Hercai Dizisi Yeni Sezon Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Hercai Dizisi Yeni 2. Sezon Tekrarları Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta?

Atv ekranlarında cuma günleri yayınlanan Hercai dizisinin yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak tekrarları hangi günler saat kaçta Atv’de olacak diye merak edenler için bu sayfayı oluşturduk ve sizlere güncel bilgileri buradan duyurmak istiyoruz. 2019 yılında başlayan ve sezonun en çok ses getiren dizilerinden birisi olan ve cuma günleri yayınlanmaya başladıktan sonra diğer dizilerin reytinglerini düşüren Hercai dizisi beklentilerin çok üzerinde reytingler alarak oldukça iyi bir başlangıç yapmış bir yeni sezon onayını diğer dizilerden önce almıştı.

Hercai dizisi tekrarları ne zaman güncel liste;

Hercai Yeni bölüm 21 Şubat Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 23 Şubat Pazar Saat 15.50

Hercai 4 Şubat salı Saat 23.45
Hercai Yeni bölüm 7 Şubat Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 8 Şubat CUMARTESİ Saat 13.00
Hercai 9 Şubat Pazar Saat 15.50

Hercai Yeni bölüm 31 Ocak Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 1 Şubat CUMARTESİ Saat 12.00
Hercai 2 Şubat Pazar Saat 15.45

Hercai 24 Aralık Salı Saat 23.50
Hercai Yeni bölüm 27 Aralık Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 28 Aralık CUMARTESİ Saat 00.20
Hercai 29 Aralık Pazar Saat 15.40

Hercai dizisi tekrarları ne zaman yayınlanacak? Hercai dizisi tekrar günleri hangi gün hangi saatte konumuz güncellenerek sizlere yeni tarihler bildiriliyor.

Hercai dizisi yeni sezona ilk önce 13 Eylülde başlayacağını duyursa da daha sonra 20 Eylül cuma gününe ertelendi. Dizinin 1 hafta gecikme sebebi ise çekim yerlerindeki yoğun sıcak gösterildi. Ağustos sonu toplanan Hercai dizisinin set ekibi çekimleri devam ettiriyor ve dizi ilk bölümüyle 20 Eylül 2019 Cuma günü Atv de ekrana gelecek. Hercai dizisi 2. sezon ilk tekrarı dizinin yayınlandığı 20 eylül gününün bir sonraki günü yani 21 Eylül cumartesi saat 10.00 da Atv de ekrana gelecek.

Hercai 2. Sezon Tekrarları hangi günler saat kaçtaHercai dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

Hercai dizisinin yeni sezonu başlaması için okulların açılmasını beklememiz gerekiyor. Genellikle kanallar iyi dizilerini okulların açıldığı haftanın sonrasında başlatıyor. Atv diziler konusunda oldukça şanslı ve güçlü kanallardan birisi. Birçok dizisi hem gün birinciliğine hem de hafta birinciliğine oynarken cuma günleri ekrana gelen Hercai dizisi yıllardır cuma gününe damgasını vuran ve sürekli birinci olan Arka Sokaklar dizisinin reytinglerini olumsuz etkilemiş ve gün birinciliğini ATV almıştır. Hercai de göstermiş olduğu bu başarıyla yeni sezonda da devam etmeye hak kazanmış ve 12 bölüm süren ilk sezonun ardından 13. bölümü ile Eylül ayında büyük ihtimalle de 20 Eylül ya da 27 Eylül tarihinde ekrandaki yerini alacak. Hercai dizisi büyük ihtimalle 20 Eylül 2019 Cuma günü 2. sezonuna başlamış olacak.

Hercai Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak 2019-2020Hercai dizisinin yeni sezon bölümleri hangi günler tekrar edecek?

Atv ekranlarında cuma günleri yayınlanan Hercai dizisinin tekrarları oldukça merak ediliyor ve dizinin yeni bölümünü izleyemeyen ya da yeniden izlemek isteyen seyirciler Hercai dizisinin tekrarının ne zaman olduğunu merak edip bizlere soruyorlar. Hercai dizisinin tekrarları yeni sezonda Atv’de başka dizilerinde başlamasıyla yeniden şekillenecek ve Hercai dizisinin yeni sezondaki tekrar bölümleri gün değiştirdi. Daha önce Cumartesi ve Pazar günleri ağırlıklı yayınlanan Hercai dizisinin tekrarları haftaya dağılacak ve sayısı azaltılacak.

Hercai Dizisi Yeni Sezon Tekrar BölümleriHercai dizisinin tekrarları 2. sezon neden az yayınlanıyor?

Hercai dizisi ilk sezonda 12 bölüm ekrana gelmiş ve daha sonra yaz tatiline girmiştir. Yaz tatilinin ardından yeni sezona başlayan Hercai dizisinin tekrarları geçen sezona göre daha az verilecek. Bunun temel sebebi ise Hercai dizisi ile birlikte bazı dizilerin Atv’de yeni başlaması ve ATV o dizilerin tutulup izlenmesi için yeni dizilerin tekrarlarına önem vermesinden kaynaklanıyor. Yani burada Hercai dizisinde verilen önemin azalması söz konusu değil yeni dizilere daha çok şansın verilmesi söz konusudur.

Hercai Dizisi Yeni Sezon Tekrar Bölümleri ne zamanHercai dizisinin tekrarları hangi günlerde saat kaçta yayınlanacak ATV yeni sezon yayın akışı nasıl?

İlk sezonu ile 29 Mart 2019 Cuma günü ilk bölümü ile Atv ekranlarında cuma günleri başlayan yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren oldu oranları ile dikkat çeken hem sosyal medyada hem de televizyon dünyasında 2019 yılına damga vuran en önemli yapım olarak dikkatleri çekti. Hercai ilk bölümlerinden itibaren 13-14 Total oranlarına yaklaşan oranları ile dizi dünyasının da dikkatini çekti. Hercai dizisinin hangi günlerde tekrarlarının yayınlanacağı yeni sezonda gün değiştirip değiştirmeyeceği de merak konusu oldu. Öncelikle Hercai dizisi yeni sezonda yine aynı gün yani Cuma günleri yayınlanmaya devam edecek. Ancak Hercai dizisinin tekrar edeceği günler değişecek. Çünkü yeni dizilerin Atv’de ekrana gelmesi diğer dizilerin tekrar günlerini ve saatlerini değiştirecek.

Hercai Dizisi 2. Sezon Tekrar BölümleriHercai 1. Sezon Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Atv almış olduğu kararla ilk sezonun tüm bölümlerini izleyicilerine 21 Haziran 2019 Cuma akşamından itibaren her cuma yeniden verecek. Böylelikle yaz ayları boyunca her cuma günü Hercai dizisinin tekrarları ekrana gelmiş olacak. Hercai 21. haziran cuma Saat 20.00 de Atv ekranlarında yeniden tekrarları ile başlayacak. Hercai 1. Bölümü ile 21 haziranda, 2. bölümüyle 28 haziranda Atv ekranlarında olacak. Bu güzel diziyi yeniden izlemek isteyenlere özellikle duyurmak istedik..

Hercai Dizisi Yeni Sezon Tekrarları ne zamanHercai Dizisinin 2. Sezon Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

ATV yayın akışına bakarak sizlere Hercai dizisinin tekrarlarının yeni 2. sezonda hangi günlerde saat kaçta yayınlanacağını sürekli güncel tutacağımız bu sayfada sizlere sunacağız ve her hafta sayfamızı yenileyerek Hercai dizisinin Atv ekranlarında hangi günlerde saat kaçta yeni bölümleri ile ekrana geleceğini, Hercai tekrarlarının ne zaman yayınlanacağını duyurmaya devam edeceğiz. Yeni 2. sezonda da en gözde dizilerden birisi olacak olan Hercai dizisi yayınlandığı ilk haftadan beri seyircilerden büyük bir ilgi ve alaka gördü. Bu nedenle yeni sezonda da Hercai dizisi hem Reyyan severlerin hem de Miran hayranlarının ilgi odağı olmaya devam edecek.

Hercai dizisi yeni sezona büyük bir aksilik olmazsa 20 Eylül 2019 Cuma günü saat 20:00 da yayınlanacak yeni sezon ilk bölümü ile başlayacak. Hercai dizisinin yeni sezon 2. Bölümü 27 eylül 2019 cuma ekrana gelecek. Genellikle Hercai dizisinin yeni bölümlerinden sonra gece yarısı yeni bölümün hemen ardından dizinin tekrar bölümü yayınlanacak. Yani cuma 02.00’de Hercai dizisinin yeni bölüm tekrarını bulabilirsiniz.

Hercai Dizisi Yeni Sezon Tekrarları hangi günlerHercai dizisi Yeni 2. sezon tekrarı hangi gün saat kaçta:

Hercai dizisinin tekrar edeceği günleri ve yeni sezonda ekrana geleceği saatleri detaylı bir şekilde Atv yayın akışından bakarak sizlere her hafta güncelleyeceğiz. Hercai dizisi cuma günleri ekrana geldikten hemen sonra cumartesi günleri tekrar bölümünü mutlaka yayınlıyor. Pazar günü de tekrarıyla izleyiciyle buluşan Hercai dizisinin yeni sezonda yeni dizilerin başlamasıyla hafta içinde tekrar sayılarının azaltılması düşünülüyor. Çünkü yeni diziler başlayacağı için Hercai dizisi eskisi kadar önem vermesi beklenmiyor. Hercai dizisinin 2. sezondaki hafta içinde tekrar gün ve saatleri artarsa buraya ekleyeceğiz ve sizlere tarih ve gün olarak yazacağız.

Hercai Dizisi Yeni 2. Sezon Tekrarları AtvHercai dizisi 2. sezonda hangi günlerde yayınlanacak?

Hercai dizisi ilk sezon olduğu gibi 2. sezonda da cuma günleri Atv’de ekrana gelmeye devam ediyor. Hercai dizisi bildiğiniz gibi Mardin’in Midyat ilçesinde ki konaklarda çekimlerine devam ediyor. Ancak ilerleyen bölümlerde Reyyan karakterinin İstanbul’a gideceği ve İstanbul’da başına birçok işlerin geleceğini Hercai kitabından okuduğumuzda anlıyoruz. Ancak geçtiğimiz haftalarda Hercai dizisinin senaristi değiştiği için kitaptaki yazılanlar senaryoya nasıl etki eder değişiklikler yaşanır mı yeni senarist diziyi nasıl bir yöne doğru götürecek bizler de oldukça merak içindeyiz. Senarist Eda Tezcan‘ın diziden ayrılmasından sonra yeni senaristin kim olduğu, Hercai dizisinin senaristi neden ayrıldı sorularını merak edenler için mutlaka bu sayfaya göz atmalarını rica ediyoruz: Tıklayın >>>

Hercai’de Şok Ayrılık, Hercai Senaristi Neden Diziden Ayrıldı, TIKLAYIN

ülkemizin oldukça güzel bir coğrafyasında çekimleri devam etmekte olan Hercai dizisinin çekimleri yeni sezonda da ilgi odağı olmaya devam edecek ve Hercai dizisi yeni sezonda yeni oyuncular ile yoluna devam ediyor. Atv ekranlarında cuma günleri yayınlanan Hercai dizisinin yine sosyal medyaya damga vurması yeni sezonuyla birlikte Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi önemli oyuncuların baş rolünü oynadıkları dizinin haftanın en çok konuşulan dizileri arasında olacağına şimdiden garanti verebiliriz. Akın Akınözü ve Ebru Şahin GERÇEK SEVGİLİ Mİ? TIKLAYIN >>Hercai Yeni Sezon Çekimleri ve TÜYOLARI?

