Hercai 2021 Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Bu konumuzda 3 sezondur Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan Hercai dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. Yapımını Mia Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Cam Karcı ve Benal Karcı oturmaktadır. Sümeyye Ezel’in Hercai kitabından uyarlama olan dizinin senaryosunu Feraye Şahin kaleme alıyor. 3. sezonda olmasına rağmen hâlâ ilgiyle izlenen dizi aldığı reytinglerle zirvede olmaya devam ediyor. Çekimleri Mardin de devam eden dizinin başrolünde, Akın Akınözü ve Ebru Şahin vardır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizi hâlâ ilk günkü gibi izlenmeye devam ederken dizinin diğer oyuncuları da merak konusu olmaya devam ediyor. Bizde sizler için başarılı dizinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız.Hercai 2021 Oyuncu Kadrosu Ve Karekterleri

Hercai Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Akın Akınözü-Miran
Ebru Şahin-Reyyan
Gülçin Santırcıoğlu-Sultan
Serhat Tulumluer-Hazar
Oya Unustası-Gönül
Ahmet Tansu Taşanlar-Azat
Ayşegül Günay-Fusün
Dilara Yeşilyaprak-Zeynep
Barış Yalçın-Mahfuz
Zuhal Yalçın-Asiye
Ahmet Kayakesen-Harun
Güven Hokna-Şükran
Macit Soknan-Nasuh
İlayda Erkök-Yaren
Serdar Özer-Cihan
Sera Kutlubey- Azra

Akın Akınözü-Miran

Hercai Akın Akınözü-Miran30 yaşında ki oyuncu 22 Eylül 1990 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Oyuncunun tam adı Süreyya Akın Akınözü’dür. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Azrail isimli filmde Gaffur karakterine hayat vererek geçen oyuncu, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve daha sonra 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Aslan Ailem, Payitaht Abdülhamit gibi başarılı dizilerde önemli rol alan oyuncu, CRAFT Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu 3. sezondur Atv’nin sevilen dizi Hercai’nin başrolünde yer almaktadır ve dizide Miran Aslanbey karakterine hayat vermektedir. Bu karakter sayesinde Ebru Şahin ile birlikte birçok kategoride Yılın En İyi Çifti Ödülünü kazanmışlardır. Aynı zamanda başarılı oyuncu Akın Akınözü, Miran karakteri sayesinde, oyunculuk kariyerinde çıkışı yakalamıştır, sadece ülkemiz tarafından değil, diğer birçok ülke tarafından da ilgi görmektedir. Miran, Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda güçlü ve zeki bir adamdır.

Ebru Şahin-Reyyan

Hercai Ebru Şahin-Reyyan26 yaşındaki oyuncu 18 Mayıs 1994 yılında Istanbul da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamlayan oyuncu kamera karşısına ilk defa Babam sinema filmi ile çıkmıştır filmde Nilüfer karakterine hayat veren oyuncu yeteneği ve güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve aynı yıl Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Başarılı oyuncu Aydın Kurtoğlu’nun Tüh Tüh şarkısının klibinde de oynamıştır. İstanbullu Gelin, Yasak Elma,Şuursuz Aşk gibi başarılı projelerde yer alan oyuncu 3 sezondur başrolünde yer aldığı Hercai dizisinde hayat verdiği Reyyan karakteri sayesinde birçok kategoride Yılın En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır ve Akın Akınözü ile birlikte Yılın En İyi Çifti Ödülünü de almıştır. Başarılı oyuncu 2020 yılında 46. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülüne de lâyık görülmüştür. Güzel oyuncu şimdilerde basketbolcu Cedi Osman ile birliktedir. Dizide hayat verdiği Reyyan karakteri, saf, temiz kalpli ve sevgi dolu bir genç kızdır.

Gülçin Santırcıoğlu-Sultan Aslanbey

Hercai Gülçin Santırcıoğlu-Sultan Aslanbey1977 yılında İzmir de dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümü’nden mezun olmuştur. Birçok grubun solistliğini yapan başarılı oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini Türev filmi yaşamıştır. Bu film sayesinde 2006 yılında, Umut Veren Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Dikkatleri üzerine toplayan oyuncu daha sonra Aynalar dizisi ile ilk televizyon tecrübesini yaşamıştır. 2012 yılında Badem grubunun “Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber” şarkısını seslendiren oyuncumuz, Diriliş Ertuğrul, Kara Ekmek,Doktorlar,Osmanlı Tokadı gibi birçok başarılı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncumuz şimdilerde 3 sezondur Hercai dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dizide Sultan Aslanbey karakterine hayat vermektedir. Sultan Aslanbey, Yokluktan gelmiş ve bey konağına hanım olmuştur. Azize’nin ardından Aslanbey ailesinin başına geçmek en büyük hayalidir.

Serhat Tulumluer-Hazar

Hercai Serhat Tulumluer-HazarHacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, 29 Haziran 1972 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Bir dönem Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışan oyuncu şimdilerde İstanbul’da kurucularından biri olduğu Talimhane Tiyatrosu’nda görev almaktadır. Hâlâ aktif olarak tiyatro ile uğraşan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Tersine Akan Nehir dizisi ile geçmiştir. Dizide Mazlum karakterine hayat veren oyuncu dikkatleri üzerine çekmiş ve daha sonra Çaylak dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Birçok alanda ödüller alan başarılı oyuncumuz, Umutsuz Ev Kadınları, Filinta, Vatanım Sensin, Bir Umut Yeter gibi başarılı dizilerde de önemli roller üstlenmiştir. 3 sezondur kadrosunda yer aldığı Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu karakterine hayat vermektedir. Hazar, Şadoğlu ailesinin en büyük erkek evladıdır ve babası Nasuh’un sağ koludur.

Oya Unustası-Gönül (Diziden ayrıldı)

Hercai Oya Unustası-Gönül2013 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ilk 20’ye girmeyi başaran güzel oyuncumuz, 31 Mart 1988 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun olan oyuncu, Ayla Algan’dan oyuncukuk eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Kaybedenler Kulübü filminde yaşamıştır. Dikkatleri üzerine toplayan oyuncu daha sonra 2011 yılında İzmir Çetesi dizisinde Duru karakterine hayat vermiş ve ilk televizyon tecrübesini yaşamıştır. Masum Değiliz, Diriliş Ertuğrul, Beyaz Karanfil gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncumuz 3 sezondur kadrosunda yer aldığı Hercai dizisinde Gönül Aslanbey karakterine hayat vermektedir. Gönül, Aslanbey ailesinin iki kız torunundan biridir ve tek hayalî de büyük bir aşk yaşayıp mutlu olmaktır.

Ahmet Tansu Taşanlar-Azat

Hercai Ahmet Tansu Taşanlar-AzatKamera karşısına ilk defa 2008 yılında Akasya Durağı dizisinde bir müşteriye hayat vererek geçen oyuncu, 30 Mayıs 1984 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz, Akasya Durağı dizisinden sonra 2008-2010 yılları arasında Küçük Kadınlar dizisinde Ceyhun karakterine hayat vermiştir. Kara Para Aşk, Vatanım Sensin, Çukur, Mehmetçik Kut’ül Amare, Kara Yazı gibi başarılı dizilerde önemli roller üstlenen oyuncumuz 3 sezondur Hercai dizisinde Azat Şadoğlu karakterine hayat vermektedir.

Ayşegül Günay-Fusün

Hercai Ayşegül Günay-Fusüni9 Kasım 1969 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Kaydolan Yollar dizisi ile geçmiştir. Daha sonra 2008 Eşref Saat’inde rol alan başarılı oyuncu, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz 2009 yılında Avatar filminde Türkçe seslendirme yapmıştır. Küçük Kadınlar, Kuruluş Osmanlı,Yer Gök Aşk gibi birçok başarılı dizide rol alan oyuncumuz Hercai dizinin oyuncu kadrosuna 47. bölümde dahil olmuştur. Dizide Fusün karakterine hayat vermektedir.

Dilara Yeşilyaprak-Zeynep

Hercai Dilara Yeşilyaprak-Zeynep1995 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu, Maltepe Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, Temel Oyunculuk ve Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında geçiş yapan genç oyuncu, oyunculuk deneyimini Benim Adım Melek dizisinde hayat verdiği Meryem karakteri sayesinde yaşamıştır. Ata binmeyi ve kayak yapmayı seven oyuncumuz başarılı dizi Hercai’ye 47. bölümde dahil olmuştur. Dizide Zeynep karakterine hayat vermektedir.

Barış Yalçın-Mahfuz

Hercai Barış Yalçın-Mahfuz44 yaşındaki oyuncu 1 Ocak 1976 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa Böyle Mi Olacaktı isimli dizide Umut Tanrıyar karakterine hayat vererek geçmiştir. Şimdiye kadar 40’dan fazla dizi ve filmde rol alan oyuncu aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Kariyerinde çıkışı Süper Baba dizisinde hayat verdiği Yakup Dede rolü ile yakalamıştır. Emret Komutanım, Yemin, Ruhumun Aynası gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu, Yaprak Dökümü, Erkekler Ağlamaz, Sevda Çiçeği gibi projelere de seslendirme yapmıştır. Hercai dizisine 39. bölümde dahil olan oyuncu Mahfuz karakterine hayat vermektedir.

Zuhal Yalçın-Asiye

Hercai Zuhal Yalçın-Asiye6 yaşında TRT Çocuk Kulübü’ne katılan oyuncu, 1971 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şimdilerde Asuman Dabak Tiyatrosu’nda oynayan oyuncu, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. İlk televizyon tecrübesini Hepsi 1 dizisi ile yaşayan oyuncu, Yasemince, Selena,Kocamın Ailesi, Süper Babanne gibi başarılı dizilerde önemli roller üstlenmiştir.Harry Potter ve Ateş Kadehi filimde Mızmız Martıl’ı seslendirmiştir. Atv’nin başarılı dizisi Hercai’ye 35. bölümde dahil olan oyuncu dizide Asiye karakterine hayat vermektedir.

Ahmet Kayakesen-Harun

Hercai Ahmet Kayakesen-HarunTiyatroya çocuk yaşlarından beri merak duyan oyuncumuz, 27 Eylül 1988 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Ilkokulda çocuk oyunlarına katılarak tiyatroya adım atan oyuncumuz, zamanla setlerde çalışmaya başladı. Profosyel olarak oyunculuğa 2013 yılında Çılgın Dershane 3 filmiyle adım atan oyuncu filmde Ercü karakterine hayat vermiştir. Yetenekli oyuncumuz yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır ve daha sonra Kocamın Ailesi dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Yasak Elma, İki Yalancı, Savaşçı, Hanım Köylü gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu 26. bölümde Hercai dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır ve dizide Harun karakterine hayat vermektedir.

Güven Hokna-Şükran

Hercai Güven Hokna-Şükran24 Ocak 1976 yılında Ankara da dünyaya gelen oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı bölümüden mezun olmuştur. 35 yıl Devlet Tiyatroları’nda çalışan oyuncumuz onlarca tiyatro oyununda yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle geçen oyuncu 1993-1997 yıllarında dizide Suzi karakterine hayat vermiştir ve bu karakter sayesinde kariyerinde ki çıkışı yakalamıştır. Bahtiyar Ölmez, Kurtlar Vadisi,Yaprak Dökümü, Avrupa Yakası gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncumuz Hercai dizisine 24. bölümde dahil olmuştur ve dizide Şükran karakterine hayat vermektedir.

Macit Soknan-Nasuh

Hercai Macit Soknan-NasuhGüzel Sanatlar Tiyatro Oyunculuk mezunu olan oyuncu, 1953 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Rol aldığı birçok oyun sayesinde ödüller kazanan oyuncumuz aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Daha çok çocuk tiyatroları üzerine yoğunlaşan oyuncumuz yurt dışında sergilenen birçok oyunda da yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1982 yılında Dost Eller dizisiyle geçen oyuncumuz, Yasemince, Deli Yürek,Süper Baba, Aşk Bir Hayal gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncumuz Atv’nin sevilen dizi Hercai de 3 sezondur yer alan oyuncumuz dizide Nasuh karakterine hayat vermektedir.

İlay Erkök-Yaren

Hercai İlay Erkök-Yaren27 yaşındaki oyuncu 1 Ekim 1993 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisi ile geçen oyuncu dizide Demet karakterine hayat vermiştir. Yeteneği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan oyuncu 2015 yılında Inadına Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hercai dizisinden önce, 2018 yılında Darısı Başımıza dizisinde Nur Tekinsoy karakterine hayat vermiştir. 3 sezondur Hercai dizisinde yer alan başarılı oyuncumuz dizide Yaren karakterine hayat vermektedir.

Serdar Özer-Cihan

Serdar Özer-Cihan21 Ocak 1980 yılında İstanbulda dünyaya gelen oyuncu, Girne Amerikan Üniverstesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğa ilk defa 2003 yılında Hekimoğlu dizisiyle adım atmıştır. Yetenekli oyuncu dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Aşkımızda Ölüm Var dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur dizide Damat Burhan karakterine hayat veren oyuncumuz aynı yıl İnce Hacı dizisinde de rol almıştır. Cesur Ve Güzel, Kızlarım İçin, Kaderimin Yazıldığı Gün, Dedemin Dolabı gibi birçok başarılı dizide rol alan oyuncu 2019 yılında Hercai dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 3 sezondur dizide yer alan oyuncumuz, dizide Cihan Şadoğlu karakterine hayat vermektedir.

sera kutlubey hercai kadrosunda rol alacak

Sera Kutlubey- Azra

Hercai dizisinde Azra rolünü canlandırmak üzere Sera Kutlubey katıldı. Sera Kutlubey Hercai kadrosuna katıldı. Sera Kutlubey 1997 yılında İstanbul’da doğdu. Sera Kutlubey Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon derslerine katıldı. Sera Kutlubey Kehribar, Babam ve Ailesi, İsimsizler ve Zalim İstanbul dizilerinde rol aldı. Zalim İstanbul dizisinde Cemre rolü ile meşhur oldu. Sera Kutlubey instagram hesabı https://www.instagram.com/skutlubey/?hl=tr

Hercai Dizisinin konusu

Dizi bir imkansız aşkı konu edinir. Miran’ın kendisini Şadoğlu ailesine İstanbullu bir iş adamı olarak tanıtıp Reyyan’ı istemesi ile başlıyor. Bu imkansız aşk ilerleyen bölümlerde hepimizinde bildiği gibi imkansız olmaktan çıkıyor ve Miran Ve Reyyan kavuşuyor ve dizi bunun üzerinden ilerlemektedir.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizisi Hercai’nin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Etiketler