Hercai Nasuh Ağanın Gençliğini Kim Oynuyor, Oğuzcan Ulu Kimdir?

Hercai dizisine yeni oyuncular girmeye devam ederken diziye son giren oyuncu Nasuh Ağa’nın  gençliğini canlandıracak olan Oğuzcan Ulu oldu. Son bölümlerde iyice merak edilen ve geçmişte nelerin yaşanıp bittiğini öğrenmek isteyen izleyiciler hercai dizisinin son bölümlerine oldukça büyük bir ilgi göstermeye devam ederken Nasuh Ağa önemli bir kilit noktasında bulunuyor ve gençlik yıllarında neler yaşadığına dair yeni bölümlerde yeni bilgiler ortaya çıkacak.

Hercai Nasuh Ağanın Gençliği karakteri

Nasuh Ağa’nın gençliğinde nasıl biri olduğunu neler yaptığını ortaya çıkaracak olan ve çok eski tarihlere gidecek olan dizinin yeni bölümlerinde Oğuzcan Ulu Nasuh Ağa’nın gençlik karakteri olarak diziye dahil oldu. Nasuh Ağa nasıl biriydi gençliğinde neler yaptı hercai dizisinde merak edilen sorulara yanıtlar ortaya çıkarken Nasuh ağanın gençlik yıllarını canlandıracak olan Oğuzcan Ulu kimdir hakkındaki bilgiler de oldukça merak edilmeye başlandı. Biz de bu sayfada sizlere Oğuzcan Ulu hakkında detaylı bilgileri ve Nasuh ağanın gençlik yıllarını canlandıracak oyuncu hakkında bilgi vereceğiz.

Oğuzcan Ulu Hercai dizisinde Nasuh ağanın gençliği rolündeHercai dizisinde Nasuh Ağa’nın gençlik yıllarını canlandıran oyuncu kimdir?

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan hercai dizisinde Nasuh Ağa en önemli karakterlerden birisini canlandırıyor. Dizide Nasuh ağanın gençlik yıllarında neler yaptığını hangi hataları işlediğini ve aileler arasındaki düşmanlığın asıl kaynağının ne olduğunu merak eden izleyiciler sonunda bazı bilgilere ulaşmaya başlayacak ve bu amaçla Nasuh ağanın gençlik yıllarını canlandıracak olan Oğuzcan Ulu diziye dahil olacak. Şimdi sizlere kısaca Oğuzcan ulu kimdir Oğuzcan Ulu nerelidir kısa biyografisini ve oyuncunun kim olduğunu sizlere kısaca bahsedelim.

Oğuzcan Ulu kimdir Nasuh Ağa’nın gençliğini canlandıran oyuncu?

Oğuzcan Ulu 1998 yılında doğmuş olan İzmir ilimizde Konak ilçesinde dünyaya gelen dizi oyuncularından birisidir. Oğuzcan Ulu İzmir’de şehir tiyatrolarında tiyatro eğitimi almış ve oyunculuğa merak salmıştır. Oğuzcan Ulu dizi sinema filmi ve çeşitli tiyatro oyunlarında yer almış göstermiş olduğu başarılı oyunculuk ile bazı dizilerde de çeşitli roller almıştır. Oğuzcan Ulu’nun televizyondaki ilk dizisi Show TV ekranlarında yayınlanan Siyah İnci dizisi olmuştur.Hercai dizisine giren Nasuh ağanın gençlik rolü Oğuzcan Ulu kimdir

Oğuzcan Ulu Siyah İnci dizisinden sonra Çanakkale yüzyıllık mühür dizisinde Ömer karakterini oynamış ve birçok kişinin tanıdığı isimlerden birisi haline gelmiştir. Oğuzcan Ulu daha sonra 2017 yılında ise bizim küçük günahlarımız isimli sinema filminde rol alarak daha çok izleyici kitlesine ulaşmaya başlamıştır. Oğuzcan Ulu’nun televizyondaki son dizisi ise ATV ekranlarında yayınlanan hercai dizisidir. Oğuzcan Ulu hercai dizisinde Nasuh Ağa’nın gençlik yıllarını canlandıracak olan oyuncudur.

Kendisini oyunculukta ve özellikle tiyatro alanında geliştiren Oğuzcan Ulu aslen Kars’lıdır. Hercai dizisinden gelen teklife kadar İzmir’de Bornova şehir tiyatrolarında çalışmalarına devam eden Oğuzcan Ulu bakalım yeni dizisi hercai de beğenilecek mi izleyiciler Nasuh ağanın gençlik yıllarını canlandıran Oğuzcan Ulu’yu beğenecek mi izleyip görelim.

Hercai dizisine giren Nasuh ağanın gençlik yıllarını oynayan oyuncuSizlerde Hercai dizisinde Nasuh Ağa’nın gençlik yıllarını canlandıracak olan Oğuzcan ulu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir oyuncuyu nasıl bulduğunuzu beğenip beğenmediğinizi yorum ve görüş olarak aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Vusalya dedi ki:

  Azizenin gencliyini oynayan kimAyshe kim asil adi?

 2. Anonim dedi ki:

  Mehmet Aslanbey ‘i kim oynuyor?

 3. Selda dedi ki:

  Çok tatlısın Orta okulda bize hep taklitler yapardın hocalarımız senin geleceğinin aktörü olucağını derlerdi yolun açık olsun kardeşim

 4. Ramiz dedi ki:

  Hocam başarılar seninleyiz

 5. Ufuk dedi ki:

  Hercai senin için bir başlangıçtır umarim daha güzel yarinlar senin olur

 6. Can dedi ki:

  Geleceğin parlak isimlerinden birisi gibi gözüküyor yolun açık olsun paşam

 7. Ramiz dedi ki:

  Hocam başarılar seninleyiz 👏

 8. Aysel dedi ki:

  Rabbim yolunu açık etsin kuzum seninle gurur duyuyorum başarıların daim olsun

 9. Aysel dedi ki:

  Kuzum seninle gurur duyuyorum süpersin başarılar..

 10. Milli takım dedi ki:

  Milli takımda birlikte Eskrim yapıyorduk. Başarılar be Oğuzum

 11. Serdar Semiz dedi ki:

  Piyano kursunda eğitmenlik de yapıyor. Aynı zamanda At biniyor

 12. Ahmet Güneri dedi ki:

  Bağlama ve gitar da çalıyor. Bağlama kursundan arkadaşımdır.

 13. Melda Lale dedi ki:

  En sevdiğiim oyunculardan birisi! Sevgili Geçmiş’te harikaydıı! Mükemmel oyunculuk!

  1. Rümeysa dedi ki:

   Rolünün hakkını vereceğine inanıyorum. Canı gönülden tebrik ederim seni. Yolun açık olsun.

 14. dilek dedi ki:

  Rabbim yolunu açık etsin başarıların devami her daim olsun oynadığın her rolun hakkini verdigine inanıyorum

 15. dilek dedi ki:

  Seni ekranlarda görmek her defasında daha güzel işlerde daha kaliteli dizilerde görmek beni çok mutlu ediyor rabbim yolunu açık etsin kuzum benim😍

 16. Yeliz dedi ki:

  Sevgili Geçmiş dizisinde de harikaydı