Hercai Gül Neden Yok Diziden Çıktı mı? Reyyan’ın kardeşi Gül Geri Dönecek mi?

Bu konumuzda sizlere 3 sezondur Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan Hercai dizisinden Gül karakterinin neden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Mia yapım imzalı dizi 15 Mart 2019 tarihinden itibaren Atv ekranlarında bizlerle buluşuyordu. Sevilen dizide, sürpriz bir veda oldu, diziden çocuk oyuncumuz Ebrar Demibilek ayrıldı. Dizinin sevenleri bu vedaya oldukça üzülmüş ve oyuncumuzun tekrar gelip gelmeyeceğini araştırmıştır. Bizde sizler için bu konuya açıklık getireceğiz.

Hercai Gül Diziden Neden Çıktı?

Hercai dizisi Gül var mı yok mu diziden ayrıldı mıAtv’nin sevilen dizilerinden biri olan Hercai dizisinde 50 bölüm boyunca Gül karakterine hayat veren çocuk yıldızımız Ebrar Demirbilek sürpriz bir şekilde diziden ayrılmıştır. Dizinin sevenleri bu duruma oldukça üzülmüş ve nedenini merak etmiştir. Oyuncumuzun diziden ayrılma sebebi okulunun aksamasıdır. Çekimleri Mardin de devam eden dizide Gül karakterine hayat veren oyuncumuz yaptığı açıklamada okulunun aksadığını ve bu yüzden diziden ayrıldığını söylemiştir.

Hercai Gül Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

8 yaşında ki çocuk oyuncumuz, bugüne kadar birçok projede yer almıştır. 2020 yılının en başarılı çocuk oyuncusu seçilen Ebrar Demirbilek 2019 yılında Hercai dizisinin oyuncu kadrosuna katılmış ve 50 bölüm boyunca dizinin başrol oyuncusu Reyyan’ın kardeşi Gül karakterine hayat vermiştir. Sürpriz bir şekilde diziden ayrılan oyuncumuzun, diziye veda etme sebebi de okuludur. Dizinin çekimleri Mardin de olduğu için oyuncumuzun eğitimi 2. planda kalmakta ve okulu aksamaktadır. Ebrar Demirbilek de bu durumdan dolayı diziye veda etmek zorunda kalmıştır.Hercai Gül Neden Yok Diziden Çıktı mı

Hercai Gül Karakteri Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olan Gül, tatlı halleriyle kendini izleyicilere çok sevdirmişti. 2020 yılının en başarılı çocuk oyuncusu seçilen Ebrar Demirbilek, 50 bölüm boyunca Hercai dizisiyle bizlerin karışısındaydı. Fakat oyuncumuz okulundan dolayı diziye veda etmek zorunda kalmıştı. Dizinin sevenleri de oyuncunun tekrar diziye gelip gelmeyeceğini merak etmektedir. Fakat oyuncumuz diziye okulundan dolayı ara verdiği için tekrar diziye gelmeyeceğini tahmin ediyoruz.

Hercai Gül Karakteri

Hercai dizisi Gül Diziden Çıktı mı ayrıldı mıGül Reyyan’ın kardeşidir ablası da onu tüm ev halkı gibi çok sever. Annesi Zehra, Gül’e çok düşkündür. Gül, evin prensesidir ve tüm ev halkının neşe kaynağıdır. Gül, Şadoğlu ailesinin en küçük bireyidir. Dedesi ona annesinin adını koymuştur. Büyükannesine herkes Gül Hanım dediği için ona da Gül Hanım diye seslenirler. Hayal gücü geniş biri olan Gül, ailesini çok sever.

Bu konumuzda sizlere Hercai dizinin çocuk yıldızlarından biri olan Ebrar Demirbilek’in hayat verdiği Gül karakterinin neden diziden ayrıldığından ve tekrar gelip gelmeyeceğinden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Hercai Gül Neden Yok Diziden Çıktı mı? Reyyan’ın kardeşi Gül Geri Dönecek mi? konumuz şimdilik bu kadar. Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.Hercai dizisinde Gül ayrıldı mı geri döner mi

Etiketler