Hercai Dizisi Dilşah’ın Gençliğini Oynayan Kız Kim? (Özlem Gezgin)

ATV’nin en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Hercai dizisinde son zamanlarda Dilşah karakteri oldukça dikkat çekmişti. Öldüğü sanılan ve sonradan oğlunun ve ailesinin karşısına çıkan Dilşah karakterinin gençliği de oldukça merak edildi. Bizde sizler için Hercai Dizisi Dilşah’ın Gençliğini Oynayan Kız Kim? sorusu hakkında bilgiler vereceğiz.Hercai Dizisi Dilşah

Hercai Dizisi Dilşah

Bildiğini üzere Dilşah, Miran’ın annesiydi. Ancak öldüğü sanılmaktaydı, Miran annesinin mezarına defalarca ziyarete gitmişti. Ama ölmeyen Dilşah bir süre sonra şaşırtıcı bir şekilde oğlunun karşısına çıkmıştı. Dizide gençlik yıllarından da kısa kısa kesitler verilecek olan Dilşah karakterinin bakalım nasıl bir gençliği olmuş? Dilşah gençliğinde neler yaşamış? izleyip göreceğiz.

Hercai Dizisi Dilşah’ın Gençliğini Oynayan Kız Kim?

Dilşah karakterinin gençliğine hayat verecek olan oyuncumuz Özlem Gezgin’dir. Özlem Gezgin’i merak eden pek çok kişi olmuş. Merak edenler adına Özlem Gezgin kimdir? kaç yaşındadır? hangi dizilerde yer almıştır? resmi sosyal medya hesabı nedir? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz. Özlem Gezgin ve hakkındaki tüm detaylar..

Özlem Gezgin Kimdir?

Özlem Gezgin, 17 Şubat 1996’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,62 boyunda ve 50 kilogramdır. Kova burcudur ve kahverengi gözlüdür. Akademi 35,5 Oyunculuk Bölümünde eğitim almıştır. Medcezir dizisi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Oyunculuktan önce 2 yıl kadar sporla çok yakından ilgilenmiş ve Galatasaray takımında basketbol oynamıştır.

Özlem Gezgin’in Yer Aldığı Diziler

2015 – Kiralık Aşk
2016 – Hanım Köylü
2017 – Kanatsız Kuşlar
2020 – Hercai (Dilşah’ın Gençliği)

Özlem Gezgin’in İnstagram Hesabı

Özlem Gezgin KimdirGüzel oyuncumuz Özlem Gezgin, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Özlem Gezgin’in resmi instagram hesabında 97 gönderisi bulunurken 119 bini aşkında takipçisi bulunmaktadır. Özlem Gezgin’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @ozlemgezginn

Hercai Dizisi Dilşah’ın Gençliğini Oynayan Kız Kim? sorusu gibi pek çok sora hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmına yazmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Hercai dizisinde yer alan oyuncuların tümüne ulaşmak için Hercai 2021 Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri isimli konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler