Hercai Dizisi 19. Bölüm Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısı Sözleri (Sezen Aksu)

Hercai Dizisi 19. Bölümde çok güzel bir fragman izledik. Reyyan ve Miran birbirine olan aşkını Malabadi köprüsünün eşsiz manzarasında bir kez daha ilan ederken fragmanda çalan Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısı Sözleri kim söylüyor (Sezen Aksu)ya ait bu güzel şarkı fragman ile büyük bir uyum içinde çalınca bu güzel şarkıyı bir kez daha hatırlayalım istedik.

Hercai Dizisi 19. Bölüm Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısı

Hercai dizisinde Miran ve Reyyan arasındaki büyük aşk oyuncuların da başarılı oyunculukları ile adeta tavan yaptı ve Hercai 19. bölümde gün yüzüne çıktı. Dizideki şarkı çok bilindik ve Sezen Aksu’nun en güzel yorumladığı şarkılardan birisi olmasına rağmen yine de merak edenler için detaylıca buraya yazalım istedik. Hercai Dizisi 19. Bölüm 2. fragmanında çalan Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısını (Sezen Aksu) seslendiriyor. Şarkının çok güzel sözleri de var. Merak edenler için aşağı ekledik.

Hercai Dizisi 19. Bölüm Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısı SözleriHercai Dizisi 19. Bölüm fragmanı Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısı Sözleri

Ne senden öncesi
Ne senden sonrası
Ne senden öncesi
Ne senden sonrası
Ayrılık aman
Ölümden yaman
Geçmiyor zaman, geçmiyor
Ne anam, babam
Ne hoş hatıram
Yetmiyor canım, yetmiyor
Ben sende tutuklu kaldım
Kendi hayatımdan çaldım
Yedi cihan dolandım
Bana mısın demiyor

Ben sende tutuklu kaldım
Kendi hayatımdan çaldım
Yedi cihan dolandım
Bana mısın demiyor
Sakladım gözlerimi
Sustum hep sözlerimi
Yandım yar közlerimi aaah.
Savur savur bitmiyor
Ben sende tutuklu kaldım
Kendi hayatımdan

Hercai Dizisi 19. Bölümün 2. fragmanda çalan bu güzel şarkıyı Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısını Sezen Aksu seslendiriyor. Aşağıya önce Hercai Dizisi 19. Bölümün 2. fragmanını sonra da sizler için Sezen Aksu’nun şarkısını klip olarak eklemek istiyorum. İşte merak edenler için Hercai Dizisi 19. Bölümün 2. fragmanı ve Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor sözlerini geçtiği o anlar:

Hercai Dizisi 19. Bölüm şarkı sahnesi videosu

Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor diye devam eden Sezen Aksu şarkısının tamamını merak edip dinlemek isteyenler için video klibi hemen ekleyelim buraya. Sizlerde Hercai dizisinin yeni bölümü hakkında yorum ve görüşünüzü Miran ve Reyyan arasındaki aşka dair söylemek istediklerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Hercai Dizisinde çalan Ben Sende Tutuklu Kaldım Şarkısı video klibi SEZEN AKSU:

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Günel ❤️Hercai❤️

    ❤️Sezen Aksu❤️Güzel Şarkıcı Okuduğu Şarkılar Aşkın Sevginin Yolların Işığlandırır Hercai Dizisin Klipin Şarkısı Güzel Sezen Aksu Sesi Dizilerde Susmasın Hercai Aşkı Sevgisi Kemli Sonun Güzel Olaçağını Düşünürem Ama Bezen Aşklarda Ayrılığ İzi Kalır Şu Üzüçü Bütün Aşklar Mutlu Olamır Ferhat Şirin Leyli Meçnun Aşkları Ayrılıkla Bitdi Onların Aşkları Dastan Oldu Miran Reyhan Aşkıda Ayrılıkla Bitmesin

Etiketler