Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? (Yeni Sezon)

07.09.2019
332

Yeni sezonda cuma günleri Atv de ekrana gelmeye devam edecek olan Hercai dizisinden ayrılan çıkan giden oyuncular kimler diye meraklı sorular soruluyor. Bizde bu sayfada Hercai dizisinden ayrılan çıkan oyuncuları neden gittikleri ile birlikte detaylıca yazmak ve sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Yeni Sezonda Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan giden Oyuncular Kimler? sorusuna sırasıyla cevap verelim.

Atv de cuma günleri yayınlanan yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Ebru Şahin, Akın Akınözü, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası ve Macit Sonkan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mardin ilimizde ve Midyat ilçelerinde çekimleri devam eden Hercai dizisi 13. bölümüyle 20 Eylül 2019 cuma günü yeni sezonuna başlarken diziden ayrılmış olan oyuncular da merak edildi. İşte bu sezon ve başlandığı günden beri Hercai kadrosundan ayrılmış olan isimler:

Hercai dizisinden ayrılan çıkan giden oyuncular kimler yeni sezon

Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? (Yeni Sezon)

Bu başlık altında Hercai dizisinde bir süre görev almış ancak daha sonra ayrılmış oyuncuları sizlere duyurmak istiyoruz. Hercai dizisi yeni 2. sezonda dizide yer almayacak veya çeşitli nedenlerle yolları ayrılmış diziden çıkmış olan oyuncuları sizlere hemen sunalım sırasıyla.

Ayşegül Günay- Füsun Ağa

Hercai dizisinde rol alan oyuncu Ayşegül Günay Füsun Ağa rolünü canlandırıyordu. Hercai dizisinde 68. bölümünde Füsun Ağa diziden ayrılacak. Ayşegül Günay Hercai dizisinde önemli bir karakterdi. Senaryo gereği  diziden ayrılması gerekiyor.  Ayşegül Günay 1959 doğumludur. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Yer Gök Aşk, Sümelanın Şifresi, Asla Vazgeçmem, Kuruluş Osman, Hercai, Bir Şansım Olsa dizi filmlerinde rol aldı.

Aysegul Gunay hercaiden ayrildi

Serhat Tulumluer – Hazar Şadoğlu

Hercai dizisinde ilk bölümden itibaren yer alan ve önemli bir role sahip olan Hazar Şadoğlu karakteri diziden kısa süre içerisinde ayrılacaktır. Hazar Şadoğlu karakterine ise oyuncumuz Serhat Tulumluer hayat vermekteydi. Serhat Tulumluer’in diziden neden ayrıldığı ise açıklanmadı.Hazar Şadoğlu Hercai’den Neden Çıktı

Aslı Samat- Melike

Hercai dizisi yeni bölümünde dizinin başından beri rol alan oyuncu Aslı Samat diziden ayrıldı. Melike rolünü canlandıran cana yakınlığı ve sevimliliği ile herkesi etkileyen oyuncu Aslı Samat Hercai dizisinden ayrılıyor.

asli somat hercaiden ayrildi

Ebrar Demirbilek – Gül

Hercai dizisi Gül Diziden Çıktı mı ayrıldı mıHercai dizisinde çocuk oyuncu olarak yer alan Gül karakteri diziden ayrıldı. Reyyan’ın da kardeşi olan Gül karakterine Ebrar Demirbilek hayat veriyordu. Okul hayatının olumsuz etkilenmemesi için Ebrar Demirbilek Hercai dizisinden ayrıldı. Böylelikle Gül karakteri Hercai dizisinden ayrılmış oldu.

Ahmet Kayakesen – Harun

Hercai dizisinde Harun karakterine hayat veren Ahmet Kayakesen dizinin 56. bölümünde kadrodan ayrıldı çıktı. Hercaide rol alan ve Yaren’in kocası Harun karakterine hayat veren Ahmet Kayakesen’in diziden ayrılacağı kesinleşti. Hercai dizisinin ilk bölümlerinden beri dizide bulunan oyuncu yeni dizilerden birinde görev alacağı için Hercai dizisiyle vedalaştı.Hercai dizisinden ayrılan Ahmet Kayakesen - Harun rolü

Aydan Burhan- Hanife

Hercai dizisinde rol alan ce Hanife rolünü canlandıran oyuncu Aydan Burhan diziden ayrıldı. Aydan Burhan Hercai dizisi 44. bölümünde ölerek diziden ayrıldı. Dizinin yapımcısı Banu Akdeniz Aydan Burhan’a sosyal medya hesabından teşekkür etti.

hercai aydan burhan diziden ayrildi

Elif – Duygu Yetiş

27 Mart cuma günü yayınlanan yeni bölümde Elif karakteri intihar ederek öldü diziden ayrıldı. Hercai dizisinde kimsenin beklemediği bu ayrılık nedeni ile herkes çok şaşırdı. Azat ile evlenmesini ve mutlu olmasını beklerken nüfus cüzdanını bırakıp intihar eden Elif Aslanbey herkesi üzdü.Hercai Elif Aslanbey intihar etti

Hazar Bey – Serhat Tutumluer

Reyyan’ın babası rolündeki Hazar Bey dizide 1 Kasım Cuma günü yayınlanan 19. bölümde vurularak diziden çıktı. Reyyan babasının öldüğünü görünce şok oldu. Hazar Bey karakterini canlandıran Serhat Tutumluer Hercai dizisinden sonra yeni başlayacak bir dizide oynayacak. Hazar Şadoğlu Hercai dizisinden çıktı ayrıldı izleyenler çok üzüldü. Hem oyuncumuz adına hemde Reyyan adına.. NOT: Dizinin yeni bölümünde Hazar beyi kimin vurduğunu gösterecekler. Bize göre onu vurduran Azize olmuştur. Ancak Reyyan’ın gözünde Miranı bitirmek ve küçültmek için yapılmış bir oyundur bu vurulma. Bakalım Reyyan ve Miranın arası açılacak mı Hazar Şadoğlu’ndan sonra.. Not 2: Hercai dizisi senaristi Berfu Ergenekon ile yaptığımız görüşmede Hazar karakterinin vurulmadığını, merdivenlerden düştüğünü ve diziye devam edeceğini öğrendik. Bu konuyu gelecek hafta uzunca açıklayacaklarını ve Hazar Şadoğlu’nun bir çok gizeme sahip olduğunu, bu nedenle diziden kesinlikle ayrılmayacağını açıkladı. İzleyicilere duyurulur.. Hazar ŞAdoğlu Hercai dizisinden çıktı ayrıldı

Eylem Tanrıver – Keriman

Hercai dizisinde konaktaki hizmetlilerden birisi olan ve Keriman karakterini canlandıran Eylem Tanrıver diziden son ayrılan isim oldu. Rolü çok fazla olmasa da Aslanbey konağındaki hizmetli görevli kadınlardan birisi olan Eylem Tanrıver yeni sezonda Hercai dizisinin kadrosunda yer almayacak. Hercai dizisinde Keriman neden ayrıldı? Eylem Tanrıver Hercai dizisinden neden ayrıldığına dair bir açıklama yapmadı ancak sağlık nedeniyle dizide yer almayacağına dair bilgiler var. Eğer sağlık nedeni ile ayrıldıysa Eylem Tanrıver’e acil şifalar diliyoruz.

Eylem Tanrıseven Hercai dizisinden ayrıldı

2- Eda Elif Başlamışlı – Elif Aslanbey

Hercai dizisinin başladığı ilk haftalarda onu ürkek bakışları ile tanıdık. Daha önce dizi deneyimi az olsa da eğitim hayatı nedeniyle 3. bölümde Eda Elif Başlamışlı dizide canlandırdığı Elif Aslanbey karakterini Duygu Yetiş’e devretti. Eda Elif Başlamışlı eğitim hayatına devam ettiği için diziden ayrıldı ve halen okulu devam ediyor. Azize hanım’ın gözdesi olan Elif rolü dizinin en önemli karakterlerinden birisi haline gelecek ileriki bölümlerde. Eda Elif Başlamışlı’ya eğitim hayatında başarılar diliyor yerine gelen yeni Elif Aslanbey rolündeki Duygu Yetiş’e başarılar diliyoruz.

Eda Elif Başlamışlı diziden ayrıldı Hercai Elif Aslanbey

3- Eda Tezcan – Senarist

Evet daha önceki konumuzda sizlere Hercai dizisinin senaristi olan Eda Tezcan’ın haberini yazmıştık ve diziden ayrıldığını duyurmuştuk. Haber için buraya Tıklayın >> Eda Tezcan Hercai dizisinden Neden Ayrıldı? Yeni Sezon öncesindeki bu ayrılık gerçekten diziyi nasıl etkileyecek bizlerde çok merak ediyoruz. Ama Eda Tezcan yazdığı tüm dizileri reytinglerde oldukça yükseklere çıkarmayı başaran nadide senaristlerden birisi olduğunu biliyoruz. Yeni sezonda da Hercai dizisinden ayrılan Eda Tezcan büyük ihtimalle Gold filmin yeni dizisi Şeref Sözü dizisini senaryolaştıracak. Hercai dizisinden ayrılıp çıkan senarist Eda Tezcan’a yeni sezonda yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Eda Tezcan Hercai dizisi Senaristi diziden ayrıldı

4- Mert Altınışık – Hercai Yeni Oyuncu

Mert Altınışık ismini duyanlar Hercai dizisine geldiği için çok sevinmiştir büyük ihtimal. Ancak bize gelen son bilgilere göre yeni sezon kadrosunda bulunması beklenen Mert Altınışık diziden ayrılmış. Ancak bu haberin doğruluğundan emin olamadık, bu nedenle bunu kesin bilgi olarak yazmak istemiyoruz. Zaten Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin ile resimleri sosyal medyaya düşen ve diziye kesin katıldı gözüyle bakılan Mert Altınışık belki de kadroya daha sonraki bölümlerde dahil olacaktır. Bu konuda net bilgiler haberler gelirse sizlere hemen yazacağız.

Mert Altınışık Hercai dizisinde ayrıldı mıYeni Sezon Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Giden Oyuncular Kimler? sorusuna vereceğimiz cevaplar şimdilik bu kadar. Yeni oyuncular diziden ayrılırsa buraya ekleyerek sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Yeni Sezonda oldukça aksiyon dolu bölümler bizleri bekliyor. Reyyan ile Miran bir bebek sahibi olacak. Bakalım Azize o bebeği yaşatacak mı? Diziyle ilgili tüm haberler ve tüyolar için sitemizde bulunan Hercai kategorisine göz atabilirsiniz. Burada >> Hercai Dizisi Hakkında Haberler Oyuncu Bilgileri

Not: Son olarak Hercai dizisinin kitap yazarı olan Sümeyye Koç hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğimiz ve Sümeyye Koç’un Hercai kitabından sonra yazmaya başladığı yeni Serzeniş ve Hükümran gibi güzel hikayelerin de ilerleyen zamanda Hercai gibi dizi olacağını şimdiden müjdeleyelim. Atv ile anlaşan Sümeyye Koş yeni sezonlarda Hercai gibi bir diziyi daha izleyicilere hazırlayacak. İşte merak edenler için Sümeyye Koç:

Hercai dizisinin kitap yazarı Sümeyye Koç bilgileri

Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? Yeni Sezon çıkan giden oyuncular konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizle katılabilirsiniz. Yorum yazdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Herci dizisi başlasın