suçsa Suçluyum şarkısı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Melike Şahin’in seslendirdiği şarkının sözleri de çok güzel ve anlamlı. Hercai dizisi yeni sezon fragmanında çalan şarkı ve sözleri.. Melike Şahin Sevmek Suçsa Suçluyum şarkısı da sizlerle konumuzun devamında.

Melike Şahin- Sevmek Suçsa Suçluyum Şarkısı Sözleri;

Sevmek sucsa sucluyum
En buyuk suclu benim
Dunyada daha neyin kavgasini vereyim?
Masanın ucundan baksan
Ellerini uzatsan
Dunyada daha neyin kavgasini vereyim?

Dertlere gark olunca
Deniz fenerim olsan
Dunyada daha neyin kavgasini vereyim?
Yanyana asarız hepsini
Dertlerin ismini cismini
Fırlat at icinden uzaga
En mutlu masal yaninda

Ustume yuruse de hayatin cilveleri
Guler, he der gecerim sen yanımda olunca
Sevmek sucsa sucluyum
Sucluyum bak cicegim
Dunyada daha neyin kavgasini vereyim?

Hercai dizisi yeni sezonunda bu sahneler yaşanırken çok özel bir fragman ve şarkı var. Hercai dizisi yeni sezon fragmanında çalan şarkının sözlerini de sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Hercai dizisi yeni sezonunda Miran ve Reyyan arasında neler olacak? Aslanbey ve Şadoğlu aileleri arasında kavga sürmeye devam edecek mi? Hercai dizisi yeni sezon fragmanında Reyyan ve Miran’ın gülen yüzünü görünce önce bir şaşırdık sonrasında mutlu olduk. Ancak sonra Hercai dizisinin gerçek yüzü ortaya çıkıyor ve Reyyanla Miran arasındaki karanlık fragmana yansıyor.

Hercai dizisi sezon finalinde neler olmuştu hatırlayalım. Hercai dizisi sezon finalinde Azize Nasuh’un karşısına çıkar ve onun elindeki her şeyi almaya kararlıdır. Konağı boşaltmaları için bir hafta süre verir. İntikamını almış olmanın mutluluğu ile dururken Şadoğlu ailesini şaşkına çevirmiştir.

Miran ise sıcak, mutlu bir yuva hayalleri kurmaya başlar tekrardan Reyyan ile. Reyyan’ın kalbini kazanmaya başlar Sezon finalinde herkesi mutlu eden son sahnelerden birisi Miran’ın Reyyan’a evlenme teklifi etmesi oldu. Hercai dizisi sezon finalinde Hazar Reyyan için Miran’ın karşısına çıkar. Diğer yandan Gönül Azat’a doğrulttuğu silahı patlatır. Ancak yeni sezon fragmanından anlaşıldığı üzere Azat ölmeyecek.

Hercai dizisindeki şarkıları müzikleri sizler için bir sayfada toplamaya çalıştık. Hercai dizisinde yeni sezonda çalan şarkı şiir fon müziklerini görmek ve dinlemek için şarkıları kimin söylediği ve sözlerinin nasıl olduğunu öğrenmek için Tıklayın >> Hercai dizisi yeni sezon şarkıları müzikleri

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Günel ❤️Hercai❤️

    ❣️Sevmek❣️Suç Deyil Esil Suç Sevip Ayrılmakdı Sevgi Aşk Olmayan❤️Kalp Olmaz Gercek Sevgi Sabirdi Affeder Cabalar Susar Kabullenir Ama Esla Bitmez Hercai Dizisin Şarkıları Güzel Aşk Şarkıları Gemgin Göz Yaşı Aşkın Kapıların Acar Sonunda Göz Yaşın Aşk Sevgi Siler Reyhan Miran Aşkı Bir Aşk Hekayesi Hekayenin Sonu Güzel Bitsin Aşk Sevgi Yolları Tikenli Şu Tikanların Üzerinden Her Kes Gecemez Gecen İnsan Aşkı Kalpinde Yaşadar❤️Aşk❤️Aşk Olmayan Kalp Azan Sesin Eşitmez

Etiketler