Hercai Dizisine 3. Sezon Katılan Yeni Oyuncular Kimler? 2021-2022

Atv ekranlarında cuma akşamları yayınlanmaya başlayan ve oldukça iyi bir çıkış yaparak günün reytinglerini altüst eden Hercai dizisi almış olduğu reytingleri korumak ve daha da yükseltmek amacıyla yeni oyuncularla görüşmelere başladı bile. Hercai Dizisine 3. Sezon Katılan Yeni Oyuncular Kimler? 2021-2022 bu yıl koronavirüs nedeniyle sezon finali bile yapamadan sezonu kapatan Hercai dizisi uzun bir yaz tatilinin ardından Ağustos ayında yeniden sete çıkacak. Yeni 3. sezonla birlikte Hercai dizisinin kadrosuna katılan oyuncuları burada sizlere detayları ile yazmaya çalışacağız.

Hercai dizisine yeni katılan oyuncular kimler

Hercai Dizisine Katılan Yeni Oyuncular Kimler?

Hercai dizisi yeni sezonunda kadrosuna yeni isimler katarak seyirci kazanmaya çalışıyor. Yeni sezonda Hercai dizisi reytinglerde her zaman 1. oluyor. Rakiplerini geride bırakan Hercai dizisi reytingleri başarılı şekilde devam ederken senaryosunu devam ettirmek için yeni kişiler eklemek isteyecektir. Bu konumuzda yeni sezonda katılan oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yayın hayatın başladığı günden beri oldukça sevilip tutulan Hercai dizisi Atv ekranlarında adeta fırtına gibi esmeye başladı ve cuma günü iyi reyting alan dizileri yerinden edip erken final yapmaya zorladı. Kızım, Gülperi, Sevgili Geçmiş ve Ferhat ile Şirin gibi diziler Hercai dizisinin reytinglerinden en çok olumsuz etkilenen diziler olurken, bunların dışında İstanbullu Gelin dizisi de önemli reyting kaybı yaşadı. Peki Hercai dizisinin oyuncuları ve senaryosu nasıl ki bu kadar hakim olabildi cuma gününe derseniz hemen yazalım; Hercai uzun süredir beklenen bir imkansız aşk masalı üzerine kurgulanmış ve doğu kültürünün ezgilerini taşıyor. Bu nedenle klasik İstanbul dizilerinden sıkılan herkes Hercai izlemeye başladı. Hem yapımcıyı hemde oyuncuları kutluyoruz. Elbette bu güzel dizinin mimarı oyuncular da çok önemli. İşte Hercai dizisine sonradan katılan oyuncular:

sera kutlubey hercai kadrosunda rol alacak

Sera Kutlubey- Azra

Hercai dizisinde Azra rolünü canlandırmak üzere Sera Kutlubey katıldı. Sera Kutlubey Hercai kadrosuna katıldı. Sera Kutlubey 1997 yılında İstanbul’da doğdu. Sera Kutlubey Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon derslerine katıldı. Sera Kutlubey Kehribar, Babam ve Ailesi, İsimsizler ve Zalim İstanbul dizilerinde rol aldı. Zalim İstanbul dizisinde Cemre rolü ile meşhur oldu. Sera Kutlubey instagram hesabı https://www.instagram.com/skutlubey/?hl=tr

Özlem Gezgin – Dilşah’ın Gençliği

Özlem Gezgin Hercai dizisinde Dilşah'ın Gençliğini oynayacakHercai dizisinin oyuncu kadrosuna katılan yeni oyunculardan birisi de Özlem Gezgin oldu. Özlem Gezgin Hercai dizisinde Miran’ın annesi Dilşah’ın gençlik yıllarını canlandıracak. Daha önce Kanatsız Kuşlar dizisinde rol alan Özlem Gezgin Hercai dizisinde Dilşah’ın Gençliğini oynayacak, bakalım izleyicilerden nasıl not alacak.

aysun metiner kimdir

Aysun Metiner- Dilşah

Daha önceden Dilşah rolünü canlandıran ismin Ebru Aykaç olacağı duyurulmuştu ancak gelen son bilgiye göre Dilşah karakterini canlandıracak olan isim Aysun Metiner oldu. Aysun Metiner 1972 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Arka Sokaklar, Kahve Bahane, Çoban Yıldızı, Bir Litre Gözyaşı, Gençliğim Eyvah dizilerinde rol aldı.

Ebru Aykaç- Dilşah

Ebru Aykaç Hercai dizisindeki rolü hakkında yeni bir bilgi geldi. Dilşah rolünü Ebru Aykaç yerine Aysun Metiner canlandıracak. Hercai dizisine yeni bölümde Ebru Aykaç katıldı. Ebru Aykaç dizi de ilk bölümden beri adı geçen Dilşah rolünü canlandırıyor. Dilşah Miran’ın annesidir. Ebru Aykaç 1975 Manisa doğumludur. Güneşi Beklerken, Kırlangıç Fırtınası, Elimi Bırakma ve Çatı Katı Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Ebru Aykaç  instagram hesabı https://www.instagram.com/aykacebru/

hercai dilsah ebru aykac kimdir

Dilara Yeşilyaprak- Zeynep

Hercai dizisinde Zeynep rolünü canlandıran Dilara Yeşilyaprak 1995 doğumludur. Maltepe Üniversitesi mezunudur. Temel Oyunculuk ve Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri aldı. Hercai dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak. Dilara Yeşilyaprak Hercai dizisinde güzeller güzeli bir genç kızı canlandıracak. Erdem Ergüney cast ajansına kayıtlıdır. Dilara Yeşilyaprak instagram hesabı https://www.instagram.com/dilaray.yesilyaprak/

hercai dizisi zeynep dilara yesilyaprak kimdir

Ayşegül Günay- Hanım Ağa Füsun (Diziden Ayrıldı)

Hercai dizisi yeni bölümünde diziye Ayşegül Günay katılıyor. Ayşegül Günay Hercai dizisinde Füsun isimli bir hanım ağayı canlandıracak. Hercai dizisinde yeni bir dönem başladığı söyleniyor Ayşegül Günay’ın katılımıyla. Ayşegül Günay daha önce Lale Devri, Yer Gök Aşk, Asla Vazgeçmem, Kuruluş Osman, Şuursuz Aşk, Hercai dizilerinde rol aldı. Ayşegül Günay Füsun Hanım Ağa Kimdir konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

aysegul gunay hercai fusun rolunde

Aslan Aslanbey – (Doğan Bayraktar)

Hercai Aslan Aslanbey kimdirHercai dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Hercai dizisinde 3. sezon gelen ve başrollerde izleyeceğimiz Aslan Aslanbey karakterini Doğan Bayraktar canlandıracak. Geçtiğimiz sezon Savaşçı dizisinde Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez karakterine hayat veren Doğan Bayraktar yeni sezonda Hercai dizisinde oynayacak. Hercai dizisinde Aslan Aslanbey karakterine hayat verecek olan Doğan Bayraktar 8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2015 yılında düzenlenmiş olan Best Model of Turkey yarışmasında dereceye giren daha sonra da oyunculuk eğitimleri alan Doğan Bayraktar yeni sezonda Hercai dizisi oyuncu kadrosuna katıldı. Sultan Aslanbey’in öldü sanılan tek oğlu Aslan Aslanbey karakteri ile Hercai 3. sezonda yer alacak. Detaylar burada >> Hercai Aslan Aslanbey

Ümit Kantarcılar Hercai dizisinde

Ümit Kantarcılar

Asıl adı Ümit İbrahim Kantarcılar olan oyuncumuz 10 Ekim 1987 tarihinde Antalya ilimizde doğdu. Maltepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncumuz bir çok tiyatro topluluğunda yer aldı. Ümit Kantarcılar 2014 yılında meslektaşı Gamze Topuz ile evlendi. Televizyondaki ilk deneyimi Pis Yedili adlı dizide Ceyhun karakteri ile olmuştur. Atv ekranlarında Kızlar ve Anneleri adlı yarışmayı uzun süre sundu. Kanatsız Kuşlar dizisi ile Vuslat dizisinde TRT ekranlarında oyunculuğunu gösterdi. Hercai dizisinin kadrosuna 2020 Eylülde dahil olacak. Ümit Kantarcılar Hercai dizisinde hangi rolde karakter adı ne olacak Tıklayın >> Ümit Kantarcılar Hercai Dizisinde

Hüseyin Duman HercaiHüseyin Duman

Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu’nun Gençliğini oynayan ve bir çok bilinmeze ışık tutmak için eski yıllara gidecek olan Hazar Şadoğlu’nun yaşadıklarını canlandıran oyuncu (Hüseyin Duman) oldu. Hüseyin Duman daha önce herhangi bir dizide rol almadı. Sadece Hercai dizisinde Hazar beyin gençlik yıllarını canlandırdığı bu rolle ekrana geldi. Detaylı bilgi için Tıklayın >> Hercai Hazar Şadoğlu’nun Gençliği

Hercai yeni oyuncu Güven Hokna (Miran'ın Ananesi)

7- Güven Hokna: (Miran’ın Ananesi)

1 Nisan 1946 tarihinde Ankara’da doğan Güven Hokna bir çok dizi ve filmde başarıyla oynamış bir oyuncudur. Bahtiyar Ölmez, Bana Sevmeyi Anlat, Sen Benimsin, O Aşk Benim, Beyaz Gece, Huzur Sokağı, Sensiz Olmaz ve Yaprak Dökümü gibi dizilerde başarıyla oynayan Güven Hokma Hercai dizisine son katılan oyuncu oldu. Güven Hokma Hercai dizisinde Miranın anneannesini canlandıracak.

Hercai dizisi yeni gelen oyuncular

6- Ahmet Kayakesen: (Harun)

Ahmet Kayakesen 5 Ocak 1984 İzmir ilimizde doğmuştur. Daha önce Çılgın Dersane dizisi ile kariyerine adım atan Ahmet Kayakesen daha sonra Kocamın Ailesi dizisiyle kendini göstermeye başlamıştır. Ahmet Kayakesen Kocamın Ailesi dizisinden sonra Fox tv de ekrana gelen Savaşçı dizisinde Üsteğmen Burak olarak rol almıştı. Yasak Elma dizisinde ise Hakan rolüyle Ahmet Kayakesen’i izlemiştik. Şimdi Hercai dizisinde yer alan Ahmet Kayakesen Yaren ile evlenmek istiyor. Bakalım Fırat ile yolu ne zaman kesişecek.

Hercai dizisi Haşmet Ağa rolü Kimdir

5- Haşmet Ağa: (Haldun Boysan)

Hercai dizisine son katılan isim Haşmet ağa oldu. Haşmet ağa lafı sözü dinlenen ve hem Şadoğlu hemde Aslanbey ailelerinin sözünü dinleyeceği bölgedeki en önemli ağalardan birisidir. Hercai dizisine yeni sezonda katılan ve Haşmet Ağa karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Haldun Boysan’dır. Haldun Boysan daha önce sayısız dizi ve filmde oynamış ancak Kurtlar Vadisi dizisinde en çok hafızalarda kalmış oyunculardan birisidir.

Haşmet Ağa Hercai dizisinde ne karar verecekHercai dizisine dahil olan ve yeni sezonda Haşmet Ağa karakterine hayat verecek olan Haldun Boysan diziye yeni bir otorite olarak giriş yapacak. 1958 yılında Ankara’da doğmuş olan Haldun Boysan dizi oyunculuğu konusunda usta isimlerden birisidir. Hercai dizisinde Haşmet ağa bakalım nasıl bir karakter olacak. Miran ve Reyyan hakkında bir karar verecek olan Haşmet Ağanın bu kararı ortamı iyice gerecek mi imkansıza yaklaşan Miran Reyyan aşkı iyice çıkmaza mı girecek? Yoksa Haşmet ağa Miran ile Reyyanın evlenmesine mi hükmedecek? İzleyip göreceğiz.

4- Hercai Dizisine Yeni Gelen Oyuncu: (Mert Altınışık)

Mert Altınışık yeni sezonda Hercai dizisinde oynayacak. Beni Affet dizisi ile tanınan Mert Altınışık yeni sezonda Hercai dizisi kadrosunda yer alacak. Hercai dizisinde Mert Altınışık hangi rolde oynayacak? Daha önce hangi dizilerde rol aldı konumuzun devamında sizlerle.

Hercai dizisine yeni oyuncular gelecek

Hercai dizisinde rol alacak olan Mert Altınışık 1986 Bursa doğumludur. Bursa Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Mert Altınışık tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Bunun yanında dizi oyunculuğu da yapmaktadır. Mert Altınışık’ın rol aldığı projeler; Kavak Yelleri, Türkan, Beni Affet, Firar ve Meryem dizilerinde rol aldı. Beni Affet dizisindeki rolü hala akıllardadır..

3- Hercai Dizisine Yeni Gelen Oyuncu: Caner (Sarp İkiler)

Hercai Dizisi Caner rolü Sarp İkiler

Hercai Dizisi Caner Kimdir? Sarp İkiler Hercai dizisinin kadrosuna yeni bölümde dahil oldu. Sevilerek izlenen Hercai dizisine 8. bölümde dahil olan Sarp İkiler, Şadoğlu Konağının en eski ve emektar kalfası Nigar’ın oğludur. Caner bir süre önce askerlik görevi için asker ocağına katılmış, görevi bitince de Hercai dizisine Nigar kalfanın oğlu Caner olarak diziye dahil olmuştur. Askerden dönen Caner’in Hercai dizisinde Şadoğlu konağında dengeleri nasıl değiştireceği merak konusu oldu. Bakalım Hercai dizisi Caner kime nasıl yaklaşacak, dizide kalıcı olacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz.Hercai Dizisi Caner kimdir

2- Hercai Dizisine Yeni Katılan Oyuncular: Şehriyar (Aydan Taş)

Hercai dizisine yeni gelen oyunculardan birisi olan Şehriyar Taşkın oldukça farklı bir kişilik. Dizide bir ajanı oynuyor. Aslanbey konağına hizmetçi olarak sızan ama asıl görevi Şadoğlu konağına bilgi sızdırmak olan Şehriyar oldukça kulağı delik bir isim. Her duyduğunu Şadoğullarına yetiştiren ve konakta olan biteni özellikle Handan Şadoğluna bildiren Şehriyar bu ajanlığı sayesinde oldukça iyi bir para alıyor. Peki Hercai dizisinde Şehriyar karakterini Aslanbey konağından bilgi sızdıran bir karakter olarak gördük, kimdir bu Şehriyar kısa bilgilerine bakalım:Hercai dizisine yeni katılan oyuncu Aydan Taş

Hercai Dizisi Şehriyar Taşkın rolü Aydan Taş: 1982 yılında Eskişehir’de doğmuş olan Aydan Taş, Hataylı olmasına rağmen orada fazla kalmamış, Trabzon’da Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra İstanbul’da çeşitli mekanlarda tiyatroya eğitimleri almaya başlamıştır. Bir Demet Tiyatro ve BKM Mutfak’ta almış olduğu eğitimlerin ardından sıkça skeçlerde roller almaya başlayan Aydan Taş, dizi hayatına ilk olarak Hayat Şarkısı dizisinde almış olduğu rolle başlamıştır. Başka bir çok dizide de karşımıza çıkan Aydan Taş son olarak reyting rekorları kıran Hercai dizisine Şehriyar karakteri olarak dahil olmuştur.Hercai dizisine yeni katılan oyuncular Şehriyar

1- Hercai Dizisine Yeni Katılan Oyuncu: Elif Aslanbey (Duygu Yetiş)

Hercai dizisinin kadrosunda bulunan Elif Aslanbey rolünü ilk bölümlerde Eda Elif Başlamışlı tarafından hayat veriliyordu. Ancak Eda Elif Başlamışlı özel işleri dolayısı ile Hercai kadrosundan ayrılmak isteyince yerine Duygu Yetiş ile anlaşıldı ve artık Elif rolünde izleyeceğimiz oyuncu Duygu Yetiş. Azize hanımın en gözde torunu desek hemde onu kimselerin bilmesini istemiyor, hele hele Şadoğlu sülalesinden sır gibi saklıyor desek yanlış olmaz. Ancak hayat çok farklı, siz ne kadar gizleyip saklarsanız Şadoğlu gelir sizin burnunuzun dibinde ortaya çıkar ki öyle de oldu. Biraz ürkek biraz korkak ama hep sorgulayıcı bir yapısı olan Elif Aslanbey ailenin en küçük üyesi. Miran da onu çok seviyor ama Azize başka değer veriyor ona. Ancak aşk bu, aldığımız tüyolara göre ilerleyen bölümlerde Elif Aslanbey Azat ile karşılaşacak ve ona aşık olacak. Onun Reyyana olan aşkını dinleyince gönlü ona bağlanacak ve Azat ile Elif Aslanbey arasında büyük bir aşk başlayacak.Hercai dizisi yeni gelen oyuncu Duygu Yetiş

Hercai Dizisi Elif Aslanbey rolü Duygu Yetiş: Duygu Yetiş kimdir diye merak edenlere kısaca yazalım. Duygu Yetiş, 1984 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Duygu Yetiş Haliç Üniversitesinde Konservatuar eğitimi almış ve burada Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Duygu Yetiş dizi oyunculuğuna merak salıp ilk olarak rol aldığı dizi ise Tatlı Hayat dizisi olmuştur. Yağmur Zamanı diğer önemli bir dizisi olmakla birlikte asıl yıldızının parladığı dizi Annem oldu. ammen dizisinde herkesin tanıdığı bir oyuncu olan Duygu Yetiş daha sonra Hercai dizisini kadrosuna Elif karakteri olarak girdi. Hercai dizisinde Elif Aslanbey karakteri ile izleyiciyle yeniden buluşan Duygu Yetiş’e başarılar diliyoruz.

Hercai dizisine yeni katılan oyuncu Elif Aslanbey rolünde

Hercai Dizisi Yeni Bölümde Gelen Katılan Yeni Oyuncular Kimler olacak?

Hercai dizisi oldukça yüksek reytingler aldığı için yeni oyuncular sürekli katılmaya devam edecek. Mesela önümüzdeki bölümlerde Reyyan’ın hem Azat’tan hem de Mirandan uzaklaşacağı ve İstanbul’a gideceğini okumuş olduğumuz Hercai kitabından anlıyoruz. Reyyan İstanbul’a gidince burada karşısına çok yakışıklı düzgün bir genç çıkacak. Elbette bu genç ile evlenmeyecek ama dizide bir süre yer bulacak olan yakışıklı genci sizlere burada Hercai dizisine yeni katılan oyuncular konumuzda sunacağız. Ayrıca Miran ve Gönül bir süre sonra boşanacaklar. Çünkü Gönül ne olursa olsun Miranın kendisine varmayacağını evli olsalar bile dönüp yüzüne bakmayacağını adı gibi biliyor. Bu nedenle boşanmayı kabul edecek olan Gönül’ü bir süre sonra Midyat’tan bir aile istemeye gelecek. İşte o ailenin adını bilmediğimiz oğlu ile Gönül bir süre takılacak. Hercai dizisinde Gönül kiminle evlenecek ilk dizioyuncu.com da olacak.

Ayrıca bir süre sonra Reyyan hamile olduğunu anlayacak. Miran ile evlendikleri ve kulübede kaldıkları gün Reyyan hamile kalmıştır. Ve Hercai dizisinin ikinci sezonunda Reyhan bu çocuğu doğuracak ve diziye minik bir oyuncu daha gelecek. Dizide bildiğiniz üzere Reyyan’ın kardeşi olan Gül de bulunuyor. Gül ile birlikte Reyyan’ın doğuracağı bir kız çocuğu da Hercai dizisinin kadrosuna yeni sezonda katılmış olacak. Böylelikle Hercai dizisinin kadrosu gün geçtikçe çoğalmaya ve zenginleşmeye başlayacak. Hercai Dizisinin kadrosuna 2. Sezon dahil olan Katılan Yeni Oyuncuları bu sayfada sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Hercai dizisinden ayrılan çıkan oyuncular

Hercai Dizisinden 2. Yeni Sezon Ayrılan Oyuncular Kimler?

Hercai dizisi oldukça sevilen güzel bir dizi, üstelik reytinglerde oldukça iyi ancak dizi ile yollarını ayıran bazı oyuncular da oluyor. Örneğin Hercai dizisinin ilk iki bölümünde dizide Elif karakterine hayat vermiş olan ve oldukça merak edilen Eda Elif Başlamışlı diziden ayrılmak istediğini yapımcıya bildirdi. Daha dizide önemli bir rol almamışken neden diziden ayrıldığı konusu ise netleşmedi. Sadece kendi isteği ile Elif Aslanbey karakterine hayat veren Eda Elif Başlamışlı’nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi ve  oyuncu diziden ayrıldı. Elif Aslanbey önemli bir karakter olduğu için bu karaktere hayat vermesi için Duygu Yetiş ile anlaşmaya varıldı ve oyuncu 4. bölümden itibaren Hercai dizisinde yeni oyuncu olarak göreve başlayıp Elif Aslanbey rolünü canlandırmaya başladı.

Hercai dizisine yeni sezon gelen katılan oyuncular kim

Hercai Dizisine 3. Sezon Katılan Yeni Oyuncular Karakterler Kimler?

Sevilerek izlenen Hercai dizisinin oyuncu kadrosuna gelecek bölümlerde dahil olacak olan oyuncuları buradan sizlere duyurmaya ve hem resimleriyle hem de varsa videoları ile buraya eklemeye ve hayatları hakkında kısa bilgiler vermeye devam edeceğiz. Hercai Dizisinin yeni sezonu Eylül 2020 de başlayacak ve dizi 2020-2021 sezonunda koronavirüs etkisi geçtikten sonra devam edecek. Hercai dizisinin yeni sezonundaki tüm yeni oyuncuları ve kadroya dahil olan karakterleri burada toplayarak sizlere sunacağız. Sizlerde bu konu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz…

Hercai Dizisine 2. Sezon Katılan Yeni oyuncular konusundan sonra Hercai Dizisine  2020-2021 yılında 3. Sezon Katılan Yeni oyuncular konusunu da sizlerle paylaşacağız. Yeni bilgiler Hercai Dizisine 3. Sezon Katılan Yeni oyuncu haberleri bu konuda olacak.

Sonuç: Hercai dizisine yeni katılacak olan tüm oyuncuları ve dizinin yaz tatilinden sonra başlayacak olan Yeni sezonunda katılan oyuncuları Hercai dizisi 3. sezon diziye yeni gelen katılan oyuncular başlığımız altında bu sayfada sizlere sunacağız..

Hercai Dizisi 2. yeni Sezon tanıtım fragmanı

Yorum yaz

9 Yorum

  1. Dizini cok seviyorum lutfen bitmesin reyyan ile miran bir birlerine cok yakysykly dizide fusun aslanbey yaly oyunculara yer olmasyn ebru akin size cook cook mutlulyklar dileyorum dizinin gelisigi sizsiniz siz olmasaydynyz dizi iyi dizi olmazdi dizinin dine mutlulyklar ile finala gitmesini isteyorum

  2. Avatar Büşra Yokyazan

    Hercai okadar güzel bir diziki kelimelere ve cümlelere sığmaz ve anlatılamaz umarım daha güzel olur ve her zaman her yerde 1.olur umarım hercai oyuncalarını çok seviyorum Ebru,Akın,Oya,Ahmet,Macit,SerhatSerdar,Feride,Gülçin.ebrar

  3. Avatar Nazar and öznur

    Kesinlikle hercai dizisi mutlu sonla bitmeli onca acıdan sonra mutsuz biterse çoooook üzülürüz ne olur mutlu bitsin ;-(

Etiketler