Hercai Dizisinin Yeni Sezon Tüyoları, 2. Sezon Hercai’de Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile Atv ekranlarında çok yüksek reytinglere ulaşan Hercai dizisinin yeni sezondaki gelişmelerini yeni tüyolarını ve Hercai kitabından yola çıkarak dizide olacak gelişmeleri sizlere yazmak istiyoruz. Hercai Dizisinin Yeni Sezon Tüyoları, 2. Sezon Hercai’de Neler Olacak neler yaşanacak? sizlere bu sayfada sunmak istiyoruz. İşte yeni sezonda Hercai dizisinde yaşanacak gelişmeler ve tüyolar: Hercai Dizisinin Yeni Sezon Tüyolarını sizlere sunduk, Mayıs 2021 tarihinde final yaparak ekrana veda edecek olan Hercai dizisi için bizi takipte kalmaya devam edin.

Hercai Dizisinin Yeni Sezon Tüyoları, 2. Sezon Hercai’de Olacaklar?

Hercai dizisinde Miran intikam hırsından vazgeçecek mi yoksa bu intikam hırsı ile Hazar’ı öldürecek mi? Reyyan ve Miran aşkına daha ne gibi engeller çıkacak? Engellerle mücadele etmek zorunda kalan Reyyan ve Miran aşkı bu zorlu sınavları nasıl geçecek?

Hercai dizisi sezon finali haziran ayında yayınlandı. Sezon finali olmasının ardından Hercai hayranları yeni sezonda neler olacak merak etmeye başladılar. Hercai dizisi yeni sezonuyla da sizleri hem ağlatacak hem kızdıracak. Hercai hayranları bu diziyi gerçekten severek izliyorlar ve yeni bölümleri merak ediliyor. Bu yüzden Hercai dizisi tüyoları merak konusu oluyor. Bizlerde sizlere Hercai dizisi ile ilgili yeni sezon bilgilerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Hercai dizisi önceki sezonda neler olmuştu onu hatırlayarak konumuza başlayalım. Sonrasında yeni sezonda olacakların bilgilerini tüyolarını konumuzun devamına yazalım. Hercai dizisi 15 Mart cuma akşamından itibaren ATV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yayınlandığı ilk günden beri heyecan dorukta oluyor her sahnesinde. Reyyan ve Miran’ın ilk bölümden itibaren seyirciye verdiği elektrik öyle güzel geçti ki her bölüm reytinglerde üst sıralara tırmandı.

HERCAİ 2. SEZON TÜYOLARI BURADA… Hercai dizisinin ilk bölümlerini izlememiş olanlar için de bir hatırlatma niteliğinde olsun diye geçmişe yönelik bilgiler yazalım. Hercai dizisinde Miran babaannesi Azize’nin çocukluktan beri onu yetiştirmesi ve intikam duygusu ile büyütmesi sonucunda Şadoğlu ailesinden bir kız ile evlenip annesinin intikamını almak ister. Miran annesinin Hazar Şadoğlu tarafından tecavüze uğrayıp ölümüne sebep olduğunu zannetmektedir. Ancak bildiğinin hepsinin yanlış olduğunu öğrenmesine az kaldı. Miran’ın gerçek hayatı konumuzun devamında.

Miran neden Şadoğlu ailesine düşmandır? Hazar, Dilşad’a yani Miran’ın annesineaşık olup evlenmiş ama Dilşad onu sevmemiş 3 ay evli kalıp sevdiği adama İstanbul’a kaçmışlar evlenmişler tabii Dilşad Hazar’dan hamile Miran doğuyor bu gerçeği ikisinden saklıyorlar baba oğlundan Hazar Dilşad’ın kaçtığı adamı vurup öldürüyor miran bu yüzden düşman Hazar’a babasını öldürdüğü için!

Hercai dizisinde Azize Hanım bu dizinin en kötü karakterlerinden kadın olanı. Çünkü Nasuh Ağa’nın da ondan aşağı kalır yanı yok. Azize Hanım kendi intikamı için Miran’ı küçüklükten beri öyle bir yetiştirmiş ki Miran Şadoğlu ailesine düşman olmuştur. Miran’ın bu düşmanlık duygularını yenecek tek duygu da tabi ki aşk olmuştur. Miran intikamını alır Reyyan’ı evlendikleri günün sabahından terkeder ancak terkederken içi acır. Babaannesinin sesi kulağında ona söz verdiği için Reyyan’ı geri de bırakır ve arkasına dönüp baktığında içi kan ağlar.

Reyyan’ın artık bu dünyadaki en düşmanı Miran olmuştur. Miran onun hem kocası olmuştur hem de düşmanı. Reyyan ona aşık olmuş kendini ona bırakmışken Miran onu evlendikleri günün sabahında terkedince Miran’a kin kusar ve hala Miran’a karşı yumuşamadı. Miran ona aşkını her dakika haykırsa da Reyyan hala ondan nefret ediyor gibi görünmektedir. Aslında o da gönlünü Miran vermiştir. Ama bir taraftan ona olan duygularını perçinlemeye çalışsa da diğer taraftan Miran’ın yalanlarını duydukça inancı zayıflamaktadır. Miran’ın Gönül ile evli olduğunu öğrenmişti en son Reyyan. Nikahının yalan olduğunu Miran’ın zaten evli olduğunu duyunca bir kez daha hayal kırıklığına uğrar.

Miran ise zaten Gönül ile gerçekte evli değildir. Babaannesinin zorlaması ile olan kağıt üstündeki evliliği Miran bitirme kararını çoktan vermiştir. Ancak babaannesinin karşısında durmak istemez. Ama artık Miran eski söz dinleyen Miran değildir. Miran’ın tek hayali isteği Reyyan’dır. Reyyan’ı kendine inandırmak aşkına inandırmak ve onunla mutlu olmak istemektedir.  Miran Gönül’ün karşısına çıkar ve tüm konak şahidim olsun seni boşuyorum diyor. 

Hercai dizisinde Miran’dan Gönül’den boşanmak istediğini söyledi bakalım Azize Hanım buna nasıl bir tedbir alacak. Bunu engelleyecektir diye tahmin ediyoruz. Sultan kızının terkedilmesine göz yummaz ve Azize Hanım’ı tehdit eder diye düşünüyoruz.

HERCAİ DİZİSİ YENİ TÜYO: Hercai dizisinde yeni bölümlerinde Miran gönlünü verdiği kadınının Reyyan’ın aslında düşmanı olmadığını gerçek bir Şadoğlu olmadığını öğrenecektir. Reyyan Hazar Şadoğlu’nun üvey kızıdır. Miran bunu öğrenince içi ferahlayacaktır. İntikam duygusu kalmayacak ve Reyyan’a tüm gönlünü verecektir ve onun düşman kızı olmadığını bildiği için ailesine karşı onu savunacaktır.

HERCAİ DİZİSİ YENİ SEZON TÜYO: Hercai dizisi ilerleyen bölümlerinde Miran Reyyan’ı aşkına inandırmaya çalışırken Reyyan Miran’dan hamile olduğunu öğrenir. Sevdiği adamdan bir çocuğu olacaktır buna içten içe sevinse de Miran’a hala inanmadığı için üzülecektir. Miran’a hamile olduğunu söylemeyecek. Annesine anlatacak hamile olduğunu. Reyyan’ın annesi Zehra’da istanbul’dan bir akrabası ile görüşür. Sıdıka Teyze isimli akrabaları ile anlaşır ve Reyyan İstanbul’a Sıdıka Teyze’nin yanına gider.

HERCAİ DİZİSİ YENİ SEZON TÜYO: Reyyan Sıdıka Teyze’nin yanında kalırken hamile olduğunun bilinmesini istemiyor. Sıdıka Teyze’nin yeğeni doktor Fırat eve gelir. Reyyan’ı görünce etkilenir ancak onun hikayesini dinleyince onun bu zor zamanlarında yanında olur. Doktor Fırat Reyyan’ın hamile olduğunu bilir ve onun destekçisi olur. Diğer yandan herkes Reyyan’ın nerede olduğunu merak etmektedir.

HERCAİ 2. SEZONDA NELER OLACAK? Zehra konaktakilere gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Reyyan’ın İstanbul’a gittiğini söyler. Azad’da Reyyan’ı getirmek için İstanbul’a gider. Ondan önce Miran İstanbul’a Reyyan’ın peşine düşmüştür. Reyyan ve Miran karşılaşınca büyük bir hesaplaşma yaşanır. Miran İstanbul’da da Reyyan’a kendini affettirmek için çabalar. Reyyan’da artık hamile olduğu için Miran’a karşı gelemez çok fazla. Büyük kavgalar tartışmalar sonucu Reyyan’da yumuşar.

HERCAİ DİZİSİ YENİ SEZON TÜYO: Azad Reyyan’ı almaya gelir ve Reyyan artık gönlündeki açıkça söyleyip Miran’la kalmak istediğini Azad’a söyler. Miran gönlünün sahibine kavuşmuş olabilir ancak şirkette işler iyi değildir. Amcası onu istemez ve şirkette zor günler beklemektedir Miran’ı. Miran bir şekilde vurulur kim ve neden vuruyor tam belli değil henüz. Sonrasında Miran hastaneye kaldırılır. Miran hastanedeyken Hazar’da bir takım şeylerden şüphelenir.

Hazar hastanede yatan Miran’ın yanına gelir ve ona DNA testi yaptırır. Ve DNA testi sonucunda Hazar Miran’ın kendi oğlu olduğunu öğrenir. Miran’a bunu hemen söyleyecek mi? Miran’da aslında bir Şadoğludur. Azize Hanım bu gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından ne yapacak?

Hercai dizisi bildiğimiz üzere Sümeyye Koç’un iki serilik Hercai kitabından uyarlamadır. Dizideki gelişmeler kitapla birebir gitmese de yakın olarak takip ediliyor. Bu yüzden de ilerleyen bölümlerde olacakları kitaptan hareketle tahmin edebiliyoruz. Hercai dizisi kitabının özetini de konumuzun devamında yazalım.

Hercai dizisi kitap özeti olarak romandaki kahraman Miran Karaman ailesinin intikamını Şanoğlu ailesinden almak için büyütülmüştür. Geçmişte yaşadıklarını hiç bir zaman unutturmamıştır babaannesi Azize Hanım. Miran Şanoğlu ailesinin kızı Reyyan ile evlenecektir. Miran intikam planını kusursuz yapar ama o planını yaparken kader de onun için plan yapar ve Miran düşmanı bildiği Reyyan’a aşık olur.

Miran Reyyan’a sevdalanınca planını istemeyerekte olsa yerine getirir. Ancak sonrasında çok pişman olur. Reyyan bu intikam planının en masumudur. Çünkü düşman aile yani Şanoğlu’ndan değildir. O aslında Hazar Şanoğlu’nun üvey kızıdır ama bunu kimse bilmediği için Miran’da sonradan öğrenecektir.

Reyyan evliliğinin sahte olduğunu en acı şekilde düğün günü sabahında öğrenecek ve oda Miran’a bu intikamın acısını çektirmek için yemin edecektir. Hercai kitabının 1. serisi sonunda Reyyan hamile olduğunu öğreniyor. Hercai dizisi sezon finalinde bize göre Reyyan hamile olduğunu öğrenecektir. Sonrasında İstanbul’a gidecek ve Miran’da onun peşinden gelecektir. Hercai dizisi yeni sezona dair tahminler ve tüyolar sizlerle üstte paylaşıldı.

Hercai dizisi ile ilgili bilgilerinizi diğer fanların dizi sevenlerin de bilmesi için yorum kısmına yazabilirsiniz. Hercai dizisi hayranları için bilgilendirici bir konu açtık. Umarız merakının giderilmiştir. Yeni tüyolarla konumuz güncellenecektir.

HERCAİ DİZİSİ YENİ SEZON TÜYO: Hercai dizisinin sezon finalinde Gönül’ün Azat’ı vurması ile bu kez Şadoğlu konağında ağıtlar figanlar yükselmiştir. Azat öldü mü ölecek mi Gönül Azat’ı neden vurdu amacı neydi gibi sorular akla gelse de hemen belirtelim ki Azat yeni sezonda devam edecek. Gönül ise kendince intikam peşindeydi ve yeni bir oyun oynamak istiyordu. Ancak yine eline yüzüne bulaştıracak, Azat ölmeyecek yeni sezonda Hercai dizisinde devam edecek.

HERCAİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM TÜYOLARI: Hercai dizisinin yeni bölümünde Reyyan ile Miran İstanbul’a gidiyorlar. Bir süre dizinin çekimleri İstanbul’da devam edecek. Mardin’de soğuk hava ve yağışlar nedeni ile çekimler ağır ilerleyince İstanbul yeni çekim mekanı oldu. Ayrıca Reyyan hamile olduğunu anlayacak. Miran ve Reyyan’a bebek haberi geliyor. Dizinin 32. bölümü 14 Şubat sevgililer gününde Reyyan hamilen olduğunu Miran ile paylaşacak.

Hercai Dizisinin Yeni 4. Sezon Olacak mı? 2021-2022

Hercai Dizisinin Yeni Sezonu maalesef olmayacak. Sizlere hep güzel tüyolar verdiğimiz bu sayfadan bir kez daha belirtmek gerekirse Hercai Dizisi final yaptığı için yeni sezonda ekrana gelmeyecek. Ancak Atv ekranlarında yaz ayların tekrar bölümleri yayınlanacak. Hercai Dizisinin Yeni 4. Sezon Olacak mı? 2021-2022 sezonunda dizimiz artık yayınlanmayacak.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Öncelikle kim böyle bir diziyi yaptıysa çok teşekör ederim çok çok ğözel ben cumayı iple çekiyorum inanılmaz ğözel reyhan ve miran ğibi biri varçönkö sizi seviyorum kucak dolu sevğiler 😍🤗

Etiketler