Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Hercai Yeni Sezon Çekimleri Başladı mı?

Kuşkusuz 2019 yılına damga vuran dizi Hercai oldu. Gerek senaryosu gerek oyunculuk kalitesi gerekse ses getirmesi açılarından baktığımızda Hercai dizisi her yönden diğer dizilere göre ağır basıyor. Bizde merak edilen ve büyük bir hayran kitlesi oluşan Hercai dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Hercai dizisi Yeni Sezon Çekimleri Başladı mı? sorularına burada yanıtlar vermek istiyoruz.

Önce Dedikodu: Hercai dizisindeki Miran ve Reyyan aşkının gerçek olduğunu, Ebru Şahin’in Akın’ı asker ocağında bile yalnız bırakmadığını ve bir arkadaşıyla birlikte ziyaret etmeye gittiğini biliyor musunuz? Akın Akınözü ile eski sevgilisinin (Sandra Pesmacial) askerlik öncesi ayrıldığını da hemen belirtelim. Ebru Şahin askerden 28 Haziran günü dönecek olan Akın ile bir tatil planı bile yapmış. Kendi film çekimleri bitince Akın ile Bodrum tatil merkezinde buluşacaklarmış, yeri bile ayrılmış, otelin adı bile belli.. Neyse bizde kalsın..

Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak belli oldu mu Hercai Yeni Sezon Çekimleri Başladı mı?

Hercai dizisinin yeni sezon çekimleri henüz başlamadı ancak önümüzdeki günlerde diziyle ilgili önemli buluşmalar başlayacak. Bildiğiniz gibi dizimizin iki önemli baş rolü şimdi başka yerdeler. Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü askerlik görevini yapmak üzere ailesi ve sevenleri ile vedalaşıp yola çıkmıştı. 28 Haziran günü bedelli askerliğini tamamlayarak askerliğini bitirecek olan Akın Akınözü biraz dinlendikten sonra Hercai dizisinin yeni sezon çekimlerine ve 2. sezon tanıtım fragmanı için özel çekimlere katılacak.

Hercai dizisinin çekimleri 12 Ağustos tarihinde başlayacak. Dizinin çekimleri için ekip bir araya gelerek yeni sezonda yine Midyatta buluşacak. Zaman zaman çekimler için farklı mekanlar tercih edilse de dizinin büyük bir kısmı yine midyatta çekilmeye devam edecek. Hercai dizisi yeni sezon hazırlıklarından sonra ilk tanıtım fragmanının Ağustos ayının sonlarında gelmesi bekleniyor.

Diğer yandan Hercai dizisinin kadın baş rolünde oynayan ve Reyyan karakteri ile hiç olmadığı kadar büyük bir üne kavuşan Ebru Şahin ise yaz aylarında rol arkadaşının askerde olduğu günlerde boş durmadı ve Şuursuz Aşk isimli bir sinema filmi çekmeye başladı. Şuursuz Aşk filminin bitmesi ile Ebru Şahin de Hercai dizisinin setine dönecek ve dizinin yeni sezon çalışmalarına katılarak Hercai yeni sezon tanıtım fragmanı için çekimlere katılacak. Böylelikle dizinin baş rolleri Temmuz sonu Ağustos başı gibi Hercai dizisinin setinde toplanmış olacak.

Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Hercai dizisinin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor. Hercai dizisi hayranları yeni sezonun başlama tarihini merakla bekliyorlar. Hercai dizisi 2. sezon bilgileri başlama tarihi konumuzda sizlerle…

Hercai dizisi sevenler merakla bekliyor yeni sezonu. Çünkü dizi tam istedikleri yer de kaldı bu yüzden de Hercai dizisi hemen başlasın ve Miran Reyyan aşkı izleyelim istiyor herkes. Hercai dizisi bildiğiniz üzere 31 Mayıs cuma akşamı sezon finali yaparak ekrana veda etti. 12 bölümü geride bırakan ve oldukça yüksek reyting oranları ile yılın en dikkat çekici dizilerinin başında yer alan Hercai dizisinin yeni sezonu 2019 Eylül ayında başlayacak ancak henüz net bir tarih açıklanmadı. Ancak diziler genellikle okulların açıldığı hafta yeni sezona başlıyor. Buna göre Hercai dizisinin yeni sezona başlama tarihi de büyük ihtimalle 13 Eylül Cuma veya en geç 20 Eylül 2019 Cuma günü olacaktır. Sosyal medyada 13 Eylülde Hercai dizisinin 2. sezonu başlayacak diye yazılıp çizilse de resmi bir açıklama gelmeden kesin demek pek mantıklı gelmiyor bize.

Hercai dizisi sezon finali bölümü reytinglerde en fazla izlenmeye ulaşmıştı. Hercai dizisi sezon finali bölümü ile %23 lük bir izlenme oranı ile reytinglerde 1. sıraya oturmuştu. Hercai dizisi sezon finalinde Miran ve Reyyan’ın Şanlıurfa sahneleri çok beğenildi. Miran Reyyan’ı alıyor ve onu aşkına inandırmak için Şanlıurfa’ya kaçırıyor. Bu sahneler çekimler esnasında Şanlıurfalılar tarafından çok beğenildi ve çekimlerin her saniyesi izlenildi. Atv ekranlarında yayınlanırken de seyirciler Mardin’den başka bir şehir de Şanlıurfa’nın en güzel yerlerinde çekimlerin olmasını çok beğendiler.

Hercai Dizisi Sezon Finalinde Neler Olmuştu?

Hercai dizisi sezon finalinde olanları unutanlar için kısa bir hatırlatma yapalım. Hercai dizisi sezon finalinde Miran Reyyan’ı Şanlıurfa’ya götürür. Bütün olanları açıklamak ve onun gönlünü kazanmak için çabalar. Çok romantik anlar yaşarlar Şanlıurfa’da. Miran bu davranışı yüzünden her zaman ki babaannesi Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır ama onun kararı kesindir. Hazar Reyyan’ı almak için gider ve Miran’la bir kere daha karşı karşıya gelir.

Reyyan Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenir ve Reyyan kimsenin zarar görmesini istemez. Gönül, Azat ile işbirliği yaptığını düşünürken beklemediği bir hamle ile karşılaşır ve son kozunu da oynar. Hercai dizisi sezon finalinde bunlar yaşanmıştı. Hercai dizisi yeni sezonda da olaylar devam edecek. Miran ve Reyyan arasında engeller girmeye çalışsa da artık aşkları daim olsun da seyirci mutlu olsun istiyor.

Hercai dizisi 2. sezonu 2019 eylül ayının başlarında yayınlanacaktır diye tahmin ediyoruz. 6 eylül cuma ya da 13 eylül cuma akşamı ATV ekranlarında Hercai dizisi yeni sezonu yayına başlayacaktır. Hercai dizisi bildiğiniz üzere bir kitap uyarlaması. Kendisi ile aynı adı taşıyan kitaptan uyarlanan Hercai dizisi tüyolarını sizlerle başka bir konumuzda paylaşmıştık.

Hercai dizisi yeni sezon ile ilgili tüyoları için tıklayın…

Yorum yaz

6 Yorum

Etiketler