Hercai Dizisi Final mi Yapacak 2020-2021 de Devam mı Edecek? (Sezon Finali mi)

Bu konumuzda sevilerek izlenen Hercai Dizisi Final mi Yapacak sezon finali mi olacak? Hercai 2020-2021 de Devam mı Edecek? (Sezon Finali mi) yoksa bitecek mi sorularına yanıt arayacağız. Atv ekranlarında cuma günleri oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşan hercai dizisinin kaç bölüm süreceği kaç sezon devam edeceği ve bu sezonun sonunda 2020 Mayıs ayında final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak gibi sorular oldukça merak ediliyor. İşte tüm sorulara yanıt vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Hercai Dizisi Kaç Sezon Sürecek kaçıncı Sezon BitecekHercai Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Öncelikle hercai dizisinin final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak 3. Sezonda da devam mı edeceği konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Bildiğiniz üzere dizileri devam ettiren en önemli faktörlerden birisi dizilerin almış olduğu reyting oranlarıdır. Hercai dizisi cuma günlerinin en çok izlenen dizisi olarak ilk sezon çok daha yüksek seyreden reyting oranlarına rağmen ikinci sezonunda da yine cuma günlerinin birincisi olmaya devam ediyor ve reytinglerdeki başarısını kısa süreli değil uzun süreli olduğunu bizlere gösteriyor. Ortalama olarak hercai dizisi almış olduğu 9 ve 10 Total reyting sonrasında cuma günlerinin en çok izlenen dizisi en beğenilen dizisi ve baş rolleri birbirine en çok yakışan dizisi olmaya devam ediyor.

Elbette dizinin çok reyting almasını sağlayan faktörlerden birisi de dizinin başrol oyuncularının uyumlu olmasıdır. Akın Akınözü ve Ebru Şahin gerçekten de hercai dizisinde kendilerini buldu ve izleyenlere güzel bir hikaye sundular ve bu başarıları reytinglere de doğrudan yansıdı. Hercai dizisi final mi yoksa sezon finali mi yapacak şimdi almış olduğu reyting oranlarına göre kesinlikle hercai dizisi sezon finali yaparak 3. sezonda da yani 2020-2021 yıllarında da kaldığı yerden devam edecektir bizim şimdilik görüşümüz böyle. Çok sevilen dizilerin bitişi kolay olmaz, ayrıca bu konuda rakipsiz bir dizi Hercai. Cuma günü yayınlanmaya başlayan bir çok diziyi final yaptırdı bile bu sezon.. Son Not: Hercai Dizisi 45. Bölümde Final Yapacak Bitecek (Kesin Bilgi)

Hercai Dizisinin Son Reytingleri NasılHercai Dizisi 2020-2021 Sezonu Devam Edecek mi?

Dizilerin devam etmesini sağlayan iki önemli faktör var, bunlardan birincisi dizinin almış olduğu reyting oranları iken diğeri de senaryonun güzel bir şekilde devam etmesidir. Hercai dizisinin reyting oranlarına baktığımızda oldukça iyi reytingler almaya devam ederken hercai 2020-2021 yıllarında da büyük ihtimalle kaldığı yerden devam edecek. Zaten ilk sezonda sadece 12 bölüm yayınlayan hercai dizisi ikinci sezonda geniş bir kitleye hitap ederek oldukça yüksek reyting oranları ile cuma günlerinin birincisi olmayı sürdürüyor.

Böylesine başarılı bir dizinin hemen bitirilmesi kesinlikle doğru olmaz. Sürükleyici bir hikaye bol aksiyonlu sahneler ve doğunun töresi ile güzellikleri arasında gidip gelen bir güzel hikaye izleyici tarafından beğenilen bir roman elbette diziye çok güzel aktarıldı ve bu dizi daha birkaç sezon daha devam edecek görünüyor. Son yıllarda dizileri tutturmak ve uzun süre devam ettirmek oldukça zorlaştı bir çok kanalın birçok dizisi kısa sürede erken final yaparak ekrana veda ederken hercai dizisi ikinci sezonun sonuna doğru hala çok yüksek reyting oranları almaya devam ediyor. Böyle başarılı bir dizinin yani hercai dizisinin 2020-2021 yıllarında da devam etmesini canı gönülden istiyoruz.

Hercai Dizisi kaçıncı Sezon Bitecek final yapacakHercai Dizisinin Son Reytingleri Nasıl?

Geçtiğimiz sezon 15 – 16 oranlarında Total reyting alan hercai dizisinin bu sezon biraz daha durulduğunu ve gerçek izleyiciye hitap ettiğini ve ortalama olarak 9-10 oranındaki Total reytinglerin çok ciddi bir potansiyel içerdiğini şimdiden söyleyelim. Kolay değil 9 oranındaki Total reyting demek yaklaşık 10 milyona yakın izleyiciyi kendisine bağlamak demek, şimdi sizlere sorsam kaç dizi 10 milyona yakın seyirciyi akşam kendisine baktırabilir diye sayılı dizi ancak bunu başarabiliyor. Kısa bir göz atalık yüksek reytingli haftalık dizilere:Hercai Final mi Yapacak Sezon Finali mi

Perşembe akşamları FOX TV’de yayınlanan mucize doktor pazartesi akşamları Show TV’de yayınlanan çukur dizisi ve yine Show TV’de cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey yıldızı gibi diziler bu başarıyı gösterirken ATV ekranlarında kuruluş Osman çarşamba günleri bir zamanlar Çukurova perşembe günleri hercai dizisi de cuma günleri bu başarıyı gösteriyor. Elbette Atv’ nin de hakkını vermek gerekir oldukça yüksek izlenme oranlarına sahip dizileri aynı kanalda buluşturmak kolay bir iş olmasa gerek. Hercai dizisi almış olduğu yüksek reyting oranları ile eğer sezon sonuna kadar devam ederse kesinlikle 3. Sezonda da hercai dizisinin devam edeceğini söyleyebiliriz. İşte hercai dizisinin son almış olduğu reyting oranları şu şekilde:Hercai dizisi son reytingleri 14 Aralık

Hercai Dizisi Kaç Sezon Sürecek kaçıncı Sezon Bitecek?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz reyting oranlarından yola çıkarak hercai dizisinin kaç bölüm süreceğini kaç sezon devam edeceğini kestirmek oldukça zor bir iş ancak öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki hercai dizisinin hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu birbiriyle çok uyumlu devam ediyor. Diziye yeni giren oyuncularla eskiden beri hercai dizisinde yer alan oyuncular uyum içinde devam ederken hercai dizisinin reytingleri 2. Sezon boyunca hiç aşağı düşmedi hatta son haftalarda yukarıya doğru bir atılım söz konusu. Elbette bu olumlu reyting sonuçları devam eder ve hercai dizisinin cuma günleri saltanatı pekişirse kesinlikle 3. Sezon ve 4. Sezon bile hercai dizisi için sürpriz olmaz. Merak edenler için Özel içerik:

Hercai Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Hercai Dizisi Final mi sezon finali mi olacak

Ayrıca cuma günleri reyting almak elbette zor bir iş ancak cuma günleri hercai dizisini zorlamak üzere ortaya çıkan diziler bir bir erken final yapmak zorunda kalıyor. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan sevgili geçmiş dizisi 8 bölümde 13 Aralık 2019 cuma günü erken final yaparak ekrana veda etti. Yine aynı gün yayınlanan Fox TV dizisi olan Ferhat ile şirin dizisi de almış olduğu düşük reytingler sonrasında kısa süre sonra erken final yapacak görünüyor. Geriye uzun vadeli olarak Kanal d ekranlarında yayınlanan arka sokaklar dizisi ile ATV ekranlarında ki hercai dizisinin baş başa kaldığını görüyoruz. Elbette TRT ekranlarında yayınlanan payitaht Abdülhamid dizisi de ciddi reytingler alıyor ancak onun izleyicisi sabit olduğu için farklı kanallara kolay kolay gitmiyor ve reytinglerde sabit bir şekilde 4 oranı civarında devam ediyor.Hercai Dizisi 2020-2021 Sezonu Devam Edecek mi

Görülen o ki hercai dizisine cuma günleri çok ciddi bir rakip gelene kadar hercai dizisi reytinglerini daha da artırarak yoluna devam edecek hatta final yapan ve erken final kararı alan dizilerin izleyicileri de hercai dizisine gelerek hercai dizisinin reytingleri ne daha da artmasına ve hercai dizisinin fenomen bir dizi olarak daha birçok sezon devam etmesine olanak tanıyacaklar. Hercai dizisi kaç sezon sürecek kaçıncı sezonda bitecek sorusuna şimdilik 2. sezonu bitmiş gözüyle bakacak olursak 3. Sezonunda garanti olacağını söylememiz yanlış olmaz çünkü kendisine rakip olan diziler bir bir final yapıyor ve ekrandan uzaklaşıyor daha doğrusu hercai dizisinin olduğu cuma gününe hangi dizi gelirse gelsin final yapmak ve ekrana veda etmek zorunda kalıyor bu nedenle diğer kanallar hercai dizisi varken kolay kolay cuma gününe dizi koyamayacaklar görünüyor.

Hercai Dizisi Reyting sonuçları nasılHercai dizisinin başarısını nasıl açıklarız?

Elbette hercai gibi dizilerin kolay kolay gelmediğini birçok deneme sonrasında iyi tutan senaryosu güçlü olan oyunculukları birbirine yakışan ve dizinin halkın içine girebildiği çok az sayıda proje olmasından dolayı her dizi tutmuyor. Yapımcılar çok iyi bildikleri için hercai gibi dizileri ellerinde tutmak ilk yapacakları iş olmalı ve hercai dizisinin bu başarısını sadece reytinglerde aldıkları bir başarı olarak değil dizi ekibinden kanalına kadar oyunculardan ses ve müzikçisine kadar her alandaki topyekün bir başarının dizi başarısı olduğunu görmemiz ve bu konuda hercai yapımcılarını kutlamamız gerekiyor.

Hercai Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali miSizlerde hercai dizisinin geleceği hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, hercai dizisi kaç sezon sürecek erken final yapar mı kaç bölüm sürmesini isterseniz gibi sorulara samimi cevaplarınızı bekliyor, aşağıya yorum olarak yazmanızı istiyoruz. Konumuzu okuduğunuz için teşekkür eder yazdığınız yorumlara da ayrıca tebriklerimizi iletiriz. Hoşça kalın iyi seyirler.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Hercai dizisi bnce devam etmeli o kadar cok sacma dizi varken en cok sevilen dizinin final olmasi mantıksız bnce
    HERCAİ DEVAM ETMELİİ!!!!!
    BENCE

  2. Avatar Günel 💔Hercai💔

    💔Hercai💔Dizisi İntikamla Başladı Aşkla Final Olsun Göz Yaşı Olmasın Dizinin Hekayesin Yazan Küçük Yaşlı Olsada Kalbinde Töre Adet Enenelerin Açıların Görmüş Yaşamış Gibi Yapıb Çok Zor Hekaye Miran Reyhan Açıları Adaletli Olamadı Töre Adetin Şu Kader Açıya Bağlamağ İyi Deyil Hayatımızda Olan Açıları Töre Adetleri Yapmır Bütün İnsanlar Yapır

Etiketler