Hercai Miran’ın Okul Arkadaşı Fransız Dennis Geliyor (Ferzan Hekimoğlu)

Yeni Bilgi: Hercai dizisinde Fransız Dennis’in kim olacağı belli oldu! Aşağıdaki haberi ilk sizlere duyurmuştuk ancak yeni bir gelişme yaşandı ve oyuncu değişikliği oldu. Atv’nin Mia Yapım imzalı sevilen dizisi Hercai dizisinde, daha önce Ege Kökenli’nin canlandırması beklenen Fransız Dennis karakterini, son olarak Seven Ne Yapmaz dizisinde Sema Koçak karakterini canlandıran Ferzan Hekimoğlu canlandıracak.

Hercai Fransız Dennis kimdir (Ferzan Hekimoğlu)Hercai Fransız Dennis kimdir? (Ferzan Hekimoğlu)

Hercai dizisinde Miran’ın Okul Arkadaşı Fransa’dan Geliyor. Dennis rolünde izleyeceğimiz oyuncu (Ege Kökenli) yeni bölümde diziye katılan oyunculardan birisi olacak. Daha önce de Hercai dizisine farklı oyuncular katılmıştı ancak şimdi Reyyan’ı kıskandıracak ve Miran’a yakın olacak yeni güzel bir oyuncunun dahil olması diziye renk katacak diye düşünüyoruz. Bu amaçla dizinin yeni bölümünde Miran’ın okul arkadaşı rolünde Fransa’da yaşayan oldukça güzel bakımlı ve sarışın bir güzel Dennis rolüyle diziye dahil olarak Reyyan’ı kıskançlık krizine sokacak.

Ege Kökenli Hercai dizisinde Miranın Okul Arkadaşı rolündeEge Kökenli Dennis rolü ile Reyyan’ı Kıskandırmak için Hercai’ye Geliyor:

Hercai dizisinde Reyyan’ı kıskandırmak için İtalya’dan gelen güzel kızın adı Ege kökenli. Elbette Ege Kökenli deyince daha önce oynamış olduğu tüm dizilerde kötü kız karakterini ya da arayı bozan sarışın güzel karakteri canlandırdığı için Hercai dizisinde de benzer bir karakter olması bekleniyor. Özellikle Reyyan ile Miran arasına girecek olan Dennis Miran’ın okul arkadaşı İtalya’dan havalı bir şekilde gelerek diziye dahil olacak ve Miran’a yakınlığı ile Reyyan’ı adeta çıldırtacak.  Peki Miran’ın okul arkadaşı olan Dennis, bu sarışın güzel kız Ege Kökenli kimdir?

Ege Kökenli Kimdir?Hercai Miranın kız Arkadaşı sarışın kız

Ege Kökenli 20 Mart 1993 yılında Kırklareli ilimizde doğmuştur. Yüksek eğitimini Haliç Üniversitesinde konservatuvar eğitimi alarak tamamlayan Ege Kökenli 2004 yılında ilk kez rol almış olduğu en iyi arkadaşım dizisi ile ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Bu dizinin hemen ardından Anadolu kaplanı, Yahşi cazibe, Öğretmen Kemal, Çalıkuşu, Çiçek, Asla vazgeçmem ve Güneşin kızları gibi dizilerde rol alan Ege Kökenli son olarak yasak elma dizisinde Yağmur karakterini oynamış ve izleyenlerin büyük tepkisini toplamıştı. Oldukça yüksek rol kabiliyeti ile seven sevmeyen herkesten tam not alan Ege Kökenli Hercai dizisinde Miran’ın okul arkadaşı olarak diziye girecek ve dizide Reyyan’ı kıskandırmak için elinden geleni yapacak.

Ege Kökenli Hercai Dizisinde Hangi Rolde?

Ege Kökenli dizide Fransız Dennis rolüyle yer alacak. 1.68 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Ege Kökenli balık burcundan. Kökenli dizide Reyyan’ı kıskandıracak sarışın güzel bir kız olarak diziye girecek ve İtalya’dan gelmiş havalı ve her şeyi bildim havasında olan bu kızın Reyyan ile oldukça zıt karakterler olduğunu izledikçe göreceksiniz. Daha önce yasak elma dizisinde, kalp atışı dizisinde ve asla vazgeçmem gibi önemli dizilerde oynayan Ege kökenli bakalım Hercai dizisindeki rolüyle beğeni toplayacak mı izleyip göreceğiz.

Hercai Miranın Okul Arkadaşı İtalyadan GeliyorEge Kökenli’nin rol almış olduğu diziler

2020 – Hercai dizisi (Miran’ın Arkadaşı)
2019 – Benim Tatlı Yalanım (Aylin)
2019 – Yasak Elma dizisi (Yağmur)
2017 – Kalp Atışı dizisi (Bahar)
2015 – Asla Vazgeçmem dizisi (Yaren)
2015 – Güneşin Kızları dizisi (Melisa Taşkıran)
2014 – Çiçek dizisi (Defne)
2013 – Çalıkuşu dizisi (Mari)
2011 – Yahşi Cazibe dizisi (Itır)

Hercai dizisine katılan yeni oyuncular için Tıklayın >> Hercai dizisine katılan gelen yeni oyuncular

Etiketler