Hercai Hazar Şadoğlu’nun Gençliğini Kim Oynuyor? (Hüseyin Duman)

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan hercai dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Hercai dizisine son giren oyuncu Hüseyin Duman oldu. Hüseyin Duman Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu’nun gençlik yıllarını canlandıran oyuncu olarak kadroya katıldı. Konuk oyuncu olarak dizide yer alacak olan Hüseyin Duman hakkında çok fazla bilgi yer almıyor. Sadri Alışık Akademi mezunlarından Hüseyin Duman daha önce Fox TV de yayınlanan ” Günahkar ” dizisinin 4.bölümün de mert karakterini canlandırmıştı.

Hüseyin Duman Hercai dizisine Konuk olacak, Hüseyin Duman Dizide Hazar Şadoğlu’nun Gençliğini canlandıracak. Bildiğiniz üzere ikinci karısı Zehra’dan önce Hazar beyin yaşadıkları oldukça merak ediliyor ve gençlik yıllarında neler olup bittiği sürekli sorgulanıyordu. Bu meraklı soruları fark eden yapımcı hercai dizisinde geçmiş yıllarda olup biteni gözler önüne sermek ve Hazar Şadoğlu hakkında merak edilenleri ortaya koymak amacıyla onun gençlik yıllarında neler yaşadığını neler başından geçtiğini ortaya koymak amacıyla diziye geçici olarak Hüseyin Duman Hazar Bey’in gençliğini canlandıracak bir rolle dahil oldu.

Hercai Hazar Şadoğlu’nun Gençliğini Kim OynuyorHercai Hazar Şadoğlu’nun Gençliğini Kim Oynuyor?

Hercai dizisinde Hazar Bey’in gençlik yıllarında neler yaşadığını bizlere canlandıracak olan Hüseyin Duman hakkında çok fazla detaylı bilgiler bulamadık. Çok fazla oyunculuk geçmişi bulunmayan Hüseyin Duman tiyatro kökenli olsa da ilk kez bir dizide kısa süreli oynayacak daha sonra tekrar diziye dahil olur mu ya da yeni bölümlerde Hazar beyin gençliğinde bilinmeyenleri ortaya koymak için tekrar rol alır mı şimdilik bilmiyoruz ancak 7 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan hercai dizisinin yeni bölümünde Hüseyin Duman’ı Hazar Şadoğlu’nun gençlik karakteri olarak izleyeceğiz.

Bildiğiniz üzere bir intikamdan çıkan aşk hikayesini izlemiş olduğunuz hercai dizisinde Miran ve Reyyan birbirine deli gibi aşık olsa da bu aşkın temelinde büyük bir intikam hikayesi yatıyordu. Bu intikamın başında ise Hazar bey yer alıyor ve Miran’ın babasını öldüren kişinin Hazar beyin olduğu düşünülüyordu. İşte geçmişte olup bitenleri ortaya koymak ve neler yaşandığını seyirci aktarmak için Hazar Bey’in gençlik yaşamında başından geçenler senaryoya aktarıldı ve böylelikle izleyicilerin merak ettiği her şey bir bir ortaya döküldü.

Hüseyin Duman Kimdir? Hercai’de Hazar Beyin gençliğini oynadı

Sizler de Hazar Şadoğlu hakkında merak ettiklerinizi ve onun gençlik yıllarına hercai dizisinde oynayan Hüseyin Duman hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. hercai dizi eyvala yapimcinin banu akdeniz ekibine en onemlisi bukadar guzel oyuncu kadrosunu koyduklari için koyduklari en basta yapimci banu akdeniz’ze hercai dizisin’de oyunayan butun oyunculara tesekur ederim. Reyyan miran aşkilari yasadikilari hercai dizi eyvala yapimcinin banu akdeniz ekibine en onemlisi bukadar guzel oyuncu kadrosunu koyduklari için koyduklari en basta yapimci banu akdeniz’ze hercai dizisin’de oyunayan butun oyunculara tesekur ederim. Reyyan miran aşkilari yasadikilari ici

Etiketler