Hercai dizisi yeni sezon oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Akın Akınözü, Ebru Şahin, Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen. Hercai dizisinde 2. sezonda yeni katılan oyuncuların olacağına daha önce sizlere duyurmuştuk. hatta dizinin başrol oyuncusu olan Ebru Şahin’in Beni Affet dizisinin Kemal karakterini canlandıran Mert Altınışık ile çekilmiş olduğu fotoğraf ve altına yazmış olduğu yazı ile yeni sezonda oyuncunun diziye gireceğini kesinleştirilmiş oldu. Hercai dizisinde 2. sezon giren tüm oyuncular için TIKLAYIN >>

Hercai Dizisine 2. Sezon Katılan Yeni Oyuncular Kimler?

HERCAİ Ebru Şahin Mert Altınışık

Hercai Dizisinin 2. Sezon Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak 2019-2020

Hercai dizisinin 2. sezondaki tekrar bölümlerini sizlerle bu konumuzda Atv yayın akışından takip ederek sürekli paylaşacağız. Hercai dizisinin tekrarları isimli bu konumuz sürekli güncellenecektir. Hercai dizisi yeni sezon ilk bölüm tekrarı 20 Eylül 2019 cuma yayınlanan 13. bölümün hemen ertesi gün yani Cumartesi 23:45’te atv ekranlarında olacak. Hercai dizisinin tekrarı Pazar akşamları saat 12.00 da Atv de ekrana gelecek. İzleyenlerin ilk sezonda çok beğendiği Hercai dizisinin 2. sezonda da sevilerek izleneceğini düşünüyoruz ve Hercai dizisinin yeni sezon tekrarları hafta içi de devam edecek. ATV bilgileri güncelledikçe bizde yayın akışına göre sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Hercai Yeni Sezon 20 Eylül Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrar 21 Eylül Cumartesi Saat 12.00
Hercai yeni Sezon Tekrarı 22 Eylül Pazar Saat 20.00
Hercai Yeni bölüm 27 Eylül Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrar 28 Eylül Cumartesi Saat 12.00
Hercai Tekrarı 29 Eylül Pazar Saat 12.20
Hercai Tekrarı 30 Eylül Pazartesi Saat 00.00
Hercai Yeni bölüm 4 Ekim Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrar 5 Ekim Cumartesi Saat 23.20
Hercai Tekrarı 6 Ekim Pazar Saat 12.25
Hercai 8 Ekim Salı Saat 00.20
Hercai Yeni bölüm 11 Ekim Cuma Saat 20.00

Hercai Tekrarı 13 Ekim Pazar Saat 00.20
Hercai Yeni bölüm 25 Ekim Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 27 Ekim Pazar Saat 00.20
Hercai 29 Ekim Salı Saat 23.50
Hercai Yeni bölüm 1 Kasım Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 2 Kasım CUMARTESİ Saat 00.20
Hercai 4 Kasım pazartesi Saat 00.20
Hercai Yeni bölüm 8 Kasım Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 9 Kasım CUMARTESİ Saat 00.20

Hercai 18 Kasım pazartesi Saat 00.20
Hercai Yeni bölüm 22 Kasım Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 23 Kasım CUMARTESİ Saat 00.20
Hercai Yeni bölüm 29 Kasım Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 30 Kasım CUMARTESİ Saat 00.20
Hercai 1 Aralık Pazar Saat 15.40
Hercai Yeni bölüm 13 Aralık Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 14 Aralık CUMARTESİ Saat 00.20
Hercai 15 Aralık Pazar Saat 15.40
Hercai 17 Aralık Salı Saat 23.50
Hercai Yeni bölüm 20 Aralık Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 21 Aralık CUMARTESİ Saat 00.20
Hercai 22 Aralık Pazar Saat 15.40

Hercai 24 Aralık Salı Saat 23.50
Hercai Yeni bölüm 27 Aralık Cuma Saat 20.00
Hercai Tekrarı 28 Aralık CUMARTESİ Saat 00.20
Hercai 29 Aralık Pazar Saat 15.40

Sizlerde Hercai dizisinin yeni 2. sezonundan beklentilerinizi aşağıya yazınız. Hercai Dizisi Yeni Sezon Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? konusuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Hercai dizisinin tekrar bölümlerini oynatın nolur hercainin yeri bende ayrı üzüldüm final yaptığı icin

Etiketler