Hercai Dizisi 75. Bölümde Final Yapacak Bitecek (Kesin Bilgi) 2021 Mayıs

Sevgili Hercai dizisinin sevenleri, son aylarda en çok merak edilen konulardan birisi olan Hercai dizisinin ne zaman final yapıp biteceği konusundaydı. Bizde uzun bir araştırma yaptıktan sonra HERCAİ dizisi ile ilgili kesin bilgilere ulaştık ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte Hercai Dizisinin 75. bölümde bitip final yapacağına dair kesin bilgiler ve deliller..

Son Bilgiler: Haber ajansımıza gelen son bilgilere göre Hercai dizisi 75. bölümü beklemeden 69. bölümde erken final yapacak. Biz dizinin Mayıs ayı sonunda 75. bölümde biteceğini düşünsek ve bunu yazsak da dizinin düşen reytingleri daha erken final kararı almasına neden oldu. Kesin olmasa da dizinin 69. yada 70. bölümde Nisan ayının son haftası final yapacağı bildirildi.

Hercai Dizisi 45. Bölümde 2020 Mayısta Final mi Yapacak

Hercai Dizisi 75. Bölümde Final mi Yapacak?

Öncelikle sevilerek izlenen Hercai dizisi geçtiğimiz sezon başlayan ve en iyi çıkış yapan dizilerden birisi oldu. Almış olduğu 15 oranına yakın total sonuçları ile reytinglere damga vurdu. Hal böyle olunca en sevilen dizilerden birisi oldu Hercai. Üstelik başrollerindeki Ebru Şahin ve Akın Akınözü dizide çok sevilen karakterlere hayat veriyor. Dizide Reyyan ve Miran karakterlerini canlandıran oyuncular oldukça sevildi ve büyük bir fan kitlesi oluşturdu. Böylesine sevilen dizilerde bu başrollerin ön plana çıkması elbette normalde ama oyuncular sevgi seline kapıldı adeta..

Hercai Dizisi 2. Sezon Nasıl İlerledi? İlk sezon Hercai dizisi 15 oranlarına yakın reytingler almıştı. Ancak ikinci sezon pek istenildiği gibi başlamadı. Hercai dizisinin reytingleri düştükçe düştü. 2. sezon ilk haftalarında 6-7 oranlarına kadar reytingler düşünce Hercai dizisi erken final mi yapacak soruları sorulmaya başlandı. Ancak daha sonra reytingler yeniden yükselişe geçerek yeniden 8-9 oranlarına ulaştı. Ancak şöyle bir gerçek var ki Hercai dizisinin bu sezon 2. sezonu ve çok büyük bir değişiklik olmazsa dizi 2 sezon sürecek şekilde senaryolaştırıldı. Yani Hercai dizisi 2. sezonda bitecek final yapacaktı ancak pandemi sebebi ve dizinin yüksek reytingleri diziyi uzattı. Bu da dizinin 3. sezonda 2021 Mayıs ayında biteceğini gösteriyor.

Hercai Dizisi 3. Sezon Nasıl İlerliyor? 2. sezon koronavirüs nedeniyle erken bitince dizinin Mayısta planlanan finali de ertelenmiş ve 2021 Mayıs ayına kalmış oldu. Hercai dizisi 3. sezonda cuma günü çok güçlü rakip diziler ile mücadele ediyor. Daha sonra ise gün değiştirerek Cuma dan pazara alındı. Cuma günü Kırmızı Oda ve Ramo gibi diziler çok iyi reytinglere ulaşınca Hercai dizisi 3-4 oranındaki total reytinglere düştü. Bu gerileme sonrasında muhtemelen Aralık ayının sonu yada Ocak ayında Hercai dizisi gün değiştirecek görünüyor.

Hercai Dizisi 45. Bölümde Final mi Yapacak

Hercai Dizisi 2021 Mayıs Ayında 75. Bölümde Final Yapacak

Hercai Dizisi 75. Bölümde final yapacak çünkü 75. bölüm yaklaşık olarak 2021 Mayıs ayının 10 u civarında yayınlanmış olacak ve final yapacak. Peki nereden biliyorsunuz diye meraklı sorular gelecektir. Şuradan biliyoruz: Hercai dizisi geçen sezon ortalama 11-12 reyting almıştı sezonun son haftalarında, 2. sezonda ise ortalaması 7 oranına düştü. 3. Sezon ise bu rakam 4-5 oranına düştü ve dizi kanala zarar ettirmeye başladı. Bu arada Cuma günlerine yeni gelen diziler de bulunuyor. Mesela Kırmızı Oda ve Ramo dizisinin Cuma günleri yayınlanacağını ve ister istemez Hercai dizisinden izleyici çekeceğini düşünürsek Hercai dizisinin reytinglerinden bir miktar düşüş olacağı kesindir. Diğer yandan tekrara kaçan Hercai bölümlerinin yanı sıra diğer kanallardaki yeni dizilerin de Hercai dizisini olumsuz etkilemesi ile birlikte dizinin 3-4 oranındaki total reyting sonuçlarına düşmesi muhtemeldir.

Hercai Dizisi Anketi 2. Sezon Bitmeli mi 3. sezon devam mı etmeli

Bu nedenle Hercai Dizisi 75. Bölümde 2021 Mayıs da büyük ihtimal final olacak ekrana veda edecektir. Ayrıca farklı diziler olmasa da diziler genellikle 30-40 bölüm sonra yeteri kadar kendini anlattığı için izleyicilerinde bir azalma başlıyor. Bu nedenle Hercai Dizisinin 75. Bölümde 2021 yılının Mayıs ayında final yapması kimseyi şaşırtmayacaktır. Bu nedenle dizinin bir kez daha altını çizelim ki 2. sezonu sonunda final yapması kaçınılmazdı. Virüs nedeniyle dizi 3. sezonda da devam kararı almıştı.

Şunu da örnek olarak yazmak isterim ki Sen Anlat Karadeniz dizisine biz 2. sezonun sonunda final yapmalı dedik. Hatta gerekçe olarak düşen reytingleri göstererek dizinin artık kendisini tekrarlamaya başladığını ve mutlaka final yapması gerektiğini belirtmiştik. Ancak Dizi yapımcısı inatla diziyi final yapmadı ve 3. sezonuna taşıdı. Sonuç Sen Anlat Karadeniz ki rekorlar kıran bir diziydi ancak son bölümleri 4 reytingi zor aldı. Yani bir bakıma 3. sezonda dizi çakıldı kaldı. Sonrada Kasım ayının ortasında erken final yapmak zorunda kaldı.

Hercai Dizisi 75. Bölümde Final Yapacak?

Bu örnekte gördüğünüz gibi Hercai dizisinin de hakkı 2 sezondur. Eğer 3. sezona başlama gibi bir hata edecek olursa ki (koronavirüs nedeniyle 3. sezona zorunlu kaldı) kesinlikle buraya yazıyorum 3. sezonu tamamlayamaz ise düşük reytinglerden dolayı erken final yapacaktır Hercai dizisi. Bu nedenle sevilen bir dizi olarak hatıralarımızda kalması en doğru seçim olacaktır. Yapımcısı ile yapılan son röportajda diziyi tadından bırakmak istediklerini ifade etmişti. Buradan da dizinin 2. sezon sonunda final yaparak muhteşem bir finalle izleyicinin gözünde kaliteli başarılı bir yapım olarak kalmak istiyor. Ayrıca Mia yapım daha önce hiç bu kadar başarılı bir diziye imza atmamıştı. Yapım içinde güzel bir tecrübe oldu ve bu başarının üstüne daha çok dizi çekeceklerdir.

Hercai Dizisi 2020 Mayıs Ayında 45. Bölümde Final Yapacak

Hercai Dizisi 3. Sezon Sonunda Kesin  Bitecek Final olacak:

Evet yanlış okumadınız, hem yapımcısı Mia yapımın açıklamaları hem senaryosunun 55-60 bölüm civarında olması hem de 2. sezonun sonunda olmadı (3. sezonda) bitecek olmasını güçlendiriyor. Hercai Dizisi 75. Bölümde muhtemelen final yapacak ekrana veda edecektir. Atv ekranlarındaki bu sevilen güzel dizi en iyi çıkış yapan baş rolleri en çok sevilip tutulan ve oyuncuları birbirine en çok yakışan dizi Hercai dizisi oldu. Bir çok ödül alan dizi ekibi bu başarılarını yine benzer bir dizide devam ettirmek isteyecektir diye tahmin ediyoruz.  Bu amaçla bir anket hazırladık. Hercai dizisi bitmeli mi 4. sezon devam mı etmeli diye. Lütfen yanıtlayın:

Hercai Dizisi 4. sezon devam mı etmeli?


Hercai Dizisi 75. Bölümde final mi yapacak bitecek mi sorusuna sizlerde yorum ve görüşlerinizle yanıt verebilir yorumlarınızla bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Hercai dizisinin bu sezon aldığı reytingleri merak edenler Tıklayın >>Hercai 3. Sezon Reytingleri Nasıl İzlendi mi ? Görüşlerinizi bekliyoruz..

Güncelleme (28 Mart 2020) Hercai Dizisi 75. Bölümde Final Yapacak konusunda son haftalarda Koronavirüs nedeniyle çekimlerin durması da dizinin erken bitecek olmasında etkili olmaya başladı. Hercai Dizisi 75. Bölümde Final Yapacak mı yoksa virüs nedeniyle erteleme olur mu sorusu erteleme getirdi ve dizi 3. sezona kaldı ve yoluna devam ediyor.

Güncelleme 2 (27 Eylül 2020) Hercai dizisinin son aldığı reytingler finale doğru hızla ilerlediğini gösteriyor. Aylar önce Hercai dizisi 75. bölümde bitecek diye detaylıca yazmıştık. Muhtemelen yazdıklarımız doğru çıkacak. En fazla 5 bölüm daha ekleme yapılabilir ama Hercai dizisinin 75. bölüme ulaşması bu reytinglerle zor görünüyor. Yakında bu konuda detaylı açıklama yapılacaktır. Ayrıca: Hercai bitmesin diye bir kampanya başlattık: Hercai Bitmesin Final Olmasın

Güncelleme 3 (7 Aralık 2020) Hercai dizisinde işler yeniden değişmeye başladı. Son haftalarda alınan başarılı reytinglerle dizi final yapma tehlikesini atlatmış görünüyor. Hercai dizisi 4 Aralık 2020 cuma günü aldığı 6.99 total reyting oranı ile oldukça iyi bir çıkış yaptı ve adını reyting listesinde üst sıralara yazdırdı yeniden. Bu reyting oranları devam ederse Hercai 05. bölüm yerine 75. bölüme kadar uzayabilir ve Mayıs 2021 de sezon sonunda bitiş kararı alabilir. Umarız reytingler artar hatta Hercai 2021-2022 sezonunda da devam kararı alır.

Hercai 2021-2022 sezonu devam eder mi? 4. Sezon

Atv ekranlarında devam eden Hercai dizisi 10 Ocak gününden itibaren artık cuma değil pazar günleri yayınlanacak. Bu da akıllara pazar günü yeniden reytinglerin yükselebileceğini getirdi. Hercai 2021-2022 sezonu devam eder mi? 4. Sezonda Hercai yoluna devam edebilmesi için son aylarda reytinglerini 5-6 total reytingin üstüne çıkarması gerekir. Yeni transferler ile Hercai dizisi 4. sezonda da 2021-2022 yıllarında devam edebilir. Zamanla göreceğiz bunu. Şimdilik bilgilerimiz gereği Hercai Dizisi 75. Bölümde Final Yapacak bitecek olduğu konusunda ısrarcıyız.

Yorum yaz

210 Yorum

 1. Hercaiii bitməsin nə olar bitməsin ilk defa bir diziyi bu kadar çok sevdim♥️Arka sokaklar bitsin,kırmızı oda bitsin o dizileri hiç ama hiç sevmiyorum zaten hercaiii bitmmeee ne olur😓😓tüm hercai ekibine yalvarıyorum hepsinin önünde öluyorum lutfennn bitmesin hercaii dizisini çok seviyorumm Miran♥️…Reyyan♥️..Akın♥️…Ebru♥️♥️♥️♥️

  • yonetmenle konusmamız mumkunmu acama gercekten kırmizi oda cok sacma az bise ozledim cok bunalttı

 2. Bence engüzeli kırmızı oda dizisi en azindan bizim yasadimiz seyleri yayinliyorlar kir reytingleri kırmızı oda

 3. Bence dizi akılda kalması için sonu hüzünlü olmalı
  Yani başröl oyunculardan biri ölme
  İ bari finai böyle olsun destanlar ölü olunca akılda kalıcı olur biri ölmeli

 4. Madem haryar aşkını biti reytingleri tabi düşer yani harun geri gelse final olmaz vede reytingler daha fazla olur ama gelmiyecekse final o
  lsun

 5. Tadında bırakıp bitmeli.
  En çok beğenip izlediğim dizi.
  Uzatılırsa heyecan kalmaz.
  Reyyan ve Miran mutlu bir sonla dizi bitmeli.

 6. Ya hercai bitmesin zaten haftada tek izlediğim dizi.Ben başından beri izliyorum.Final olmasın.Hercai uzatılsın

 7. Ya ne olur final yapmayın hafta dada 1 hercai dizim vardı oda final yaparsa bidaha hiç bi diziye bukadar bagımlı olmayacam ya ben bu dizi ve oyuncuları görmek için Adanadan midyata kadar gittim oysa Adanada da var dizi seti ama ilgimi hiç çekmedi hercai severek ve begenerek i,liyorum ne olur final yapmayın

 8. ilk defa bu kadar bi diziye bağımlı kaldım çok severek izliyorum. Final olursa gerçekten çok üzülürüm lütfen devam etsin 🙁

 9. Hercai dizisi final olmasın çok severek izliyorum.Lütfen daha bitmemeli eğer biterse çok üzülürüm.Daha 20 sezon olsa izlerim.Çok güzel bir dizi yazık etmeyin ne olur

 10. Bencede final olmasın bende hiçbir bölümünü kaçırmadan izliyorum çok üzülürüm final olursa Ebru Şahin akınakınözü sizi çok seviyorum ❤️❤️❤️😊

 11. Hercai bence davam etmeli ama bir yandanda reytinglerin düşmesi kötü oldun, galiba bitmesi iyi olabilir. Ama etkileyici bir finali olmalı ❤️❤️🙂

 12. Hayır final olmasın daha reyyan doğuracak çocuğunu kucağına
  alacak büyütecek. Sonra Hazar
  Azizeyi affedip anne diyecek
  mutlu olacaklar kardeşler barişacak daha çok var bitmesine

 13. Sen kimsinde benim 2 dizimide kötülüyorsun hadsiz hadini bil ayrıca senin final yapacak dediğin diziler dünya çapında en iyi dizilerden biridir senin yazdıklarını okuyunca sinirden çıldırdım sakın yalan yanlış şeyler yazıp bizi çıldırtmayın ayrıca altını çizeyim hercai 4 sezon sürecek bide bunuda söyleyeyim Osman sınavın yeni dizisi olmasaydı sen anlat karadenizi bitirme kararı almazdı bu yalan yanlış haberini al başına çal seni şikayet etmediğimiz dua et yoksa hem hercai fanları hem sak fanları seni paraları kovdururdu bende dahil doğru düzgün haber yapıp sonra konuş kıskançlar o kadar kıskandığını belli etmeyin çünkü çok belli oluyorki bu 2 diziyi çekemeyen çatladığınız için biz çok mutluyuz…

 14. Ne olur bitmesin ben akın akın özüne hayranım hatta biliyormusunuz ben 12 yaşındayım hatta ebru Şahin ve akın akın özüne özel bir albüm oluşturdum eyer biterse herkes bana güler

 15. Simdi ben neden baslayacagmi bilemiyorum ey sizler dizi bitsin diyenler yani diziyi bitirmek isteyenler.Bence siz bitseniz cok iyi olurdu cok sevinirim biterseniz insallah.Sizin izleyen o Kirmizi oda yada Ramo neyi farkli bu diziden onlarin surekli cat pat biktik artik Ramodan bence onu bitirin.Benim Hercaimi bitirirseniz hayatda sizden hakkimi helal etmem.Ne buya bir baslatiyorsunuz bi bitiriyorsunuz.Haftada bir kez olan diziyide bize cok goruyorsunuz 4-5 degil omur boyu gitsede izlerim bu diziyi ama gidemeyecegni biliyorum ama en azindan 5sezon olsun ne olur.Diziyi bitirin diyenler size diyorum.Diziyi bitirin diyorsunuz ya ben anlamiyorum izlemek istemiyorsaniz neden Atv kanalini pazar izliyorsunuz.Izlemeyin ama izleyenleri rahat birakin.O bitsin diyen dilinizi varya disinizin arkasinda siki tutun!!!Hercaim seni cok seviyorum tek bolumini bile kacirmadan izliyorum♥️♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 16. Lütfen diziyi final yapmayın .bu dizi final olduğu zaman ATV de şansını kaybeder hem bu dizi çok güzel❤️❤️ REYMİR ❤️❤️

 17. Avatar Ebru şahin

  Merhabalar ben ebru şahin şuan hiç bir karar vermedik reytingler güzel gidiyor iyi günler😊 filmimizi sevdiğiniz için çok çok teşekkür ediyorum hepinize.

 18. Hercai ne zaman bitsede güzel, tadinda ve hafızalarda hep güzel dizi olarak kalayacak final yapsin lütfen.

 19. Hercai bu güne kadar izlediğim en güzel dizi. Başladığı ilk günden beri hiç kaçırmadan tekrar-tekrar seyrediyorum. Cook seviyorum bu diziyi, sevmek ne kelime bayiliyorum. Sıradışı hikayesi ve Miranla Reyyanin böylesine masum ve güzel aşkıyla farkını ortaya koyan dizi. Hercai bitemez, bitmemeli. Millionlarca insanı ekrana kilitleyan böylesine güzel bir dizinin devam etmesi şart bence.

 20. Avatar Mâhrijemal

  Hercai bu güne kadar gördügim en iyy dizi ne olur bitmesin.Bu dizide aşki okadar masum, güzel kutsal añlatmişlar ki emegi geçen her kese sonsuz teşekkürlerimi sunýorum.

 21. Lütfen hercai dizisi bitmesin her zaman kaçırmadan izliyorum bu zamana kadar hiç kaçırmadan izliyorum halada devam ediyorum
  HERCAİ bitmesinnnnnn

 22. Lütfen ya bitmesin Hercai dizisi çok iyi bir dizi çok severek izliyoru hiç bitmesin ya en iyi dizi Hercai Ben Türkmenistan izliyorum ve 4 5 sezonlari da olsun istiyorum bizim memleket de çok severek izliyorlar Hercai dizisini ne olursunuzi bitmesin çok üzũlürüz bitse 😢😢😢😢 Türkmenistan dan selam olsun

 23. Hercai bitmemeli çok seviyorum ne olur bitmesin daha 20 sezon olsa izlerim ama ne olur bitmesin çok güzel bir dizi gerçekten

 24. Efsane bir dizi HERCAİ. Çok severek izLiyorum! Bence 4’cu sezonda oLsun 5’ci sezonda. OyuncuLarın emeğine sağLık! ReytingLer yükseLdi dizinin… Devam devam finaL oLmasın

 25. Serija je posebna.. glumci su prekrasni. Da bi ostala stvarno dobra treba je zavrsiti. Svaki nastavak umanjuje njezinu ljepotu. Nove zavrzlame sve vise izgledaju naivno i tako umanjuju kvalitetu serije. Pozdrav iz Hrvatske. Pratim vas redovito

 26. Hercai dizisi harika bir dizi hiç kaçırmadan izliyorum tabiki bitmesin durmak yok yola devam lütfen

 27. Hercai oyuncularini vok seviyorum lzellile ebru ablami ve akin abimi banu anlamida cook seviyprum insAllah fonal olmaz amin

 28. Avatar Türkmenistanly Gül

  Hercai bitmesin ne oluuuuuur.Hey şu saýtdaky hemme türkmenistanlylar bilen tanişmak istiyorum ben Aşgabatdan yazayan a siz….Jevaplarinizi bekliyorum ne olur jevap yazin bana

 29. Cem karcı “hercai” dizisini bırakıp gidip “kırmızı oda” dizisini çekince hercai nin reytingleri düştü.Dizi yi çok güzel çok seviyorum ama tadında bırakılırsa sevinirim.

 30. “Bu dizi final olmasın diyenler bana katılan kaç kişi var”. Çok güzel bir dizi ilk bölümden şimdiye kadar izledim çok güzel eğer final olursa çok üzülürüm( ebru şahin ve akın akınözü ve diyer oyuncularımızda çok güzel rol lerini yerine getiriyorlar )gerçekten tebrikler. Final yapmayın hercai oyuncuları sizi gönülden tebrik ederim

 31. Avatar Sümeyye Polat

  Sakın bitmesin bir zamanlar Çukurova’da bitmesin ben bu iki diziyi severek izliyorum

 32. Bitsin artık tadında bıraksın lar diziyi çok seviyorum ama biraz sacmaladilar birde reyhan in aglamasindan biktik o onun annesi o onun babası o onun oğlu ne bu ya bitirin artik

 33. Bencede tadinda bitsin artik,tüm sırlar cikiyo herkes kavusup mutlu olacak derken senarist bu sefer yine baska düsmanlar cikariyor ortaya,ölüleri diriltiyor.Birakinda dillere destan muhtesem bir final yapin diger diziler gibi,uzatirsaniz reytingler zaten düser ve pisman olursunuz.Örnegin her hafta bakan olmuyor,cünkü bir düsman gidip digeri geliyor,cihan simdi ne alaka yakinda azatida kötü yaparsaniz hic sasirmam,gerci artik bakmiyorum

 34. Bitsin artık çünkü yordu,kim,kimle ne yapmış kim kimin çocuğu hepsi birbirine karıştı,ayrıca baş karakterlerin abartılı ağlama sahneleri hiç olmuyor,sevemedim,erkek adam bukadar çok ağlarmı,AMA lütfen mutlu bitsin,izleyicilere bu kadarını borçlusunuz,zaten hayat yeteri kadar zor,yüzümüzü güldürün lütfen

 35. Hercai dizisini seven okadar insan var.dizi niye bitiyo ki. Bende çok seviyurum diziyi. ta Azerbaycandan Kardeşlerimle bakiyuruz diziye

 36. Hercai bittmesin romantik duygusal hercai bittmesin çok seviyorum tek izlediğim filim azat günül aşkı miran reyhan aşkı Harun yaren aşkı

 37. Avatar Rabia Ela Korum

  Lütfen final yapmasın gününü degistirsinler ben bu dizinin buyuk hayranıyım cuma gününü iple çekiyorum ama suan bu haberi alfim çok üzüldüm

 38. Hiçbir dizi tadında bırakılmıyor. Kısa ama kaliteli diziler yapsalar keşke… Game of Thrones dediğimiz dizinin 1 sezonu 10 bölüm sürüyor ve yeni sezonu 1-2 sene sonra falan yayımlanıyordu. Herkes heyecanla bekliyordu yeni bölümlerini. Sherlock dediğimiz dizinin 1 sezonu 3 bölüm falandı ama izlemesi ve yeni sezonu beklemesi oldukça keyifliydi. Bizdekiler maşallah Hint dizileri gibi yıllarca sürüyor. Hepsi toptan bitse de kurtulsak!

 39. Bitmesin, ama cuma gunu yerine baska bir gun yayinlansin, ayni ” Sen cal kapimi” kibi. Yoksa YouTube ta izlerim, hem kas dafa.

 40. Senaristin ilk baslarda degismesi sanirim bircok seye sebep oldu. Zaten dizilerden ayrilan senarist -yonetmen gibi calisanlari hic adil bulmuyorum. sadece kendi calisma arkadaslarini degil biz izleyicilerede saygisizlik ve haksizlik ediyorlar.Her seye ragmen biz bu diziyi ilk gunden beri severek izliyoruz umarimda devam eder.

 41. Bu dizi kadar sacma bir dizi gormedim hemen bitsede daha kaliteli bir dizi gelse .Bu diziyi nasil izliyorsunuz.

 42. Tabikide bitmemeli. Bütün bölümlerde huzursuzluk yaşandı en azından bi 20 bölümde mutlu olduklarını görelim. Çele çocuğa kavuşsunlar reyyanla miran.Ayrıca miranın annesine kavuştuğunu da görmek istiyoruz.BİTMESİN!!!

 43. Hercai aslinda cok guzel bir dizi.en bastan beri izliyorum.ben calisirken boyle bir diziden haberim bile yoktu.ablam anlattiginda vurulmustum ben bu diziye ve izlemeye baslamistim.dizini cok sevdim.ama boyle uzadikca uzadi.hep ayni seyler tekrar gelmeye basladi.sirrini biri soylemek istiyor biri soylememesi icin yine bir sirla onu tehdid ediyor.hep kala kaliyor.Hercai dizisi de tipki sen anlat karadeniz dizisi gibi belkide bir ara dusuk yapip belkide yinede o final yapma gunune kadar reytingi yukselir.kim bilir…artik su intikamlar sirlar bir ortaya ciksin.baska bir mevzuda bulunsun dizi.yormaya basladi artik.her kes herseyi biliyor ama soylemiyorlar

 44. Tabiyki bitmemeli daha 2-3 sezon nedir 10 yıl süren diziler var ilk defa kaliteli bir dizi çekildi onu da bitirmek neyin nesi 💦

 45. Hayir bitmesin ama cuma gunu yerine baska bir gun yayinlansin o zaman reytigler dusmez cuma gunu kirmizi oda payitaht ust ust geliyor durum boyle olunca ailede ortak karar aliyor ve tek izleyen internetten izlemek zorunda kaliyor.ayrica her bolumde bir sir ortaya ciksin lutfen

 46. Çok güzel ve hiç aksatmadan izliyorum ama kalbim bukadar heyecana dayanmıyor bence tadında bırakmalılar

 47. Hayır bitmesin çok güzel oluyor ama artık Reyan la Miran bir araya gelsin onlar hiç birlikte olmadılar onlara çocuk heyecanı lazım😘😘😘😘😘

 48. Hercainin final yapacağına çok sevindim temcit pilavı gibi dönüp dolaşıyor aynı konu aynı laflar ilk zamanlar izleniyordu ama sürekli şiddet bağrış çıprış insanın sinirlerini geriyor yoruyor biz neseli esprili insanı dinlendiren diziler izlemek istiyıruz ailecek karar aldık bir filmde şiddet cinayet ve tabanca varsa asla o diziyi izlemeyeceğiz ve aileler arasında böyle kampanya başlattık en kısa zamanda final yapması ümidiyle

 49. Ben Hercai dizisini seviyorum ne olur final yapmasin ReyMir sizi seviyorum ReyMir aşki bitmesin.. 💞

 50. Lütfen hercai bitmesin çok seviyorum ilk sezon olduğunda bile çok üzülmüştüm bu sefer final olursa hiç dayanamam hercai devam etsin lütfennnn!!!!!!!!!

 51. LÜTFEN bitmesim Hercai ne olur herkeste bitmesin istiyor. Final olmasin Hercai TÜRKMENISTANIN yarisi onu izliyor. Final olsa herkes çok üzülür. Reyyan ve Miran aşki bitmesin. Inşallah bu kampanya işe yarar ve Hercai final yapilmaz. Her kes umut ediyor Hercai final olmasin…..

 52. Biterse saçma olur Reyyanla Miranin kavuşması lazım çocukları olması gerekiyor bu şekilde bitmesin

 53. Avatar Şasenem TM

  Bitmesin hercai devat etsin severek izliyoruz lütfen ne olur biz her cumaya dizi bekliyoruz her seyi birakip dizi seyrediyoruz bitmesin

 54. Ay da yılda bir kere kaliteli dizi yaptılar onunda final yapacaklarmış reyting düşükmüş 1.olmazsada hercai gönlümüzün birincisi 🥇🥇🥇🥇🥇🏆

  Tabiki final olmasın

 55. Mən Azərbaycanam Kırmızı oda və ya Ramo dizisini izlemiyorum Vallahi yanımdakilər arkadaşlarım bir sözlə dostlarım tanışlarım da izləmilər Amma HERCAİ bax onun yeri başqadı😀birinci bölümündən beri tek bölümünü kaçırmadım keşke Final olmasaaa yada Akın ve Ebru başa bir heyecan dolu bir diziye çekilseler onları ayrı görünce kötü oluyorum😕😍

 56. Avatar Midyatlı47

  Bitsin gitsin artık.midyatta 24 saat bağırıp çağıran bir ağa asla olmadı.çekilen yer midyat,ancak midyat ve midyat insanlarını asla canlandıramıyorlar.bittikten sonra çabuk unutulacak bir proje.asla bir SILA veya AŞK BİR HAYAL gibi sürekli hatırlanan dizi olmayacak.

  • Bu filmden sonra o ymre halkını vahşiymil gibi algıladı insanlar

   • Hercai dizi dunyada bir tek o diziyi çok ama çok seviyorum lutfen final yapmayyn. Miran Reyyan sizleri çok ama cok seviyorum😘💋💋

 57. Hercai bitemez yaaa bu ne.azerbaycanda qirmizi oda dizisini tanımiyorlar bile ben hic sevmedim o diziyi.benim dizim hercai bitemez asla

 58. Hercai bitmesin noolur bitmesin. Diger diziler aksion dolu hercai çok güzel bor aşk dizisi onu oyuncularını Akını Ebruyu çoooooook severek izliyoruz her cumayı nefes keserek bekliyoruz bitmesin noolur

 59. Avatar Türkmenistanlılar

  Hercai bitmesin noolur bitmesin. Diger diziler aksion dolu hercai çok güzel bor aşk dizisi onu oyuncularını Akını Ebruyu çoooooook severek izliyoruz her cumayı nefes keserek bekliyoruz bitmesin noolur

 60. Allahım lütfen hercai bitmesin konusu farklı hoş kimi zaman gerilim kimi zaman heyecan kimi zaman romantik bir an yaşıyoruz.Bence güzel gidiyor hercai bitmesinn

 61. Dizi bitmesin bitse bile mutlu don olsun Miran ve Reyyan ayrilmasin Elifin ölümü bile yeter onlar ayrilmasin ❤Aslan Aslanbey bile ayiramasin onlari Akin Ebru sizi seviyoruz Dogan Bayraktar senide 😊❤

 62. Başladığı zaman çok güzeldi , ama son zamanda saçmaladılar , çok sıkıçı oldu bence bitsin…

 63. Hercai shu ana kadar izledigim en guzel dizilerden biri. Hercai bitmesin devam etsin. REYYAN MIRAN sizi cokk seviyorum.

 64. Avatar Baharsu😂😂😂😂

  Hayır final yapsın .Bence çünkü korona ağırlaşırsa yapamazlar ertelenirse çok saçma olur ve izleyiciler izlemez .Heyecanı kaçar dizinin.Herkes merak eder ve yayımlanmazsa reytingleri düşer yani .(BENCE)😊😊😊😊😂😂😂😂😃😃😃😃👍👍👍👍👍

 65. Ne korana virüsüymüş ya bu o geldi diziler bitti verilmiyor sonrada akıllarına final yapmak geldi ne finali ya korana yokken final yapcaz demiyordunuz şimdii final yapmak istiyorsunuz yeter artık ya bitmesin hercai lütfen

 66. Yeter artık ne korona virüsü bu ya onun yüzünden diziler yok verilmiyor hiç ondan sonra ara verdiler final girdi akıllarına bu korona yokken final yapcaz demiyolardı nasılki korona geldi final yapmayın ya yeter artık

 67. Şimdiye kadar izlediğim en saçma dizilerden biri, daha ilk bölümde sıkıldım. Gereksiz uzatılan sahneler, gereksiz saçma diyaloglar ve olur olmaz her konuşmada çalan dram müzikleri ile aşırı bunaltıcı bir dizi…

 68. Biz alıştık diziye 3 sezonda devam etsin.ya lütfen bitmesin ilk.bolumunden.beri izliyorum hiç bir.bolum kaçırmadım devam.etsin bence

 69. Avatar REYYAN NECLA SOYLU

  Oyuncular öyle güzel bir iş çıkardığı tüm dünya gurur duyuyor oyunculara şu ana kadar hiç dizilere sıcak bakmiyordum hercai dizisindeki oyuncuları çok sevdim hiZden Final olmasını istemiyorum hiç kimse istemiyor Final olmasını lütfen ben bu dizide çok şey öğrendim , AŞK MUTLULUK, ARKADAŞLIK. .. sizden istediğim Final olmaması 3 . Sezon finali olsun Final olmasını istemiyoruz dimi arkadaşlar

 70. Hercai cok iyi dizi.Ama gitdikce tadi kaciyor dizinin.Eger bebek olsaydi,daha guzel olurdu dizi.Yine de final yapmasini istemeyiz

 71. Elbetde bitsin. Herhangi bir dizi çok uzarsa tadı kaçıyor. Tadı tuzu yerinde iken bitsin inşAllah.

 72. Hercai dizisin cok seviyorus. Ve isimizi birakip izleyorus. Hercai dizisi lutfan bitmesin. Miran Reyyan da cok seviyorum. Benim gordugim en tatli dizisi Hercai.👍

 73. Hercai dizi yetkilileri senaristleri değiştirecekse ve bu işi daha iyi bilir kişilere vereceklerse eğer dizi devam edebilir…Yoksa aynı kadro ile bu sezon sonunu zor getirirler.

 74. Evet çok güzel, diziyi severek izliyoruz. Ama herşey bir yere kadar güzel, saçma sapan olmadan bitmeli, ve bize iyi dizi olarak bir anısı kalmalı.
  Yine yeni iyi diziler yayınlanacak buna eminim.

 75. Hercai asla ama asla bitmeyecek herkezde delirek izliyor izlemeyenler gidip sacma sapan dizileri izlesinler.Bu haberlerin hepsi yalan dedigi seylerle suam gundemde olan bilgiler birbirini tutmuyor bu sayfanin bilgileri hepsi yalan

 76. Çok severek izlediğim bir dizi ama artık final olmalı çünkü ilerledikçe aynı konuları işliyor ve bu sıkıcı duruma geliyor.

 77. Hersey ortaya ciktiktan sonra zaten bi anlami kalmaz tadinda birakilmasi gerek cok sevdigim dizi ama hersey tadinda

 78. Hercai bitmesin ben kadrosunu çok seviyorum zaten güzel diziler erken final yapıyor bence hercai kadrosu çok canayakın bir tane dizi takip edebiliyorum zaten o da bitmesın ya

 79. Eğer ki 3.sezonda da hercai dizisine yine aynı senaristlerle anlaşma yapılacaksa final olsun.

 80. hercai dizisi bitməsini isdəmirəm cox gözəl filmdi akini ve ebrunuda cokx sevirik bitməsini isdəmirəm kaşki həyatdada belə sevgi olar hər kəs üçün hər kəsə belə srvgi arzu edirəm gözl hissdi mən sevirəm bilirəm

 81. Avatar final olsun

  bitsin babaanneye ccccccccokkkkkkkkkkkkkkkk sinirleniyorum zaten yilbasindan sonra bakmayi biraktik ailecek

 82. Avatar Arka sokaklarin en buyuk hayrani

  Hercai dizisi hemen bitsin bi kere izledik cok ama cok sacma ve iyrenc bi dizi O SACMA DİZİ YUZUNDEN ARKA SOKAKLAR FİNAL YAPACAK

  • Avatar Hercai dizisin i cokkk seviyorum turkmenistanlylardan salamlar olsun

   Mirancimmm ashkim hercai dizisi bitmesi. Ya cokkk seviyorum ya dizini babanesii cokujek cokuyo zaten ama babanesinin yine bir dusmanin kim oldugun bilmiyorum yaaa

 83. Avatar Arka sokaklarin en buyuk hayrani

  Hercai dizisi hemen bitsin bi kere izledik cok ama cok sacma ve iyrenc bi dizi O SACMA DİZİ YUZUNDEN ARKA SOKAKLAR FİNAL YAPACAK

 84. Bence en mantıklısı butun diziler sacma sapan bi hal olmadan final yapılması en doğru karar olur diger türlü senaryolar hep tekrarliyo

 85. Bende hercai dizisini çok seviyorum erken final yapması bence güzel bir şey, çünkü dizi uzadıkça heycany kaçıyo. erken biterse herkesin kalbinde sevilen bir dizi olarak kalıcaktır.

 86. Avatar AŞIRI GÜZEL ARKA SOKAKLAR ERLER FİLMİ

  İNŞALLAH BİTER SAÇMA SAPAN PİSLİK DİZİ ALLAH BELANI VERSİN

 87. Ben Türkmenistan kıyım, bizde çok seviyoruz ki Türk filmlerini, ben çok izledim türk filmlerini. Mesela: kara sevda, çarpişma, İçerde, ve Hercai, Aşk laftan anlamaz. Çok seviyorum ki bu filmleri. Ben hicisinede puan veremiyorum hepsini çok seviyorum….
  Benden bu kadar…
  Bitsin hercai en doğrusu olan buuu…

  • Sevmiyorsan bakma sana ne iyimi kötümü.sizin için saçma sapan diziler ver git bak.bu özel bir dizi size yaramaz

 88. Dizide cok bagiriliyor okadarki miran surekli ilk bolumden itibaren hep bagris cagris hic mutlu olan yok diziyi izlerken istemsiz bir sekilde geriliyorum ben izlemiyorum artik coktan fisini cektim sacmasapan bisey oldu

 89. Dizi ağlama duvarı,ismi bile yanlış,Hercai “aşkta vefasız” demek,kim aşkta vefasız,saçmasapan entrikalar,hiçkimsenin birbirine saygısı,sevgisi yok,Güneydoğu insanını yanlış anlatıyor,senarist bu dizinin altından kalkamaz,bitirin derim…

 90. Hercai cok guzel dizi ben bitmesini istemiyorum ama senaristlerde hakli tabi uzun olursa tadi kacar ama ben bitmemesinden yanayim bitmesin lutfen…….ReyMir…..Miran….Reyyan ….Akin…Ebru….Sizi cok seviyorus💞

Etiketler