Hercai Dizisi Azra Kimdir? Hakkında Bilgiler (Sera Kutlubey)

Hercai dizisi ATV kanalında başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ederken, oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil etmeye de devam ediyor. Diziye şu sıralar yeni dahil olan karakter ise Azra karakteri oldu. Hercai dizisini seven okurlarımız ve izleyicilerimiz büyük bir merak ve heyecanla Azra karakterini araştırmaya başladı. Bizde sizler için Hercai Dizisi Azra Kimdir? sorusuna yanıt verip, Azra karakterine hayat veren oyuncumuz Sera Kutlubey‘i tanıtacağız.Hercai Dizisi Azra Karakteri

Hercai Dizisi Azra Karakteri

Hercai dizisinde çok yakında göreceğimiz karakterlerden bir tanesi de Azra karakteri oldu. Azra karakteri, Dilşah’ın kızıdır. 20’li yaşlarda olan Azra karakter hakkında resmi siteler tarafından net bir açıklama gelmemiştir. Azra karakteri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman sizlerle güncel olarak paylaşamaya devam edeceğiz. Hercai dizisi Azra karakteri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Hercai Dizisi Azra Kimdir?

Azra karakterine hayat verecek olan başarılı ve güzel oyuncumuz Sera Kutlubey’dir. Sera Kutlubey’i merak eden okurlarımız ve izleyicilerimiz adına onu da sizlere yakından detaylı bir şekilde tanıtacağız. Sera Kutlubey kimdir, hayatı, bilgileri, dizileri, sevgilisi, kıyafetleri gibi pek çok bilgiyi de haberimizin devamında paylaşacağız.Sera Kutlubey Kimdir

Sera Kutlubey Kimdir?

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,67 boyunda ve 52 kilogramdır. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamasının ardından, mesleğinde kendisini daha da çok geliştirmek için Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Kehribar dizisi ile yaşamış, en son ise Zalim İstanbul dizisindeki Cemre karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Sera Kutlubey’in Yer Aldığı Diziler

2016 – Kehribar (Genç Leyla)
2016 – Babam ve Ailesi (Hasret)
2017 – İsimsizler (Seher)
2019 – Zalim İstanbul (Cemre)
2021 – Hercai (Azra)Sera Kutlubey'in Resmi İnstagram Hesabı

Sera Kutlubey’in Resmi İnstagram Hesabı

Güzelliği ve oyunculuğu ile sosyal medyada da oldukça dikkat çeken oyuncumuz Sera Kutlubey, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Sera Kutlubey’in resmi instagram hesabında 88 gönderisi bulunurken, 507 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Sera Kutlubey’in resmi instagram sayfasını merak eden okurlarımız @skutlubey isimli hesabı ziyaret edebilirler.

Sera Kutlubey’in Sevgilisi Var Mı? Kim?

Sera Kutlubey'in Sevgilisi Var Mı KimGüzel oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilinin olup olmadığı oldu. Sera Kutlubey severleri büyük bir merakla sevgilisinin kim olduğu araştırmaya devam ediyor. Sera Kutlubey’in sevgilisi Sercan Sert‘tir. Çiftimiz birlikte olan fotoğraflarını resmi instagram hesaplarında sık sık takipçileri ile paylaşmaktadırlar.

Hercai Dizisi Azra Kıyafetleri

Hercai Dizisi Azra KıyafetleriHercai dizisinde kıyafetleri ile dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Azra karakteri olacak gibi görünüyor. Hercai dizisine Azra karakteri dahil olduğu zaman dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, pantolon, mont gibi kıyafetlerin yanı sıra ayakkabı ve aksesuarlarını marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Hercai Dizisi Azra Kimdir? sorusun yanıt verip, Azra karakterini canlandıracak olan Sera Kutlubey hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Hercai dizisi oyuncu kadrosunu yakından incelemek için Hercai 2021 Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler