Hercai Dizisi 45. Bölümde Final Yapacak Bitecek (Kesin Bilgi) 2020 MAyıs

Sevgili Hercai dizisinin sevenleri, son aylarda en çok merak edilen konulardan birisi olan Hercai dizisinin ne zaman final yapıp biteceği konusundaydı. Bizde uzun bir araştırma yaptıktan sonra HERCAİ dizisi ile ilgili kesin bilgilere ulaştık ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte Hercai Dizisinin 45. bölümde bitip final yapacağına dair kesin bilgiler ve deliller..

Hercai Dizisi 45. Bölümde 2020 Mayısta Final mi YapacakHercai Dizisi 45. Bölümde Final mi Yapacak?

Öncelikle sevilerek izlenen Hercai dizisi geçtiğimiz sezon başlayan ve en iyi çıkış yapan dizilerden birisi oldu. Almış olduğu 15 oranına yakın total sonuçları ile reytinglere damga vurdu. Hal böyle olunca en sevilen dizilerden birisi oldu Hercai. Üstelik başrollerindeki Ebru ŞAhin ve Akın Akınözü dizide çok sevilen karakterlere hayat veriyor. Dizide Reyyan ve Miran karakterlerini canlandıran oyuncular oldukça sevildi ve büyük bir fan kitlesi oluşturdu. Böylesine sevilen dizilerde bu başrollerin ön plana çıkması elbette normalde ama oyuncular sevgi seline kapıldı adeta..

Hercai Dizisi 2. Sezon Nasıl İlerliyor? İlk sezon Hercai dizisi 15 oranlarına yakın reytingler almıştı. Ancak ikinci sezon pek istenildiği gibi başlamadı. Hercai dizisinin reytingleri düştükçe düştü. 2. sezon ilk haftalarında 6-7 oranlarına kadar reytingler düşünce Hercai dizisi erken final mi yapacak soruları sorulmaya başlandı. Ancak daha sonra reytingler yeniden yükselişe geçerek yeniden 8-9 oranlarına ulaştı. Ancak şöyle bir gerçek var ki Hercai dizisinin bu sezon 2. sezonu ve çok büyük bir değişiklik olmazsa dizi 2 sezon sürecek şekilde senaryolaştırıldı. Yani Hercai dizisi 2. sezonda bitecek final yapacak. Bu da dizinin 2020 Mayıs ayında biteceğini gösteriyor.

Hercai Dizisi 45. Bölümde Final mi YapacakHercai Dizisi 2020 Mayıs Ayında 45. Bölümde Final Yapacak

Hercai Dizisi 45. Bölümde final yapacak çünkü 45. bölüm yaklaşık olarak mayıs ayının 20 si civarında yayınlanmış olacak ve final yapacak. Peki nereden biliyorsunuz diye meraklı sorular gelecektir. Şuradan biliyoruz: Hercai dizisi geçen sezon ortalama 11-12 reyting almıştı sezonun son haftalarında, 2. sezonda ise ortalaması 7 oranına düştü. Bu arada Cuma günlerine yeni gelecek başlayacak diziler de bulunuyor. Mesela Ferhat ile Şirin ve Güvercin dizisinin Cuma günleri yayınlanacağını ve ister istemez Hercai dizisinden izleyici çekeceğini düşünürsek Hercai dizisinin reytinglerinden bir miktar düşüş olacağı kesindir. Yani sezonun sonuna doğru gerek hikayenin ilerlemesi gerekse tekrara kaçan Hercai bölümlerinin yanı sıra diğer kanallardaki yeni dizilerin de Hercai dizisini olumsuz etkilemesi ile birlikte dizinin 4-5 oranındaki total reyting sonuçlarına düşmesi muhtemeldir.

Hercai Dizisi Anketi 2. Sezon Bitmeli mi 3. sezon devam mı etmeliBu nedenle Hercai Dizisi 45. Bölümde Mayıs 2020 de büyük ihtimal final olacak ekrana veda edecektir. Ayrıca farklı diziler olmasa da diziler genellikle 30-40 bölüm sonra yeteri kadar kendini anlattığı için izleyicilerinde bir azalma başlıyor. Bu nedenle Hercai Dizisinin 45. Bölümde 2020 yılının Mayıs ayında final yapması kimseyi şaşırtmayacaktır. Bu nedenle dizinin bir kez daha altını çizelim ki 2. sezonu sonunda final yapması kaçınılmazdır. Şunu da örnek olarak yazmak isterim ki Sen Anlat Karadeniz dizisine biz 2. sezonun sonunda final yapmalı dedik. Hatta gerekçe olarak düşen reytingleri göstererek dizinin artık kendisini tekrarlamaya başladığını ve mutlaka final yapması gerektiğini belirtmiştik. Ancak Dizi yapımcısı inatla diziyi final yapmadı ve 3. sezonuna taşıdı. Sonuç Sen Anlat Karadeniz ki rekorlar kıran bir diziydi ancak son bölümleri 4 reytingi zor alıyor. Yani bir bakıma 3. sezonda dizi çakıldı kaldı. Sonrada Kasım ayının ortasında erken final yapmak zorunda kaldı.

Bu örnekte gördüğünüz gibi Hercai dizisinin de hakkı 2 sezondur. Eğer 3. sezona başlama gibi bir hata edecek olursa kesinlikle buraya yazıyorum 3. sezonu tamamlayamadan yarı yolsa düşük reytinglerden dolayı erken final yapacaktır Hercai dizisi. Bu nedenle sevilen bir dizi olarak hatıralarımızda kalması en doğru seçim olacaktır. Yapımcısı ile yapılan son röportajda diziyi tadından bırakmak istediklerini ifade etmişti. Buradan da dizinin 2. sezon sonunda final yaparak muhteşem bir finalle izleyicinin gözünde kaliteli başarılı bir yapım olarak kalmak istiyor. Ayrıca Mia yapım daha önce hiç bu kadar başarılı bir diziye imza atmamıştı. Yapım içinde güzel bir tecrübe oldu ve bu başarının üstüne daha çok dizi çekeceklerdir.

Hercai Dizisi 2020 Mayıs Ayında 45. Bölümde Final YapacakHercai Dizisi 2. Sezon Sonunda Kesin  Bitecek Final olacak:

Evet yanlış okumadınız, hem yapımcısı Mia yapımın açıklamaları hem senaryosunun 45-50 bölüm civarında olması hemde 2. sezonun sonunda bitecek olmasını güçlendiriyor. Hercai Dizisi 45. Bölümde muhtemelen final yapacak ekrana veda edecektir. Atv ekranlarındaki bu sevilen güzel dizi en iyi çıkış yapan baş rolleri en çok sevilip tutulan ve oyuncuları birbirine en çok yakışan dizi Hercai dizisi oldu. Bir çok ödül alan dizi ekibi bu başarılarını yine benzer bir dizide devam ettirmek isteyecektir diye tahmin ediyoruz.  Bu amaçla bir anket hazırladık. Hercai dizisi bitmeli mi 3. sezon devam mı etmeli diye. Lütfen yanıtlayın:

Hercai Dizisi 2. Sezon Bitmeli mi 3. sezon devam mı etmeli?


Hercai Dizisi 45. Bölümde final mi yapacak bitecek mi sorusuna sizlerde yorum ve görüşlerinizle yanıt verebilir yorumlarınızla bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Hercai dizisinin bu sezon aldığı reytingleri merak edenler Tıklayın >>Hercai 2. Sezon Reytingleri Nasıl İzlendi mi ? Görüşlerinizi bekliyoruz..

Etiketler