Hercai Asiye Kimdir? Konakta Yeni Kalfa (Zuhal Yalçın)

Atv ekranlarında cuma günleri yayınlanan Hercai dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Aslan Bey Konağı’na son olarak katılan oyuncu Asiye karakteri oldu. Asiye konağa yeni bir kalfa olarak dahil oldu ve artık konağın sorumluluğu onda olacak. Peki Hercai dizisine Asiye karakteri olarak dahil olan yeni oyuncunun adı soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı sizler için kısa bilgileri derledik.

Hercai dizisi asiyeHercai dizisi Asiye Kimdir?

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği cuma akşamlarının sevilen dizisi Hercai kadrosuna Asiye karakteriyle dahil olan yeni oyuncunun gerçek adı Zuhal Yalçın‘dır. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel gibi başarılı dizi oyuncularının yer aldığı Hercai dizisinin yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş oturuyor. 2. Sezonunu Mayıs ayında tamamlayacak olan Hercai dizisinin kadrosuna Asiye karakteri olarak dahil olan Zuhal Yalçın hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Hercai dizisi AsiyeZuhal Yalçın Kimdir? (Hercai Asiye)

Zuhal Yalçın 22 temmuz 1971 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya geldi. Zuhal Yalçın İstanbul’da özel Şişli kolejinden mezun olduktan sonra 6 yaşında iken TRT çocuk kulübüne dahil oldu. Daha sonra birçok tiyatroda görevler alan Zuhal Yalçın TRT uzun yıllar radyo programcılığı ile ilgilenmiş yerli ve yabancı filmlerin dublaj çalışmalarında aktif görev almıştır. Son olarak Asuman Dabak Tiyatrosu’nda çalışmalarına devam eden Zuhal Yalçın’ın televizyon ile ilk tanışması 2000 yılında Çiçek Taksi dizisi ile olmuştur.

Zuhal Yalçın Çiçek taksiden sonra Harem, Kocamın ailesi, Aşk yalanı sever gibi dizilerde kendisini gösteren Zuhal Yalçın 1998 yılında Yara adlı sinema filminde de rol almıştır. Son olarak Hercai dizisinde 2020 Mart ayından itibaren Asiye karakterine hayat verecek olan Zuhal Yalçın oynamış olduğu dizi ve filmler ile hepimizin yakından tanıdığı aranan dizi oyuncularından biridir.

Zuhal Yalçın Kocaman ailem dizisinde Ayşe karakterini, bir deli Sevda dizisinde Hafize karakterini, Aşk yalanı sever dizisinde ise Canan rolünü başarıyla oynamıştır. Kocamın ailesi isimli dizi ise onun için tüm Türkiye’ye tanınma dizisi olmuş ve Esma rolünü oynamıştır. Elbette Zuhal Yalçın’ın oynamış olduğu Çiçek taksi dizisindeki Ayşe karakterini ve Ayrılsak da Beraberiz dizisindeki rolünü de unutmamak gerek.

Hercai dizisi Asiye rolüHercai dizisinde Asiye nasıl bir karakter olacak?

Zuhal Yalçın’ın daha önce oynamış olduğu dizileri sıraladıktan sonra Hercai dizisindeki Asiye karakterinin nasıl olacağını ve konakta neler yapacağını gerçek amacının ne olduğunu da sizlere yazmak istiyoruz. Konaktaki kalfalar hizmetler oldukça önemli bir yere sahip Hercai dizisinde. Çünkü başrollerin arkasında duran onların hemen hemen her şeyini bilen bu kişiler deyim yerindeyse başrol oyuncularının kara kutusu gibi görev alıyor.

Hercai dizisi Asiye Zuhal YalçınHercai dizisinde Asiye karakterini oynayan Zuhal Yalçın da konakta sadece kalfalık yapmayacak önemli bir görevi de üstlenecek. Sizler de Hercai dizisinde Asiye rolünü oynayan Zuhal Yalçın hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağı yazın lütfen..

Etiketler