Her Yerde Sen Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi, Bitecek Final mi Yapacak?

15 Yorum 2.999 kez izlendi

Sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve Fox tv de cuma günleri yayınlanan Her Yerde Sen dizisi Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi, Her Yerde Sen kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde final yapacak ve Her Yerde Sen Bitecek mi Final mi Yapacak? sorularına bu sayfada detaylı yanıtlar vermeye çalışacağız.

Her Yerde Sen Yeni 2. Sezon Devam Edecek miHer Yerde Sen Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi?

Her Yerde Sen dizisinde baş rolleri paylaşan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat herkesin sevgisini kazandılar ve dizide yaydıkları enerji ile gönüllere taht kurdular adeta. Her Yerde Sen dizisi çok ciddi izlenme oranlarına ve reytinglere ulaştı. Bu kadar sevilen ve değer gören bir dizinin yaz aylarıyla kalmayacağını düşünüyoruz. Büyük ihtimalle reytingleri çok iyi giden Her Yerde Sen dizisi yaz aylarından sonra da Fox tv de yayınlanmaya ve 2. sezonunda kaldığı yerden devam edecektir. Fox tv elinde fazla dizi bulunmuyor, geçtiğimiz yıl bir çok dizisi final oldu. Bu nedenle Her Yerde Sen dizisi büyük ihtimal yeni sezonda fox tv ekranlarında yoluna devam edecek.

Her Yerde Sen Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor? 16 Ağustos Cuma

Her Yerde Sen dizisi kaç bölüm sürecek finali ne zamanHer Yerde Sen Dizisinin Reytingleri Nasıl? Devam Eder mi?

Her Yerde Sen dizisinin reytingleri beklentilerin de üzerinde. Son haftalarda aldığı oranlar ile oldukça iyi bir çıkış yakaladı ve yaz ekranı olarak değil yeni sezonda da bu reytinglerle iş yapacağını ortaya koydu. Her Yerde Sen dizisinin son aldığı reyting 5 oranından daha fazla. Ortalama olarak Her Yerde Sen dizisi 5-6 oranında total reytingler ile sezonluk dizilerden bile daha çok izlendiğini ortaya koydu. İşte son haftalarda Her Yerde Sen dizisinin almış olduğu reytingler ve sıralaması:

Her Yerde Sen son Reytingleri nasıl
Her Yerde Sen Yeni Sezon Hangi Günler Yayınlanacak?

Her Yerde Sen dizisinin cuma günleri oldukça iyi reytingler aldığını yukarıda sizlerle paylaştığımız reytinglerde gördünüz. Bizim tahminlerimize göre Fox tv Her Yerde Sen dizisinin gününü hiç değiştirmeyecek ve kaldığı yerden sezon boyunca devam etmesini sağlayacak. Zaten diziye alternatif olarak çok fazla bir dizi seçeneği olmayan ve bir çok günü boş olan Fox tv de pazar günleri Savaşçı, pazartesi günleri Yasak Elma dizisi, salı günleri Kadın dizisi ve cumartesi günleri ise Bir aile Hikayesi dizisinden başka dizisi bulunmayan Fox tv büyük ihtimalle yeni sezonda Her Yerde Sen dizisini cuma günleri devam ettirecek ve başka diziyi bu güne koymayacaktır. Zaten değişiklik yapacak olursa büyük ihtimal iki dizisini de çöpe atacaktır.

Her Yerde Sen Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) Gerçekte Sevgili mi?

Her Yerde Sen dizisi bitti mi final mi olduHer Yerde Sen Yeni 2. Sezonda Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Her Yerde Sen dizisinin yeni sezonda Fox tv de devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Peki Her Yerde Sen 2. sezonda kaç bölüme ulaşacak kaçıncı bölümde dizi bitecek bu konuda bilgiler ve detayları da sizlerle paylaşalım. Her Yerde Sen dizisi 10 bölümü geride bıraktı ve yaklaşık 15. bölümde yeni sezon başlamış olacak. Diziler bir sezonda ortalama 30 bölüm çekiyorlar, Her Yerde Sen dizisi sezonun sonunda toplamda 45. bölüme ulaşmış olacak görünüyor. Eğer ara vermeden devam ederse biraz daha fazla bölüm çekilebilir ama ara vermeler tatiller ve yılbaşı zamanlarında diziler ara verince bölüm sayıları da düşüyor. Büyük ihtimalle Her Yerde Sen 2. sezon sonunda 40-45. bölümlere ulaşmış olacak ve eğer reytingleri de gerilemiş olursa Her Yerde Sen dizisi 45. bölüm civarında final yapacak diyebiliriz şimdiden.

Her Yerde Sen dizisi yeni sezoda devam edecek miHer Yerde Sen 2. Sezon Yayınlanacak mı? Gün Değiştirecek mi?

Her Yerde Sen dizisi yaz dizisi olarak başladığı için hiç ara vermeden yeni sezona başlamış olacak. Böylelikle 12 bölümü yaz aylarında gerisi de sezonda olmak üzere toplamda sezon sonuna kadar 45. bölüme kadar yayınlanması bekleniyor. Her Yerde Sen dizisinin reytingleri yerinde olursa dizi 2. sezonda da devam edebilir. Eğer Her Yerde Sen dizisinin beklentiler üzerinde alacağı reytingler devam eder ve dizi 2. sezon onayını alırsa 2020-2021 yıllarında da devam etmiş olacak ve Erkenci kuş dizisinin gösterdiği performansı geçmiş olacak. Her Yerde Sen dizisinin gün değiştirmesi şimdilik beklenmiyor, çünkü hiç bir dizi planı yok fox tv’nin, bu nedenle Her Yerde Sen dizisi yine cuma günleri yeni sezonda da devam edecek görünüyor.

Her Yerde Sen dizisi Bitecek Final mi YapacakHer Yerde Sen Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi, Bitecek Final mi Yapacak? sorularına yanıtlar vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve dizi hakkındaki görüşünüzü diğer ziyaretçilerimizin de okuması için bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yaz

15 Yorum

  1. Ben bir piyeste oynadım ama bemi fügüran yaptılar.Bensiz bir piyes etkisi ve diksesliyim diye bana fügüranlık düşer.Deher verilmemiş Hayalkırıklıhına uramış ve 100%100 imkansız ola Yağız ilyaz inceyle denilenle kuranda aynı sınıfa düşmüştük.Bennim hayatım böyle Ben şöyle düşünüyorum BBen hiç bir dizide oynamadım ama piyeste oynayıp fügürenlik yaptım.İkinci sezon devam ederse Heryerdesen ne çarın. İbo,Leyla,Ayda,Merve,Demirfurkanandıç ve Selin Aybüke pusatla Bişey konuşmak istiyorum.

  2. Kesinlikle cuma günü yapmayın her yerde sen direk final olur cuma günü çok iyi filimler var kesinlikle günü değişmeli by by benden bukadar inşallah günü değisir

  3. Ya yeni sezona hercai ile ayni gun olmasi daha iyi olur baska bir gune alin yoksa tutulmaz ve biter bizde cok uzuluruz cunku herkes cok seviyor her yerde sen dizisini💞💞💞❣❣❣❣

  4. Ama size çok kırıldım hem ben niye o dizide dihilim? Hem belki cümlelerimin içinde gizli anlamlar vardır.

  5. Çokgüzel ama Demir Efendi parise gitmeseydi Selini kırnasaydı iyi olacaktı.Olan Seline oldu çünkü.

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba