Hercai Gönül Neden Yok Niçin Diziden Ayrıldı Geri Gelecek Mi?

Bu konumuzda sizlere Atv’nin sevilen dizisi Hercai’den sürpriz bir şekilde ayrılan Gönül karakterinin neden Hercai dizisinden ayrıldığını açıklayacağız. Hercai dizisi Gönül Neden Yok Niçin Diziden Ayrıldı Geri Gelecek Mi? Mia yapım imzalı Hercai dizisinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturmaktadır. 3. sezonunda olan Hercai dizisi hâlâ aldığı reytinglerle zirvede olmaya devam ederken sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri olmaya devam etmektedir. Çekimleri Mardin’de devam eden Hercai dizisinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme almıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Hercai dizisinden sürpriz bir şekilde Gönül karakteri ayrılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Hercai dizisi Gönül karakteri neden diziden ayrıldı? Hercai Gönül neden diziden çıktı? Hercai Gönül karakteri tekrar diziye gelecek mi? Gibi konulara açıklık getireceğiz.

Hercai Dizisi Gönül Diziden Neden Çıktı?

İlk bölümü 15 Mart 2019 tarihinde yayınlanan Hercai dizisinde ilk günden beri karşımızda olan Gönül karakterinin diziden ayrılacağı duyulmuştur. Bu konu hakkında henüz Gönül karakterine hayat veren oyuncumuz Oya Unustası ve Hercai dizisinin yapımcıları bir açıklamada bulunmadı fakat 3 sezon boyunca ekranlarda olan Gönül karakteri kesin olarak önümüzde ki bölüm ekranlara veda edecektir. Hercai dizisinin ana karakterlerinden biri olan ve 60 bölüm boyunca karşımızda olan Gönül’ün Hercai dizisinden ayrılmasının sebebi hikayesinin bitmiş olmasıdır. Yani Gönül diziden hikayesi bittiği için, senaryo gereği ayrılmıştır.

Hercai Gönül Karakteri Neden Diziden Ayrıldı?

Hercai dizisi Gönül öldü mü Oya UnustasıÇekimleri Mardin’de devam eden Hercai dizisi yayınlandığı günden beri senaryosu ve oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görmüştür. Atv’nin sevilen dizilerinden biri olan Hercai’nin ana karakterlerinden biri olan ve ilk bölümden beri karşımızda olan Gönül karakterinin Hercai dizisinden ayrılacağı hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmasa da Gönül karakteri kesin olarak Hercai dizisinden ayrılacaktır. 3 sezon boyunca bizlerin karışısında olan Gönül karakteri, önümüzdeki günlerde ekranlara veda edecektir. Gönül karakterinin sevilen dizi Hercai’den ayrılmasında ki sebep ise hikayesinin kalmamış olmasıdır. Yani Gönül karakterine hayat veren oyuncumuz Oya Unustası diziden kendi isteği ile değil senaryo gereği ayrılmıştır.

Hercai Gönül Karakteri Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Sümeyye Ezel’in Hercai isimli romanından uyarlanan dizi her Pazar günü 20.00 da Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yayınlandığı günden beri Zirvede olan Hercai dizisi oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi görmüştür. Dizinin sevilen ve ana karakterlerinden biri olan Gönül karakterinin de sürpriz bir şekilde Hercaiden ayrılacağı duyulmuştur. Dizinin izleyicileri tarafından Gönül karakterinin neden ayrıldığıyla birlikte tekrar diziye gelip gelmeyeceği de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konuya açıklık getireceğiz, dizinin ana karakterlerinden biri olan Gönül, yukarıda da belirttiğimiz gibi diziden kendi isteği ile değil senaryo gereği ayrılmıştır. Ancak senaryoya böyle bir sahne eklenmesinde ki sebep ise Gönül karakterinin artık hikayesinin kalmamış olmasıdır yani hikayesi kalmadığı için diziden ayrılan Gönül karakterinin tekrar Hercai dizisine gelmesi gibi bir ihtimal yoktur.

Hercai Gönül Kimdir?

Hercai dizisi Gönül Neden Yok Niçin Diziden Ayrıldı3. sezon boyunca karşımızda olan Gönül, daha önce Miran ile evlenmişti ancak, Miran Gönül’ü sevmemektedir. Miran, istemeyerek evlendiği için Gönül’ü yok sayarak Reyyan’la evlenmek istemektedir. Ancak Gönül Miran’ı çok sever ve onunla evli kalarak Mardin’den gitmek ister. Fakat bu mümkün değildir, Çünkü Miran, Gönül’ü sevmez ve ailesine, geleneklerine çok bağlı olduğu için Mardin’den ayrılamaz. Gönül, Aslanbey ailesinin 2 kız torunundan biridir ve Sultan Aslanbey’in çocuğudur. En büyük hayali çok sevilmek olan Gönül, sürekli masallarda ki gibi bir aşk düşler. Dizide güzelliği, öfkesi ve duygularıyla hakaret eden bir karakter olarak ön planda olan Gönül, ilerleyen bölümlerde Hercai dizisinden ayrılacaktır.

Hercai dizisi Gönül Geri dönecek mi gelecek mi?

Hercai dizisi Gönül Geri dönecek mi gelecek mi? şimdilik bir bilgi bulamadık bu konuda. Bu konumuzda sizlere Atv’nin sevilen dizilerinden biri olan Hercai dizisinin ana karakterlerinden Gönül’ün neden Hercai dizisinden ayrıldığını ve tekrar Hercai dizisine gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Hercai Gönül Neden Yok Niçin Diziden Ayrıldı Geri Gelecek Mi? konumuz bu kadar. Hercai dizisinden ayrılan çıkan oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler