Hercai Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? (Koronavirüs)

03.04.2020
281

Bu konuda Hercai Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? (Koronavirüs) nedeniyle sorusuna cevap vereceğiz. Atv ekranlarında cuma günleri yayınlanan hercai dizisinin diğerine 3 Nisan 2020 cuma günü kardeş payı isimli dizi ekrana gelmeye başlayacak. Hercai dizisini iki sezondur merakla izleyen seyirciler hercai dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak coronavirüs ten sonra hercai başlayacak mı gibi soruları merak etmeye başladı. Hercai dizisi yeni sezonu yakında Atv ekranlarında başlayacak.

Hercai Dizisi Yeni Bölüm neden yok niçin yayınlanmıyorHercai Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Ülkemizde ve dünyada görülen coronavirüs vakaları nedeniyle dizi setleri de bir süre ara verdi. Atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve iki sezondur aralıksız devam eden hercai dizisi de oyuncularına bir süre izin verdi. Çekimleri duran hercai dizisinin yeni bölümleri ne zaman ekrana gelecek oyuncular ne zaman yeniden işe başlayacak merak ediliyor. Hercai Dizisinin merak edilen Yeni Bölümleri corona virüs sonrası Ne Zaman başlayacak sorusuna kesin bir cevap vermek şimdilik çok zor.

Öncelikle ülkemizde ve dünyada coronavirüs salgınının bir an evvel bitmesi gerekiyor. Çünkü halk sağlığı için ve dizi oyuncuları için bu salgın varken çekim yapmak setlere dönmek oldukça riskli bir iş. Bu nedenle ülkemizde ve dünyada bu salgının bitmesine kadar dizilerin çekilmeyeceğini yapımcılar duyurdu. Sadece hercai dizisi değil diğer birçok dizide çekimlerine ara vermiş durumda.

Hercai Dizisinin Yeni Bölümleri Ne ZamanHercai dizisi 3 Nisan 10 Nisan 17 Nisan tarihlerinde var mı yok mu?

Hercai dizisinin 3 Nisan cuma ve 10 Nisan cuma günü yayınlanacak yeni bölümleri çekimlerin durması nedeniyle yayınlanmayacak. Bu tarihlerde hercai dizisinin yerine ATV başka dizileri ekrana getirecek. 3 Nisan cuma akşamı ATV ekranlarında hercai dizisinin yerine kardeş payı dizisi yayınlanacak. Uzun bir süre dizilerin çekilmeye coini ve hercai dizisinin de 3 Nisan 10 ve 17 Nisan tarihlerinde ekrana gelmeyeceğini bildirelim.

Hercai dizisi 3-10 Nisan varmı yokmuKoronavirüs sonrasında Hercai Dizisinin Yeni Bölüm tarihi ne zaman?

Ülkemizde ve dünyada görülen coronavirüs salgınından hemen sonra dizlerin çekimlerine başlanacak. ancak bu salgının tamamen etkileri bitene kadar dizilerin çekilmesi ve insanların birbirine yaklaşması mümkün görünmüyor. Bu nedenle hercai dizisinin yeni bölüm tarihi hakkında kesin bir bilgi vermek şimdilik mümkün değil. Ancak gönül rahatlığı ile Corona virüs salgını sonrasında hercai dizisinin yeniden başlayacağını söyleyebiliriz.

Sizlerde bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Hercai Dizisinin Atv ekranlarında Yeni Bölümlerinin Ne Zaman Başlayacağı konusu hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Merak edenler için Hercai dizisi final mi yapacak sezon finali mi konusuna göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.